dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

739 000 zł64 m² 11 546,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Widokowy apartament w Kościelisku -w budynku spa Do sprzedania apartament w Kościelisku nieopodal wyciągu Szymoszkoawa o powierzchni 64 m2, zlokalizowany na 1 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł59 m² 6 126,28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60 m2 zlokalizowane na Gądowie Małym - okolice ul. Horbaczewskiego. Lokal położony na I piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł134 m² 9 293,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu lokal mieszkalny o po. 134,m2 - 5-pokojowe na jednym poziomie z trzema balkonami! Mieszkanie w chwili obecnej jest zaadoptowane na biuro. Na w/w powierzchnię składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł60 m² 2 759,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

- dobra lokalizacja - Ogrzewanie miejskie Oferta nieruchomości zlokalizowanej na IV piętrze w dobrym punkcie Podzamcza. Mieszkanie składa się z 3 pokoi o łącznej powierzchni 59,80 m2: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł60 m² 3 865,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe - brak opłat Z tytułu czynszu mieszkaniowego. Niskie koszty utrzymania! budynek: mieszkanie w nowym budownictwie. Zamknięte, monitorowane podwórko z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

359 000 zł84 m² 4 258,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo przestronne, nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Wysoki stoczek. Usytuowane jest na najkorzystniejszym I piętrze. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wygoda

Białystok,podlaskie

410 000 zł68 m² 5 997 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie na spokojnym osiedlu Wygoda. Nowa inwestycja przy 42 Pułku Piechoty. Mieszkanie 4 pokojowe o bardzo dobrym układzie pomieszczeń, powierzchnia mieszkania to 68.37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Piła

Piła,wielkopolskie

89 000 zł20 m² 4 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Zamościu! Idealna pod inwestycję, pod wynajem. na II piętrze, o całkowitej pow. 19,61 m 2 Pokój o pow. 11,9 m 2. Kuchnia o pow. 3m 2 Łazienka z wc o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Kraków,małopolskie

464 640 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro witaszek&zięba ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się na Starym Mieście. Lokalizacja: nieruchomość mieści się w niedalekiej okolicy Galerii Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpa

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł72 m² 4 994,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Osiedle Karpa to projekt nowoczesnego, niskiego, kameralnego budownictwa usytuowanego w spokojnej części Rzeszowa w dzielnicy Słocina. Mieszkania posiadają południowo-zachodnią ekspozycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

249 000 zł27 m² 9 239,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 26,95m2, ul.Konarskiego, dzielnica Krowodrza, rejon Łobzów. Mieszkanie z drzwiami balkonowymi, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

265 000 zł36 m² 7 280,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle Nowe Bojary, nowy etap budowy, zapraszam do współpracy. Sprzedajemy ładne, nowocześnie wykończone mieszkanie w kompleksie bloków apartamentowych na os. Nowe Bojary. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

108 000 zł80 m² 1 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

PO remoncie! Oferujemy Państwu ustawne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 81,91m2, mieszczące się na drugim piętrze w kamienicy w Rudzie Śląskiej- ruda I. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Chojnów,dolnośląskie

129 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po remoncie,2 pokojowe, o powierzchni około 50m2,położone w Chojnowie przy ul.Kilińskiego.Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze kamienicy(nie bloki)jedyne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

218 000 zł60 m² 3 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przytulne I komfortowe - gotowe do zamieszkania cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 60 m2. Cena sprzedaży wynosi 218,000 zł. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

244 000 zł41 m² 5 951 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Południe

Zabrze,śląskie

169 000 zł57 m² 2 960,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem. W mieszkaniu rozpoczęto remont i zmieniono układ pomieszczeń. Łazienka z oknem. Budynek po termomodernizacji. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

174 404 zł30 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,56m2, znajdujące się na drugim pietrze -pięciopiętrowego apartamentowca w centrum Tychów. układ mieszkania: bardzo ustawne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maltańska

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł31 m² 10 679,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Marzy Ci się świeżo wyremontowane mieszkanie na zielonym Mokotowie? O niezwykłym rozkładzie i wygodzie? Zapraszamy wszystkie pary, singli oraz inwestorów do obejrzenia tego wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Kalisz,wielkopolskie

215 000 zł52 m² 4 135 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Śródmieście II o powierzchni 52 m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze bloku i w jego skład wchodzą 3 pokoje (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Zakończenie budowy grudzień tego roku! Ustawne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

429 000 zł102 m² 4 205,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń Tel: dwa poziomy / wysoki standard / niski budynek Mieszkanie o powierzchni 102.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

329 900 zł50 m² 6 545,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wysoki, bezpieczny parter w zamkniętym, strzeżonym osiedlu- 50,40 m2 przy ul. Odkrytej (białołęka) w 4 piętrowym budynku z windą z 2002 rok. Mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

554 000 zł74 m² 7 512,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie z garażem i komórką lokatorską 4m2 w osiedlu strzeżonym zamkniętym. Mieszkanie usytuowane na parterze.Posiada 6m balkon. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Lublin,lubelskie

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe na os.Piastowskim.Dwa niezalezne pokoje w tym jeden z wyjsiem na logge, osobna kuchnia, ustawny przedpokój, łazienka razem z wc.W budynku wstawiona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł51 m² 7 085 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż narożne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,67 mkw. Położone jest na 3. piętrze budynku z mediami miejskimi w rejonie ul. Nyskiej - krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

158 000 zł44 m² 3 550,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,50m2 które obejmuje: - 2 ustawne i słoneczne pokoje - kuchnia z zabudową - łazienka - wc - przedpokój z pojemna szafą Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

290 215 zł48 m² 5 989,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na II piętrze okna wychodzące na zachód duży balkon (ok. 13 m2) mieszkanie w pięciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnogajska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

335 000 zł42 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Lokalizacja: nieruchomość położona przy ulicy Obozowej w dzielnicy Ruczaj. W bliskiej odległości rozwinięta pełna infrastruktura handlowo-usługowa taka jak sklepy, restauracje, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Deotymy

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł56 m² 9 911 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupokojowe, 56 m2 na piątym piętrze w ośmiopiętrowym budynku z 2009 roku. Bezpośrednio z przedpokoju o pow 6 m2 wchodzi się do wszystkich pomieszczeń czyli : - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Rzeszów,podkarpackie

350 000 zł66 m² 5 271,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

66,39m2 | 2 pokoje | ul. Sokoła | Rzeszów Do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa. Piętro: 0/II. Mieszkanie przestronne do zamieszkania. Dwa pokoje, jasna kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

306 384 zł59 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kameralna inwestycją zlokalizowana w dzielnicy Drabinianka przy ulicy Uroczej w Rzeszowie. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających cichego i spokojnego osiedla, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł78 m² 6 405,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji dla kupującego! bez podatku pcc! zakup Z rynku pierwotnego! Mieszkanie z rynku pierwotnego po odbiorze i gotowe do zamieszkania Wyposażenie: łazienka - glazura, terakota, kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

176 000 zł80 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Nieaktualne.Sprzedane Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, o pow. ok 80 m.kw składające się z: - 3 pokoi (jeden z wyjściem na balkon), - kuchni + spiżarni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

249 000 zł83 m² 3 011,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, czteropokojowego mieszkania o pow. 82,67 m2 położonego na drugim piętrze w kamienicy, na prestiżowym osiedlu Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Stargard,zachodniopomorskie

245 000 zł91 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 91 m2, położone na III pietrze niskiego budynku wielorodzinnego w okolicach centrum. Lokal składa się z 3 dużych pokoi o pow. 20-22 m2 (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39,60 m2 usytuowane na parterze w bloku z 2011r- blok z cegły. Nieruchomość zlokalizowana na Zalesiu. Okna pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

379 900 zł53 m² 7 167,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń Tel: rozkładowe / miejsce postojowe / komórka lokatorska Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł39 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz nowa osiedle! Przedstawiamy Państwu przestronną kawalerkę w stanie deweloperskim w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.