dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł90 m² 6 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Słoneczne ,rozkładowe mieszkanie z dwoma łazienkami. Cztery pokoje rozkładowe na stronę wschodnią i zachodnią. Wszystkie instalacje są nowe. Ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam dwuletnie mieszkanie 2 pokojowe na Plewiskach przy ul. Miętowej. Mieszkanie o pow. 43m2 położone na II piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Łężyca

Zielona Góra,lubuskie

106 001 zł25 m² 4 170 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 0% - "nova.Park" NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W ZIELONEJ GÓRZE Apartament Nieruchomości - OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY ATRAKCYJNA KAWALERKA NA OSIEDLU Nova.Park 25,42 mkw Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

320 000 zł43 m² 7 459,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w bloku z 2010r. na osiedlu Kliny-Zacisze, na 1p., wykończone i wyposażone w bardzo dobrym standardzie (m.in.podłogi merbau, kuchnia z AGD, duża szafa w sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

278 748 zł63 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w atrakcyjnej cenie. Ostatnie wolne! Zostały 3 ostatnie mieszkania! Niska zabudowa. W każdej klatce dwa niezależne, bezczynszowe, indywidualnie opomiarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

269 000 zł64 m² 4 236,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Z nami kupisz bezpiecznie Do sprzedania czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na trzecim piętrze. Mieszkanie blisko centrum Legionowa schowane w cichym miejscu, przed blokiem ładny plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wołkowyska

Gdańsk,pomorskie

1 890 000 zł270 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mini osiedle domów/ prestiż - luksus - wygoda Z niezwykłą przyjemnością prezentujemy Państwu mini Osiedle nietuzinkowych domów w zabudowie bliźniaczej oraz wolno stojącej wyróżniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł36 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Kameralne studio, z zaaranżowaną sypialnią, aneksem kuchennym i łazienką, usytuowane na ostatnim piętrze przedwojennej kamienicy z pięknym widokiem na zieleń. Kamienica z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł52 m² 7 239,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ciche mieszkanie trzypokojowe, położone wśród zieleni, na osiedlu z pełną infrastrukturą. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, pokoje mają wielkości ok. 16, 10 i 9 mkw, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

229 000 zł42 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecamy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m2 składające się z 2 pokoi na I piętrze na Dziesięcinach. Blok z cegły z 2002 roku, teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł97 m² 10 483 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Łap okazję korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Gliwice,śląskie

320 000 zł97 m² 3 298,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

| polecam do sprzedania klimatyczne mieszkanie 4-pokojowe usytuowane w niskim budynku z cegły, posadowionym w dobrym punkcie miasta (okolice poszukiwanego przez kupujących Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

227 062 zł36 m² 6 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na I piętrze okna wychodzące na południe duży balkon (ok. 6 m2) mieszkanie w pięciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

112 000 zł35 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne M3 Polesie! Numer oferty w biurze: ms-886 Oferujemy do sprzedania częściowo-przejściowe 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 35 m2 usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł44 m² 7 208,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Śliczne słoneczne mieszkanie na Tarchominie - 2 pokoje 43,7m2 Składa się z: -salonu z dużą loggią, -sypialni z dużą szafą, - kuchni w aneksie, -łazienki, -z osobnej toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł29 m² 8 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca buforowa / kawalerka / bez podatku pcc / Mieszkanie o powierzchni 29 m2 składa się z salonu , aneksu kuchennego łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie. Na powierzchni ok 50m2 znajdują się: 2 pokoje rozkładowe, kuchnia z jadalnią ( powstałą z zabudowy balkonu, ok 6m2) i łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogórze

Gdynia,pomorskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze z tarasem i ogródkiem. Usytuowane w spokojnym sąsiedztwie. Do odbioru w listopadzie 2019 roku. Z pobliskiego przystanku kursuje 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

266 800 zł50 m² 5 314,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie 50,2m2 + 5m2 balkonu w nowej inwestycji w Ząbkach. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu 19m2 oraz dwóch sypialni po 10m2. Łazienka to około 5m2 dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogórze

Gdynia,pomorskie

270 665 zł47 m² 5 707,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Usytuowane w spokojnym sąsiedztwie. Do odbioru w listopadzie 2019 roku. Z pobliskiego przystanku kursuje 10 linii autobusowych. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej- halemba I, o powierzchni 53,44 m2, położone na trzecim piętrze w niskim, ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Małe

Wrocław,dolnośląskie

255 969 zł41 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W pobliżu inwestycji jest wszystko czego mieszkańcy potrzebują na co dzień: sklepy, apteka, stacja benzynowa, bankomat ,dwa przedszkola, szkoła podstawowa, poczta, fryzjer oraz liczne punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

304 980 zł36 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta deweloperska, bez prowizji agencyjnej, bez pcc! Możliwość negocjacji ceny! Możliwość zakupu bez miejsca parkingowego! Fantastyczna komunikacja! Zgrabne mieszkanie dwupokojowe mieszkanie dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

712 409 zł48 m² 14 811 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Już możesz odebrać klucze. Inwestycja zakończona. 2 pokojowe mieszkanie rynek pierwotny. Bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Dziwnów,zachodniopomorskie

255 000 zł34 m² 7 478,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecamy mieszkanie w sercu Dziwnowa, na parterze budynku z 2000roku, z tarasem, z widokami na Zatokę Wrzosowską. Doskonała oferta na udany wypoczynek a także świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł36 m² 8 611 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - Wyjątkowe mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem w atrakcyjnej cenie Sprzedaż Bezpośrednia, bez prowizji, bez podatku pcc Doskonały układ mieszkania, idealne na start lub wynajem Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

149 900 zł45 m² 3 331,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku w świetnej lokalizacji Świebodzic - os. Sudeckie. Lokal składa się z przedpokoju, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł65 m² 11 523,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reformacka

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł76 m² 5 738,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj w przestronnym, słonecznym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość mieści się na 2-tym piętrze niskiego budynku przy ul. Reformackiej na Gdańskim Chełmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

476 400 zł72 m² 6 653,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż bez prowizji I bez podatku Biuro sprzedaży mieszkań tel. - miejsce doskonałe do odpoczynku - Prywatny park i plac zabaw - Funkcjonalnie i komfortowo zaplanowana przestrzeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

264 000 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Toruń, na Skarpie, 48m2, 3 pokoje, IV piętro, wieżowiec Szukasz mieszkania w dzielnicy Na Skarpie? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bratysławska

Kraków,małopolskie

750 000 zł94 m² 7 943,23 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 94,42 m2,dwa balkony, zabudowana loggia, ul.Bratysławska, Krowodrza Górka Słoneczny apartament, pow.94,42 m2, 4 piętro w 16 piętrowym budynku, apartamentowiec " Dom Wschodzącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ku Wiatrakom

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na bydgoskim osiedlu Wyżyny na parterze w 4 piętrowym bloku. NA co warto zwrócić uwagę? - Mieszkanie składa się z 4 słonecznych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł143 m² 12 377,60 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przestronny, 4-pokojowy apartament zlokalizowany w Śródmieściu przy alei Jana Pawła II. Wykończony naturalnymi materiałami wysokiej jakości, zapewnia komfort i piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mszczonowska

Grójec,mazowieckie

190 000 zł49 m² 3 878 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe na Os. Targowica po kapitalnym remoncie. Wymienione okna, położona gładź gipsowa, nowe podłogi. W dużym pokoju, przedpokoju i kuchni na podłodze gres polerowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł124 m² 3 949,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w poniemieckiej 3 rodzinnej willi w dzielnicy Pogodno, najbardziej prestiżowej części Szczecina, mieszkanie 124,07m2 składa sie z 5 pokoi, salon 23m2 z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł50 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja - Wyjątkowe mieszkanie 3 pokoje z balkonem w atrakcyjnej cenie Sprzedaż Bezpośrednia, bez prowizji, bez podatku pcc Doskonały układ mieszkania, idealne na start lub wynajem Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

199 000 zł47 m² 4 252,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o pow. 46,8 m2, IV piętro, w super miejscu w Nowym Dworze Mazowieckim. Salon połączony z aneksem kuchennym, oraz wyjściem na duży balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podwale

Jaworzno,śląskie

97 000 zł24 m² 3 977,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z balkonem o pow. 24,39 m2 w Jaworznie - os. Podwale. W skład mieszkania wchodzą: pokój, ślepa kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon. Do mieszkania.