dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polarna

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - marek pernal polarna ok. / rozkład Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 70 m2, na które składają się: - cztery niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł79 m² 5 696,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wydanie od 15.02.2015. Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z miejscem postojowym w garażu w apartamentowcu na Gumieńcach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jeden umeblowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł76 m² 7 456,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż bez prowizji I bez podatku Biuro sprzedaży mieszkań tel. - miejsce doskonałe do odpoczynku - Prywatny park i plac zabaw - Funkcjonalnie i komfortowo zaplanowana przestrzeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł39 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do prezentacji! mieszkanie idealne na inwestycję! Mieszkanie jednopokojowe (z możliwością przebudowy na dwa pokoje), usytuowane na jedenastym piętrze w piętnastopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

852 900 zł79 m² 10 796,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

278 000 zł48 m² 5 779,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 48,10 m2, położone w Centrum Opola, plac Teatralny. Lokal w standardzie do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł60 m² 8 871,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Idealne dla pary lub pod wynajem przy ul. Odyńca na Mokotowie. Mieszkanie składa się: * sypialni z dużą elegancką szafą wnękową (18mkw) przedzielonego ścianką działową, * pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko

Gdańsk,pomorskie

398 228 zł67 m² 5 982,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkanie na nowym osiedlu z ochroną, 3 pokoje: salon, oddzielna lub otwarta kuchniai, 2 sypialnie, przedpokój, łazienka, wc oraz słoneczny taras i ogród od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

652 883 zł94 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na I kwartał 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

310 875 zł48 m² 6 435 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

220 000 zł55 m² 3 971,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Gotowe do zamieszkania, wyposażone 3 pokoje W kamienicy na deptaku - IV piętro z bajecznym widokiem. Układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym (okna na deptak, strona północna),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mirtowa

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja cenowa! Piętro domu z niezależnym wejściem od strony ogrodu. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 400 m2 przy cichej uliczce szczecińskiego Osowa. Działka w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarków

Lubin,dolnośląskie

185 000 zł52 m² 3 544,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie, II piętro, blok. Ustronie III Mieszkanie położone w odnowionym bloku czteropiętrowym, po termomodernizacji przy ul. Gwarków. Dzięki nowej aranżacji przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł57 m² 9 041,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji dla Twojej rodziny? Ważna jest dla Ciebie dobra lokalizacja, ale też zielone tereny? To świetnie! W takim razie zapraszamy Cię do zapoznania się z tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

268 000 zł55 m² 4 873 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow.55 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

270 000 zł61 m² 4 442 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, rozkładowe mieszkanie na Skarpie w bloku 4-piętrowym (o pow. 60,78m2). Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po remoncie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ratibora

Jurata,pomorskie

696 630 zł42 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jurata - apartament na sprzedaż! Bardzo ładny, całoroczny apartament, pięknie położony, słoneczny (taras i okna od strony wsch., południe i zachód); Widok na las, od strony Zatoki Puckiej;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

303 775 zł48 m² 6 329 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam wygodne mieszkanie w popularnej części Białołęki, idealne dla rodziny z dziećmi! Mieszkanie na II piętrze, o wygodnym rozkładzie, z dwoma balkonami. Dla wielbicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł81 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w pięknej kamienicy przy Teatrze Komedia, blisko metra Plac Wilsona. W sąsiedztwie kilka parków, sklepy, klimatyczne kawiarnie i restauracje. Wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

270 100 zł61 m² 4 451,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja Pobiedziska to urokliwe 9 tysięczne miasteczko 25 kilometrów od Poznania z jednej i 20 kilometrów od Gniezna z drugiej strony położone w otoczeniu lasów i jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

385 100 zł58 m² 6 639,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska-Cichoń Tel. Gaj / winda / niski budynek Mieszkanie o powierzchni 59m2 znajduje się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Planty

Radom,mazowieckie

200 000 zł70 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam dla Ciebie klimatyczne, trzypokojowe, słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku z czerwonej cegły z widokiem na Park. Blok po termomodernizacji, nowy dach, elewacja, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1989

Jeśli marzysz o domu z tradycją, znajdującym się w okolicy Poznania w cichej i spokojnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie! Do sprzedania przestronny, nowocześnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Małomice

Lubin,dolnośląskie

365 000 zł76 m² 4 795,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe w nowym bloku. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 76,11 m2 - powierzchnia użytkowa 67,30 m2 ( ze względu na skosy) Do mieszania przynależą dwa balkony, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okocimska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł61 m² 7 675,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie rozkładowe o powierzchni 61,1 m2, na Woli Ulrychowie, przy ulicy Okocimskiej, p 9/10,1979. Doskonałe dla rodziny, pary lub singla. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko

Gdańsk,pomorskie

425 394 zł71 m² 6 005 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne przestronne mieszkanie na I piętrze. Duże 3 pokoje oraz oddzielna kuchnia, 2 sypialnie, przedpokój oraz łazienka i oddzielne wc, a także duży balkon. Idealna ekspozycja względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Rybnik

Rybnik,śląskie

115 000 zł26 m² 4 372,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeżeli chcesz zamieszkać W centrum rybnika ta oferta skierowana jest dla ciebie oferta na wyłączność biura Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,3 m2 położona w Centrum Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł33 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na uboczu Nowego Miasta o pow. 33m2 usytuowane na pierwszym piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni , przedpokoju, łazienki z wc. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

770 500 zł48 m² 16 085,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament o powierzchni 47,90 m2 zlokalizowany w samym sercu miasta na Wyspie Spichrzów, w obrębie ulic Pszennej i Żytniej. Doskonałe miejsce do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Białystok,podlaskie

256 000 zł48 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciepłe i słoneczne mieszkanie o dwustronnym układzie pomieszczeń położone na lubianym osiedlu Wysoki Stoczek. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Przesmyckiego

Piaseczno,mazowieckie

932 078 zł190 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjny, duży apartament, pow. 190 m2 - Nad rzeczką, z widokiem na park i zieleń - Zielone okolice Piaseczna i Konstancina, chylice Na sprzedaż duży apartament o pow. 190,22 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł54 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie do sprzedaży, o powierzchni 54 mkw, piętro 4/6 w bloku z 2009 roku. Mieszkanie znajduje się przy ul. Jana Kazimierza, wola. Doskonała lokalizacja. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie słoneczne, bez mebli, 3 piętro z 3. Salon połączony z kuchnia, balkon. 2 oddzielne pokoje, łazienka z wanną. Spokojni sąsiedzi. Czynsz około 550 pln. Własność z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

85 000 zł50 m² 1 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania własnościowe mieszkanie zlokalizowane na przedmieściach Karpacza w miejscowości Miłków. Lokal o powierzchni 50 m2 położony na II piętrze kamienicy składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł58 m² 12 956,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta na 0% dla Kupującego. Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje interesujący, dwupokojowy apartament o powierzchni 57,32 mkw. znajdujący się na VI piętrze 11 piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kacza

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł78 m² 9 615 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Kolejna ciekaw propozycja na Warszawskie Woli, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m2 znajdujące się na 3 piętrze w dziesięcio, piętrowym budynku z 2001 roku. Mieszkanie o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł48 m² 5 569,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

| dwupokojowe mieszkanie w Pruszkowie na osiedlu Staszica. Powierzchnia 48,3 m 2 usytuowana na trzecim piętrze (bez windy) w czteropiętrowym budynku z 1979 r. Technologia budowlana -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boboli

Toruń,kujawsko-pomorskie

280 000 zł63 m² 4 416 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe (o pow. 63,4 m2) na Chełmińskim Przedmieściu (ul. Boboli) Mieszkanie składa się z: -pokój (11m2) -pokój (12m2) -pokój (21m2) -kuchnia z oknem (8,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

56 000 zł36 m² 1 546,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża i słoneczna kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką z oknem oraz przedpokojem usytuowana na I piętrze w kilkurodzinnej kamienicy nieopodal uczelni wyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

165 000 zł47 m² 3 495,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pok. OS. Piastowskie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na ostatnim piętrze budynku z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij