dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł75 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75 mkw. Położone jest na 1. pietrze kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy Placu Staszica - śródmieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Gdynia,pomorskie

334 476 zł59 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe z balkonem. Usytuowane w spokojnym sąsiedztwie. Do odbioru w styczniu 2020 roku. Z pobliskiego przystanku kursuje 10 linii autobusowych. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barteczka

Cieszyn,śląskie

137 000 zł36 m² 3 805,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Os. Borek Wschód! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m2, na osiedlu Bobrek Wschód w Cieszynie. Możliwa zamiana na większe za dopłatą! Mieszkanie ma powierzchnie 36 mkw. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zatorze

Gliwice,śląskie

159 000 zł48 m² 3 285,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| polecam do sprzedania bardzo ładne, ustawne mieszkanie usytuowane bardzo blisko Politechniki. Budynek w doskonałym stanie technicznym zbudowanym z cegły w latach 60, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł36 m² 3 611 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35,5m2, składające się z 2 pokoi, widnej kuchni otwartej na pokój, łazienki z toaletą i przedpokoju. Standard nieruchomości: okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunin-Wąsowicza

Kraków,małopolskie

970 000 zł109 m² 8 899,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: dzielnica Salwator to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic w Krakowie. Dzięki swojej lokalizacji pomiędzy Wisłą a Krakowskimi Błoniami, gwarantuję nie tylko bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł63 m² 6 507,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - marek pernal ok. Obrońców poczty gdańskiej / duży taras Na mieszkanie o powierzchni 62,9 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Idealne mieszkanie dla pary rodziny zlokalizowane w zrewitalizowanej kamienicy w zabytkowej części Psiego Pola w pobliżu ul. Zielnej. Mieszkanie położone na 2. piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł160 m² 9 085,21 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie o powierzchni 159,60m2 znajdujące się w rezydencji "pod Orłem" na Warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, częściowo otwartej kuchni, dwóch łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

209 000 zł39 m² 5 359 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 39m, IV piętro. Blok zlokalizowany przy ulicy Pana Tadeusza Jedna z lepszych lokalizacji, cicho, spokojnie, blisko ul Dworcowa. Mieszkanie składa się z pokoju 15 m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

172 700 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorska oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Zaletą nowo powstającego osiedla jest lokalizacja - ul. Lubelska - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dańdówka

Sosnowiec,śląskie

75 000 zł32 m² 2 307,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje po remoncie w atrakcyjnej cenie nowa okazyjna cena Oferujemy do sprzedaży śliczne 2 pokojowe mieszkanko usytuowane na 3 piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewniki

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość, doskonale spełniająca kryteria użytkowania zarówno jako mieszkanie jak i lokal użytkowy. Zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Łagiewniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

333 000 zł61 m² 5 422,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura do sprzedania bez czynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu- słocina. Budynek jednopiętrowy składa się z dwóch klatek schodowych po 9 mieszkań. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rusa

Poznań,wielkopolskie

219 900 zł35 m² 6 211,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż kawalerkę na poznańskich Ratajach. Lokal znajduje się na 10 piętrze w budynku z windą na os. Rusa. Budynek przeszedł termomodernizację oraz remont balkonów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

192 564 zł36 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio - brak prowizji I podatku pcc zadzwoń I dowiedz się więcej! dostępne również inne mieszkania W tej I innych inwestycjach. Biuro Sprzedaży Mieszkań Deweloperskich k:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

433 790 zł62 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe apartamenty w stanie deweloperskim,w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Szklarskiej Poręby w pobliżu wyciągu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzów

Józefosław,mazowieckie

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Funkcjonalne i przytulne mieszkanie w samym centrum Józefosławia. Jego idealny metraż (42 m ) może stać się przyjemnym zakątkiem zarówno dla rodziny z dziećmi jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł70 m² 7 305,54 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Sprzedam mieszkanie obok Konesera i Galerii Wileńska. Wspaniale skomunikowane. Osiedle wybudowane w latach dziewięćdziesiątych, po kapitalnym remoncie i dachu elewacji. Ogrodzone, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ofiar Dąbia

Kraków,małopolskie

205 000 zł26 m² 7 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Annderson prezentuje: mieszkanie jednopokojowe, na wysokim parterze, bardzo ustawne. Duży jasny pokój z oddzielną kuchnią. Ogrzewanie miejskie, niskie koszty utrzymania, nowe okna pcv. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 z dużym balkonem typu loggia, położone na 1.piętrze wysokiego bloku na Os. Zawadzkiego. Wejście do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł45 m² 10 129,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dlaczego ta propozycja jest szczególnie interesująca, czyli kilka najważniejszych jej zalet: - bardzo pożądany układ mieszkania z dwoma niezależnymi pokojami i oddzielną kuchnią, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Drzetowo

Szczecin,zachodniopomorskie

218 000 zł26 m² 8 482,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie położone na 5-tym piętrze w budynku z windą w atrakcyjnej lokalizacji - Drzetowo. W pobliżu nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł99 m² 9 444 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy Apartament + Zjawiskowy taras ponad 100 m2! Apartament gotowy do odbioru usytuowany w Zielonej części Mokotowa Lokalizacja Doskonała Komunikacja: w pobliżu 2 stacje metra: 1) metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Zakończenie budowy grudzień tego roku! Przestronne mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

260 000 zł59 m² 4 377,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Super mieszkanie 2 - pok. o pow. 59,40 m2, i piętro, w N.D.Maz. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow.20 m2 z wyjściem na balkon o pow. 3 m2, kuchni o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artylerzystów

Barcin,kujawsko-pomorskie

230 000 zł65 m² 3 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 65m2 na 3 piętrze. Po gruntownym remoncie. Dwa pokoje około 18m2 i jeden mniejszy. Przestronna kuchnia, łazienka i toaleta w dwóch osobnych pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kowale

Gdańsk,pomorskie

296 339 zł61 m² 4 869,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Parametry mieszkania: mieszkanie w czteropiętrowym bloku z windami cichobieżnymi 3 pokoje na drugim piętrze ekspozycja okien północ południe wysoki standard wykończenia ustawne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

802 000 zł81 m² 9 901,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronny apartament 81m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Ochocie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Mamy do dyspozycji salon 30m2 oraz sypialnie 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek Dębnicki

Kraków,małopolskie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości witaszek&zięba ma okazje przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w samym centrum Rynku Dębnickiego. Lokalizacja Rynek Dębnicki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zamysłów

Rybnik,śląskie

320 000 zł68 m² 4 696,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie wolne mieszkania na tym osiedlu! Kupujący nie płaci opłaty skarbowej 2% ani prowizji za czynności pośrednictwa Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe usytuowane w nowym budownictwie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł64 m² 3 046,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania usytuowanego na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Całkowita powierzchnia użytkowa 64 m 2 , w skład w której wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł78 m² 5 754,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Szczecina, znajdujące się na nowym osiedlu na Gumieńcach. Mieszkanie jest 4 pokojowe, położone na 3. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

373 000 zł47 m² 7 959,88 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pilnie sprzedam B.10.14 na Woli 46,86 m2, w nowoczesnej inwestycji MURAPOL PARKI WARSZAWY. Mieszkanie z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój i balkon. Okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

373 000 zł47 m² 7 959,88 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pilnie sprzedam B.10.15 na Woli 46,86 m2, zlokalizowany jest w nowoczesnej inwestycji MURAPOL PARKI WARSZAWY. Mieszkanie z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój i balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

373 000 zł47 m² 7 959,88 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja! Pilna sprzedaż! Taniej niż u dewelopera! do szybkiej sprzedaży mieszkanie B.12.14 idealne do zamieszkania lub inwestycyjnie. budynek już oddany! kupno mieszkania w formie cesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Malinka

Opole,opolskie

349 000 zł70 m² 5 002,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zakupu mieszkanie w nowobudowanym budynku czteropiętrowym w Opolu - Malinka przy ul. Bielskiej. Lokal położony jest na trzecim piętrze, składa się: z 3 pokoi, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

453 570 zł58 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 -pokojowe w doskonałej lokalizacji - ul.Przechodnia. 5 min do Metra Świętokrzyska lub Arsenał. Dwa odrębne pokoje z widokiem na Ogród Saski. Mieszkanie w dobrym stanie, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bardzo ekonomiczne mieszkanie 3 pokoje, 59,95 m2, dwie ustawne sypialnie po 11,5 oraz 13,00m2 , salon 29 m2 z aneksem kuchennym, duży balkon. Kontakt do biura sprzedaży: mieszkanie bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kalinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł71 m² 6 926,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3-pokojowy o powierzchni 70,6m2 zlokalizowany w apartamentowcu z windą w spokojnej i kameralnej okolicy na Warszewie, blisko Puszczy Wkrzańskiej. Powierzchnia po.