dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

415 131 zł73 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc!załatwiamy wszystkie formalności! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oświecenia

Kraków,małopolskie

409 500 zł48 m² 8 533 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opis Szukasz nowoczesnego mieszkania, gotowego do wprowadzenia się w dobrej lokalizacji? Trafiłeś idealnie, poznaj szczegóły! lokalizacja Blok jest położony w spokojnej okolicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzęczkowicka

Mysłowice,śląskie

232 000 zł62 m² 3 741,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję piękne , eleganckie , trzypokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum dzielnicy Mysłowic - Brzęczkowicach. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione okna na nowe plastikowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolta

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł51 m² 5 667 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe po kapitalnym remoncie na osiedlu Na Skarpie (ul. Bolta). Mieszkanie o powierzchni 51 m2. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

340 000 zł62 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z potencjałem bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62m2 w Gdyni na Karwinach. Poziom pierwszy składa się z dwóch pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Gdynia,pomorskie

559 000 zł89 m² 6 280,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta godna polecenia Prezentujemy Państwu niezwykle ciekawą ofertę , lokalu mieszkalnego na sprzedaż o pow.89 m2- 3 pokojowego, usytuowanego na II piętrze kameralnego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozłowa

Białystok,podlaskie

229 000 zł48 m² 4 771 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecamy szczególnie trzypokojowe, przytulne mieszkanie o pow. 48,4 m na osiedlu Białostoczek przy ul. Kozłowej. Mieszkanie zadbane, do wprowadzenia. Na powierzchnię mieszkalną składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

279 000 zł62 m² 4 485,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na parterze czteropiętrowego budynku z płyty na osiedlu Piasta. Na powierzchnię mieszkania, która wynosi 62,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

660 600 zł57 m² 11 502,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna inwestycja w sercu Nowej Pragi - idealna lokalizacja do mieszkania i do inwestowania, - znakomity dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, metro, pociąg),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik żerniki. Komfortowe 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie Z 3 balkonami I tarasem. Śliczne, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Kraków,małopolskie

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w nowej, odremontowanej kamienicy z początku XX w. Mieszkanie znajduje się na Starym Mieście w bliskiej lokalizacji Wawelu, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

459 586 zł39 m² 11 811,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Porcie Praskim, architektura budynku nawiązuje do istniejącej już zabudowy, a nowoczesna forma z elewacją z szarej cegły przywołuje urok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raginisa

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł63 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w Rzeszowie przy ul. Raginisa. Nieruchomość o powierzchni 63 m2 usytuowana na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

249 900 zł56 m² 4 446,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

~oferujemy~ mieszkanie 3 pokojowe! doskonałe pod inwestycję! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,20 m2 znajdujące się na osiedlu ksm przy ulicy Zagórskiej. Usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

310 000 zł89 m² 3 483,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie na 2 piętrze w nowoczesnym bloku w centrum miasta. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, korytarza z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brukowa

Białystok,podlaskie

550 000 zł82 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecamy Państwu duży, przestronny apartament w nowoczesnym bloku w centrum miasta przy ulicy Brukowej. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum miasta, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

129 000 zł38 m² 3 403,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

DO remontu - os. Piastowskie - blisko amfiteatru 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze niskiego bloku - idealne do własnej aranżacji! układ pomieszczeń: pokój dzienny z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

336 000 zł52 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na bydgoskim osiedlu Górzyskowo na parterze w 3 piętrowym bloku. NA co warto zwrócić uwagę? - Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

210 000 zł43 m² 4 884 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe gotowe pod inwestycję blisko wsiz. Nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 2 pokojową nieruchomość usytuowaną na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży bardzo ładnie urządzone,słoneczne 2-pokojowe 52 m2 umeblowane i wyposażone mieszkanie w swarzędz/zalasewo Mieszkanie bardzo zadbane , położone na 1 piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł64 m² 5 416,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 63,69 m2 | ul. Kujawska | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 63,69 m2. Położone jest na drugim piętrze niskiego bloku. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

460 000 zł66 m² 6 970 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie składające się z salonu, 3 sypialni, wyposażonej kuchni, łazienki i osobnego wc. Mieszkanie do odświeżenia lub niewielkiego remontu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł62 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, os. Bajka wszystkie zdjęcia mieszkania dostępne U agentki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

391 995 zł87 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowy adres na mapie Rzeszowa to może być Twoje nowe miejsce to może być Twoje nowe mieszkanie. Łącznie 11 jednopiętrowych segmentów z liczbą 22 mieszkań. Do każdego segmentu oddzielne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

300 000 zł54 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania w bliskim sąsiedztwie Starówki Mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajduje się na parterze w bloku wybudowanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weroniki

Kielce,świętokrzyskie

199 000 zł58 m² 3 408 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kielce os Herby 3 pokoje 58,40 m 1 piętro Mieszkanie z balkonem o powierzchni 58,27 m położone na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym. Mieszkanie dwustronne składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Białystok,podlaskie

267 000 zł63 m² 4 251,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie o metrażu zapewniającym wygodę mieszkania, w dobrej lokalizacji i ładnej okolicy.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chopina

Świętochłowice,śląskie

169 000 zł70 m² 2 414 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świętochłowice Osiedle Ustronie ul. Chopina - 2 pokoje, 70 m2 - apartamentowiec - bezczynszowe Prezentujemy 70 metrowe, ładne i jasne mieszkanie w Świętochłowicach przy ulicy Chopina na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plater

Zielona Góra,lubuskie

311 537 zł79 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkanie 4-pok. OD zaraz! bez prowizji! Bez prowizji od Kupującego! Kontynuacja rozpoczętej inwestycji przy ul. Emilii Plater! W drugim etapie zrealizowana została budowa trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł92 m² 5 054,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

-zapraszam na bezpłatną prezentację- opiekun oferty - Ewa Sołtysik bardzo ładne, przytulne I zadbane czteropokojowe mieszkanie W kiełczowie. W cenie parking I ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Sobótka,dolnośląskie

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ruszyła budowa - nowe mieszkania w Sobótce centralnej przy ul. Zielonej na atrakcyjnym osiedlu domów jednorodzinnych. Przedmiotem sprzedaży są 4 lokale mieszkalne (do stanu deweloperskiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

1 970 000 zł103 m² 19 126,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Dwa apartamenty blisko dworca W sopocie Apartamenty przystosowane do prowadzenia działalności wynajmu. Nieruchomość składa się z 5 pokoi, które połączone są wewnętrznym korytarzem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bema

Piaseczno,mazowieckie

319 000 zł66 m² 4 815,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w Piasecznie ul. Bema blisko pkp Piaseczno z balkonem i garażem za 319000zł. Bardzo dobra lokalizacja- budynek jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3-pokojowe 67m2 w niskim budynku z cegły z windą w dogodnym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą. Lokal jest świeżo po remoncie, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł63 m² 5 951,44 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa Cena! Idealne dla inwestora lub dużej rodziny- możliwość zaaranżowania 4-tego pokoju! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 62,99 mkw położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji-ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Lublin

Lublin,lubelskie

277 500 zł75 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 75m2 własnościowe z księgą wieczystą, położone 10km od Lublina, 15km od Lubartowa, bardzo dobry dojazd. Mieszkanie jest bezczynszowe z zaletami domu typu bliźniak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł67 m² 7 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! lokalizacja Nieruchomości znajduje się na gdańskiej Oruni. W najbliższej okolicy znajduje się park i tereny rekreacyjne, pętla tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł86 m² 5 672,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni ok 110 m2, w tym 84m2 powierzchni mieszkalnej 11m2 powierzchni balkonów, 16m2 powierzchni garażu. Wybudowane w 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz nowe osiedle! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Kraków,małopolskie

720 000 zł51 m² 13 986 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Marzysz o czymś wyjątkowym ? Mam dla Ciebie ofertę, z którą warto się zapoznać. W wyjątkowym miejscu w Krakowie, w centrum Starego Podgórza, nieopodal Bulwarów Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

282 009 zł71 m² 3 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 70,52 m2 składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki oraz przedpokoju, położone w willowej części.