dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

260 955 zł45 m² 5 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony jest także z zapłaty podatku od czynności cywilno prawnych! Komfortowe, przestronne, bardzo jasne apartamenty o nazwie platinium apartamenty - to trzy ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

336 692 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł44 m² 2 250,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,7m2 usytuowane na 2 piętrze 3 piętrowym budynku wykonanym z cegły, zlokalizowanym w cichej i spokojnej części Nowego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł31 m² 10 528 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie na Woli na granicy z Żoliborzem, 4 piętro w budynku apartamentowym 4 piętrowym na terenie zamkniętym, strzeżonym (monitoring, ochrona). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kilińskiego

Oleśnica,dolnośląskie

127 000 zł28 m² 4 535,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M1 - parter, C.O. Miejskie, blok W centrum miasta! Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe o pow. 28 m2 usytuowane na parterze w bloku przy ul.Kilińskiego. Mieszkanie do remontu,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Łódź,łódzkie

172 000 zł43 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zamieszkaj przy parku na zacisznym Marysinie przy E.Plater Polecam Państwu przestronną, słoneczną kawalerkę składającą się z dużego salonu /ok.22m/ z wyjściem na szeroką loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł75 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszanie na Powiślu o unikalnej, wspaniałej lokalizacji i ogromnym potencjale Mieszkanie: - trzypokojowe, w niskim budynku (4 kondygnacje) z 1985 r., na trzecim piętrze - dwustronnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

759 400 zł84 m² 8 986,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

336 610 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

133 000 zł40 m² 3 358,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię do obejrzenia przytulnego mieszkania położonego na parterze o powierzchni 39,6 m2 z przynależną piwnicą i ogródkiem. Lokal mieszkalny do własnego umeblowania. Po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Żyrardów,mazowieckie

83 700 zł32 m² 2 615,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Lokal w centrum miasta do stacji pkp ok 5 minut piechotą. W skład mieszkania wchodzi salon, kuchnia oraz wc. W tym roku ma zostać wykonane centralne ogrzewanie jest podpisana uchwała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sianów

Sianów,zachodniopomorskie

116 700 zł31 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na twoją kieszeń! Mieszkanie nr C-3-33 (dwupokojowe) Cena mieszkania wynosi: 116 700,00 zł brutto Cena miejsca postojowego wynosi: 12 900,00 zł/m2 Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Brwinów,mazowieckie

251 000 zł45 m² 5 577,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w Brwinowie na bardzo spokojnym i rodzinnym osiedlu. W sąsiedztwie sklepy, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz plac zabaw dla dzieci. Świetna lokalizacja, 800m do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł68 m² 6 727 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na starym mieście. Zakończenie budowy w III kwartale 2018! bez podatku pcc I prowizji! Ostatnie mieszkania! tel.: Inwestycja Locum Victoria to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

359 816 zł44 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Altanowa

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł35 m² 8 055,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, ciepłe oraz słoneczne M, położone na II piętrze niskiego budynku. Lokum po remoncie: okna pcv, ściany gładź, łazienka z kabiną prysznicową. Zabudowany balkon dodał wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

336 446 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

360 472 zł44 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł79 m² 4 797,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie na parterze willi położonej w sąsiedztwie Jasnych Błoni i Sądu Okręgowego przy ul. Piotra Skargi. Idealna nieruchomość na kancelarię, biuro, szkołę językową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

301 653 zł50 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na III piętrze okna wychodzące na wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł55 m² 7 489,95 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie zadbane, po generalnym remoncie (hydraulika, elektryka) gotowe do zamieszkania. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, z Księgą Wieczystą. Rozkładowe mieszkanie do odświeżenia wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

320 620 zł39 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

322 260 zł39 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam do kupna mieszkanie dwupokojowe powierzchni 38m2, poznań, winogrady, osiedle Pod Lipami, znajduje się na 4 piętrze w ocieplonym wysokim bloku z dwoma windami. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Gryfino,zachodniopomorskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pok położone w centrum miasta. Pokoje rozkładowe, duży pokój bardzo przestronny z drzwiami balkonowymi. Kuchnia wraz ze sprzętem agd. Łazienka z kabiną prysznicową, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach, w atrakcyjnej okolicy. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia, kryty basen. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

334 478 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Sobótka,dolnośląskie

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ruszyła budowa - nowe mieszkania w Sobótce centralnej przy ul. Zielonej na atrakcyjnym osiedlu domów jednorodzinnych. Przedmiotem sprzedaży są 4 lokale mieszkalne (do stanu deweloperskiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzemieniecka

Opole,opolskie

392 910 zł74 m² 5 311,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska w Opolu na Malince! bez prowizji! bez podatku od czynności cywilno-prawnych! Lokalizacja: skrzyżowanie ulic Krzemienieckiej i Chocimskiej w Opolu Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anny

Łomża,podlaskie

264 000 zł73 m² 3 638,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu 4-pokojowe, słoneczne, mieszkanie o powierzchni 72,56 m2. Lokal znajduje się w bloku przy ul.Księżnej Anny na czwartym piętrze. Wygodny rozkład pomieszczeń. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

394 000 zł64 m² 6 156,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, atrakcyjne mieszkanie położone na 3-cim piętrze bloku w Krakowie w rejonie ronda Mogilskiego. Mieszkanie w stylu nowoczesnym o powierzchni całkowitej 140 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

258 900 zł48 m² 5 393,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po kapitalnym remoncie W bloku Z czerwonej cegły! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w bloku z cegły na drugim piętrze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Dwustronne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 57,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leczkowa

Gdańsk,pomorskie

362 000 zł45 m² 7 991,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie trzypokojowe na drugim piętrze - 45,3 m2 lokalizacja: + centrum Wrzeszcza - mieszkanie idealne pod inwestycję + 8 minut do Politechniki - szybko znajdziesz najemcę, który podpisze z Tobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

209 077 zł25 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Białystok,podlaskie

399 000 zł88 m² 4 534,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w kameralnym (tylko 19 mieszkań w bloku) 4 piętrowym bloku z cegły z 1998 roku wyposażonym w windę. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie składa się z: - salonu ( 14 mkw ) z wyjściem na balkon, - sypialni ( 10 mkw ) z wyjściem lożę, - sypialni ( 9 mkw ), - kuchni ( 4,5 mkw ), - łazienki ( 3 mkw ), - przedpokoju ( 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

733 000 zł46 m² 15 777 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Budynek apartamentowiec z 2016 r. z reprezentacyjną recepcją ul. Ogrodowa, 2 km. od Centrum miasta. Pełna infrastruktura handlowo usługowa, edukacyjna, komunikacja (5 min. do przystanków), do.