dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

232 000 zł37 m² 6 270 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 900 zł98 m² 3 366,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację komfortowego mieszkania w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Lokal po gruntownym remoncie, nowe wszystkie media, tynki, sufity, nowe okna Drutex, drzwi antywłamaniowe stalowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

289 961 zł45 m² 6 435 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na I kwartał 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

151 000 zł59 m² 2 559,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka. Nieruchomość o powierzchni 59 m kw usytuowana jest na 4-piętrze w niskim bloku. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

299 532 zł46 m² 6 540 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karwiny

Gdynia,pomorskie

371 518 zł62 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: dwustronne trzypokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w kameralnym bloku mieszkalnym, w dzielnicy Karwiny. Okna wychodzące na południe i północ z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł60 m² 5 983 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, tel: trzypokojowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie, z dużym balkonem w bloku w okolicy ul. Obornickiej. Przepiękna panorama Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drogomilska

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym, dwa pokoje, częściowo zamknięta kuchnia z możliwością przebudowy na otwarty aneks, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rataje

Poznań,wielkopolskie

301 980 zł43 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nie czekaj, działaj. Idealne mieszkanie gotowe do odbioru już w styczniu 2019r! Poznań- lokalizacja spełniająca wszystkie wymogi rodzin, studentów czy pod mieszkanie inwestycyjne. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwarna

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł79 m² 5 654,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bardzo atrakcyjne przestrzenne mieszkanie 2-poziomowe na prawobrzeżu Nad Rudzianką usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku wielorodzinnego z 2009 roku. Istnieje możliwość kupna murowanego garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronne, słoneczne mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Śródmieściu- muranów. Kompleks wyjątkowo korzystnie położony, niedaleko Centrum handlowego Arkadia i wygodnych węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Białystok,podlaskie

249 000 zł55 m² 4 494,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**całkowicie nowa oferta** *** 3 pokoje na parterze w bloku z cegły, w doskonałej lokalizacji, blisko centrum *** Mieszkanie 3-pokojowe (z możliwością wydzielenia czwartego pokoju).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

154 900 zł56 m² 2 766,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację. Piękne i komfortowe mieszkanie w cichej i zielonej okolicy do zamieszkania - bez konieczności odświeżania. Wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł69 m² 4 638 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje z możliwością zaadaptowania na 4 pokoje - powierzchnia 69 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakroczymska

Warszawa,mazowieckie

1 635 000 zł117 m² 13 974,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 117 m2 zlokalizowane przy ul. Zakroczymskiej na Nowym Mieście. W skład mieszkania wchodzi: - przestronnego, jasnego salonu (40 m2), - widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Brzeszcze

Brzeszcze,małopolskie

116 000 zł27 m² 4 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka, 27 mkw, w niskim bloku z cegły, usytuowana na parterze. Blok został niedawno ocieplony, klatka schodowa jest zadbana i zamykana na domofon. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Południe

Zduńska Wola,łódzkie

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie usytuowane na parterze, w spokojnej i bezpiecznej lokalizacji. Blok jest po tegorocznej termomodernizacji. Okna pcv. Balkon typu loggia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ofiar Faszyzmu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

75 000 zł26 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 ul.Ofiar Faszyzmu, I piętro. Okna pcv. W pokojach na podłodze wyłożony parkiet oraz wykładzina. Mieszkanie do własnej aranżacji. Wolne od zaraz. Cicha, spokojna okolica, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Pruszków,mazowieckie

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie w bloku z 2009r przy ul. Królowej Jadwigi trzy pokoje: 26 m salon z aneksem, 9m przedpokój, dwa pokoje po okolo 11 i 10 i m oraz łazienka. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bonin

Bonin,zachodniopomorskie

75 000 zł18 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 1 pokojowe, usytuowane na parterze w miejscowości Bonin w odległości 6 km od Koszalina. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

381 000 zł71 m² 5 366,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania przestronne mieszkanie 71 m2 w zielonej i spokojnej okolicy. Częściowo umeblowane i wyposażone w sprzęt agd (zmywarka, lodówka, piekarnik i płyta elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

566 000 zł74 m² 7 675,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie z garażem i komórką lokatorską 4m2 w osiedlu strzeżonym zamkniętym. Mieszkanie usytuowane na parterze.Posiada 6m balkon. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł150 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Żelaznej na osiedlu sbm Dembud-Żelazna. Mieszkanie dobrze rozplanowane. Dobrze oddzielona część prywatna mieszkania od części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radosna

Zalasewo,wielkopolskie

254 050 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta z rynku pierwotnego -> bez pcc! Termin realizacji: IV kwartał 2019. Powierzchnia mieszkania: 50,81 m2. Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, korytarz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hankego

Chorzów,śląskie

99 000 zł37 m² 2 661 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Wita Hankego w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 37,2 m . Położenie: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Herberta

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł54 m² 28 461,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Unikatowe mieszkanie na warszawskim Solcu o powierzchni 54m2 w bardzo prestiżowej lokalizacji.Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 29 m.kw sypialnia 12,4 m.kw wc 5,03 m.kw wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

209 000 zł64 m² 3 265,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dla osób szukających oryginalnego wnętrza do własnej aranżacji. Niespotykany układ mieszkania łączący korytarz i pokój z dużą, jasną kuchnią. Z największego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kopernika

Świdnik,lubelskie

106 000 zł25 m² 4 240 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku przy ul. Kopernika w Świdniku. Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu co daje możliwość swobodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Floriańska

Siedlce,mazowieckie

155 000 zł54 m² 2 854,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa oferta mieszkania dwupokojowego w Siedlcach.Nieruchomość złożona z: pokój 22,7 m.kw pokój 13,53 m.kw kuchnia zamykana z oknem 8,61 m.kw łazienka 2,39 m.kw korytarz 7,07 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 11-tym piętrze w wysokim bloku ( dwie windy) przy ul. 28 czerwca 1956r. na poznańskim Dębcu. Mieszkanie w układzie niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - marek pernal krzycka / zamknięte osiedle / ciche Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 38,8 m2, na które składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

204 999 zł53 m² 3 867,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Głogów, stare Miasto, mieszkanie, 2 pok, 53m2, 205 000 zł, sprzedaż, sprzedam atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53m2, usytuowane na iiip w kamienicy Mieszkanie dwustronne po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

278 675 zł39 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta 0% prowizji. Zwolniona z prowizji od kupującego. Brak podatku ppc (2%) - oferta deweloperska Jeżeli poszukujecie Państwo mieszkania zapraszam do kontaktu z miłą chęcią pomogę wybrać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawady

Poznań,wielkopolskie

187 000 zł50 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50,49m2, zlokalizowana na Zawadach przy ul. Nadolnik. Oferowane mieszkanie znajduje się na I piętrze i składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł50 m² 8 167,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przestronne mieszkanie w zrewitalizowanym budynku z miejscem parkingowym w cenie! Lokal do indywidualnej aranżacji w budynku po kapitalnym remoncie. Dwa oddzielne pokoje, zamykana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w cichej i zielonej częsci Piaskowej Góry. Mieszkanie położone na ostatnim poziomie czteropiętrowego budynku skałada się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Gdańsk,pomorskie

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 62 m2. Dzięki zastosowanej aranżacji mieszkania posiadamy bardzo duży salon ze schowanym aneksem kuchennym, sypialnię a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mała

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł60 m² 3 678,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu przestronne mieszkanie do własnej aranżacji. Lokal znajduje się na parterze zadbanego i ocieplonego budynku w okolicy Małej Poczty. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Koszutka

Katowice,śląskie

235 550 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

- prestiżowa lokalizacja blisko Lasu Murckowskiego, w otoczeniu zieleni, akwenów, licznych miejsc rekreacji, zarazem blisko ścisłego centrum Katowic; doskonała komunikacja i bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze. Oferuję do sprzedania czteropokojowe mieszkanie na trzecim piętrze na Piaskowej Górze o powierzchni 57m 2. Okna plastikowe, zrobiona dodatkowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Zastalowskie

Zielona Góra,lubuskie

240 000 zł63 m² 3 786,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowe mieszkanie dzięki czemu można oddzielić strefę dzienną i nocną. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w tym samym budynku za dodatkową kwotę 20.000 zł.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij