dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 109 000 zł100 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu dwupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim w prestiżowej dzielnicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: centrum / rozkład / ogrzewanie miejskie Mieszkanie o powierzchni 50,4 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

331 100 zł77 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę ; magda janik, tel. 0% prowizji nowe / atrakcyjna lokalizacja Polecam mieszkanie do wykończenia w atrakcyjnej części Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł70 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio apartament 3 - pokoje W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Nowy budynek o podwyższonym standardzie - wykończenie w stylu odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

348 000 zł64 m² 5 412,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu, w niskim bloku z cegły w budynku z lat 90. W pobliżu park, węzeł komunikacyjny, rynek, miejsca użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Rzeszów,podkarpackie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Szkolnej na osiedlu Pobitno. Nieruchomość usytowana na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

260 820 zł62 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 62,10 m.kw. składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Pruszków,mazowieckie

323 000 zł72 m² 4 486,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie 71,59 m2 w bloku z 1986 roku po termoizolacji w 2015 r. Chodniki są wyłożone kostką, klatki schodowe czyste i zadbane. Do pkp/skm około 6-8 minut na pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nadstawna

Lublin,lubelskie

292 508 zł45 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54,51mkw z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budynku przy ul.Nadstawnej w Lublinie. Planowana zabudowa powstanie w ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł30 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż urokliwe 2 pokojowe mieszkanie, położone na parterze 10 piętrowego budynku na Piaskowej Górze. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, wnęki kuchennej, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

233 081 zł38 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dla Państwa wygody oferujemy mobilne biuro sprzedaży dojedziemy we wskazane miejsce! Oferta bez prowizji od kupującego Oferta zwolniona z pcc (2%) lokalizacja Osiedle położone w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

251 500 zł40 m² 6 287,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na I piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na południe w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Drzetowo

Szczecin,zachodniopomorskie

214 000 zł43 m² 5 005,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie atrakcyjnie położone, okolica spokojna, wokół dużo zielni, sklepy, szkoły, tereny spacerowe (staw Brodowski), bardzo dobra komunikacja do centrum miasta. Lokal przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

332 979 zł65 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kameralna inwestycją zlokalizowana w dzielnicy Drabinianka przy ulicy Uroczej w Rzeszowie. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających cichego i spokojnego osiedla, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tychy

Tychy,śląskie

146 000 zł36 m² 4 055,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta zablokowana Tychy oś. F - 2 pokoje , 36m2 Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą naszego biura. Mieszkanie 2-pokojowe położone w samym centrum Tychów z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł68 m² 5 266 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Okazja! gotowy lokal 3 pokojowy, bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kliny

Kraków,małopolskie

226 522 zł43 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania kraków-kliny ok. Parku Maćka i doroty/fort 52 Borek Nowa inwestycja w południowo-zachodniej części Krakowa to kompleks siedmiu kameralnych, trzypiętrowych budynków (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł114 m² 2 359,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy przestronną adaptację poddasza w kamienicy na jednej z bocznych ulic nieopodal Placu Szarych Szeregów. Okolica świetnie skomunikowana, brak strefy płatnego parkowania, wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wierzbowa

Modlnica,małopolskie

228 000 zł44 m² 5 145,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kameralna inwestycja. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,31 m. kw. w super cenie. Mieszkanie mieści się w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej i położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ogrody

Poznań,wielkopolskie

241 939 zł38 m² 6 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dla Państwa wygody oferujemy mobilne biuro sprzedaży dojedziemy we wskazane miejsce! Oferta bez prowizji od kupującego Oferta zwolniona z pcc (2%) lokalizacja Osiedle położone na Ogrodach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

244 000 zł41 m² 5 951 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

430 960 zł33 m² 12 918,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkani w wysokiej jakości apartamentowcu, położone na 2 piętrze w budynku A- najbardziej reprezentacyjny budynek z recepcją. Mieszkanie idealne pod inwestycje- wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Soczi

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł42 m² 8 071 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Nowa oferta na wyłączność - rezerwacja Zapraszam Państwa na pogranicze Sadyby i Stegien - mieszkanie w rejonie Bonifacego i Sobieskiego. = budynek w środku osiedla, wśród drzew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

407 000 zł51 m² 7 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

-zapraszam na bezpłatną prezentację- opiekun oferty - Ewa Sołtysik nowe, bardzo ładne 2 pokojowe, rozkładowe Z balkonem W super lokalizacji. Rozkładowe, bardzo ładne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oporów zielona lokalizacja, bliskość Parku Grabiszyńskiego, liczne tereny spacerowy nad Ordą, sąsiedztwo ogródków działkowych znana oraz lubiana dzielnica Wrocławia. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł71 m² 9 014,08 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3 pok. 71m2 z garażem i komórką lokatorską położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Bukowińskiej 22 - apartamentowiec kliwer - najbliżej względem przystanku metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

292 000 zł53 m² 5 509 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie 3 pokoje o pow. 53 m2 z dużymi oknami i balkonem! Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

216 081 zł41 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio - brak prowizji I podatku pcc zadzwoń I dowiedz się więcej! dostępne również inne mieszkania W tej I innych inwestycjach. Biuro Sprzedaży Mieszkań Deweloperskich k:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wieniawa

Lublin,lubelskie

230 000 zł42 m² 5 437,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dużą kawalerkę 43 mkw Z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju- lublin-wieniawa idealne jako inwestycja jak I do zamieszkania pełna infrastruktura ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabielska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania ustawne mieszkania w budynkach dwulokalowych. Zaprojektowane jako 3-pokojowe mieszkania z garderobą oraz pomieszczeniem gospodarczym. Jest możliwość aranżacji na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

375 000 zł75 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i komfortowe mieszkanie (urządzenia agd: pralka, lodówka,zmywarka, kuchenka elektryczna w cenie) będzie połączeniem tego, co zdawało się być nie do pogodzenia: lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Witaszek & Zięba ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kalinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

293 112 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie do urządzenia wedle własnego gustu. Osiedle posiada dogodną komunikację z centrum miasta, a jednocześnie umożliwia mieszkańcom aktywny sposób spędzania czasu wolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mączna

Poznań,wielkopolskie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetnie zlokalizowane mieszkanie gotowe do kupna, wynajęcia i zarabiania szuka swojego inwestora! Modna i rozwojowa część Jeżyc przy ul. Kościelnej, bliskość knajpek i uczelni, rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Białystok,podlaskie

247 000 zł60 m² 4 096,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Proponujemy Państwu mieszkanie położone przy ul.Hellera. Znajduje się ono na drugim piętrze budynku dziesięciopiętrowego po termomodernizacji. Składa się ono z trzech pokoi z czego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

63 000 zł54 m² 1 164,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone 19 kilometrów od Kamienia Pomorskiego, gmina Świerzno. Nieruchomość o powierzchni 54,10 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radom,mazowieckie

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeżeli szukasz przytulnego i ciepłego mieszkania niedaleko centrum to właściwy adres. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na I piętrze wysokiego bloku z windą przy ul. 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

909 500 zł107 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowy budynek apartamentowy.IDEALNA LOKALIZACJA NA WYNAJEM. Lokalizacja Centrum Biurowe Słuzewiec. Okolica Galeri Mokotów. Stan developerski. Cały budynek 6 apartamentów ok 750 m2. 3 windy.12 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

295 000 zł67 m² 4 402,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Mam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe znajduje się na wysokim parterze przy ul. Kasprzaka-Bałuty Kraty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Działki Leśne

Gdynia,pomorskie

936 000 zł70 m² 13 371 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio , bez prowizji, bez podatku pcc Nowy apartament - idealny dla wymagającej rodziny Oszałamiający ogród aż 180 m2! Narożne okna w salonie! Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Opole,opolskie

360 000 zł95 m² 3 791,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu pow. 95 m2 położone na parterze. Układ 3 duże niezależne ustawne pokoje, a czwarty może służyć jako garderoba , łazienka.