dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Kraków,małopolskie

1 774 036 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe gratis! W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Marcinkowskiego

Kępno,wielkopolskie

296 480 zł37 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu tego urzekającego mieszkania nr 11 o powierzchni 37,06 m2 , położonego w sercu centrum Kępna. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

298 065 zł25 m² 11 776,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne apartamenty pod wynajem lub do zamieszkania w atrakcyjnej części Gdańska. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza cena W tej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

489 000 zł37 m² 13 194,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ulicy Nowe Sady. Lokalizacja nieruchomości korzystna zarówno dla osób szukających mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

439 500 zł55 m² 8 036,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Metraż: 54,69 m | 3 pokoje | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2027 Lokale w cenach od 309 000,00 pln do 608 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 35,26 m do 68,29 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

351 780 zł32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny budynek wielorodzinny zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha okolica, a jednocześnie - pełna infrastruktura w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

360 000 zł92 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta tylko w naszym biurze! Posiadamy klucze! Zapraszamy na prezentację. Na sprzedaż polecamy przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Południowa

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł25 m² 10 938,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na sprzedaż osiedle Reda | Idealna inwestycja lub własne M! Oferujemy wyjątkową kawalerkę w doskonałej lokalizacji na osiedlu Reda gotowa do wydania! Dlaczego warto: lokalizacja: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogrodzka

Radom,mazowieckie

249 961 zł86 m² 2 913,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Ciche, ustawne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

615 000 zł59 m² 10 423,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 60 m2 na osiedlu Piaski przy Szpitalu dsk Białystok, ul. Waszyngtona Mieszkanie po generalnym remoncie, wyposażone, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

515 000 zł49 m² 10 510,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Białymstoku niedaleko centrum, przy ul. Fabrycznej na parterze z ogródkiem. Mieszkanie ma powierzchnię 48metrów i jest 2-stronne. Idealne dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

587 000 zł50 m² 11 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 26 m2 (nr 9a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Pruszków,mazowieckie

587 000 zł50 m² 11 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

439 499 zł44 m² 9 943,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Jaworzno,śląskie

305 000 zł51 m² 5 992,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.90m mieszczące się w Jaworznie przy Al.Piłsudskiego. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Chełm,lubelskie

399 000 zł41 m² 9 616,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

1 piętro!stylowe 2 pokoje po remoncie generalnym - ul. 11 Listopada Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 41,49 m2, zlokalizowane w Chełmie przy ul. 11 Listopada 6a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł23 m² 20 844,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż kompaktowa, w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowana na 4. piętrze (bez windy) odnowionej kamienicy na warszawskiej Woli (młynów). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł71 m² 5 115,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Duże, niestandardowe mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z: trzech pokoi, korytarza, kuchni i łazienki z wc. Łazienkę można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowy apartament z tarasem na dachu i balkonem przy ulicy Spacerowej (5/1) Szukasz przestrzeni, która daje wolność domu i wygodę nowoczesnego mieszkania? Odkryj wyjątkowy, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pstrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

567 000 zł49 m² 11 487 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Optimum Nieruchomości prezentuje dwa nowoczesne mieszkanie, na siódmym oraz ósmym piętrze, w stanie deweloperskim, zlokalizowane na prestiżowym, nowo powstającym osiedlu Panorama w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł80 m² 22 277,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękny, wykończony w wysokim standardzie apartament na sprzedaż za 1 970 000 pln. Powierzchnia wynosi 80 m (ok. 24 500 pln za m ). Mieszkanie położone jest na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Warszawa,mazowieckie

2 195 000 zł100 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Piękne, 4 pokojowe mieszkanie 98,6 m2 w centrum Kabat na Kameralnej uliczce Villardczyków. Mieszkanie na strzeżonym i zamkniętym osiedlu z lat 2001/2002 r. z zadbanym patio. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Osadnicza

Zielona Góra,lubuskie

189 000 zł18 m² 10 558,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 17,9 m , zlokalizowana na 4. piętrze budynku przy ul. Osadniczej. Rozkład pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 040 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w Centrum Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Dostępne ostatnie mieszkania - nie czekaj! Ostatnia szansa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

449 000 zł31 m² 14 299,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,4 m , położone w centrum Piaseczna, przy ul. Pelikanów. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

840 000 zł29 m² 29 025,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

English below Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w kompleksie Angel City przy ul. Szlak jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w ścisłym centrum Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Kielce,świętokrzyskie

430 000 zł49 m² 8 704,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przestronne 2 pokoje | 1 piętro | ul. Wiśniowa | idealne pod inwestycję lub dla rodziny Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

239 000 zł43 m² 5 584,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,8 m2, zlokalizowane w Piekary Śląskie przy Ulicy Marii curieskłodowskiej 97. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł64 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 64 m2, zlokalizowanego przy ul. 28 Czerwca 1956r na poznańskiej Wildzie. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwupokojowe mieszkanie na 11 piętrze w budynku (12 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Wykończenie: do remontu. Przyległości: balkon (6,36 mkw), komórka lokatorska. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł33 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 33m2 usytuowane na II piętrze w bloku w okolicach Centrum. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Siemianowice Śląskie,śląskie

209 000 zł38 m² 5 501,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,99 m2 położone na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Niepodległości w Siemianowicach Śląskich dzielnica Bytków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wojska Polskiego

Stargard,zachodniopomorskie

429 000 zł39 m² 10 896,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 39,5 m2 na II piętrze budynku z 2019 r. położonym przy ul. Łukasiewicza w Stargardzie. Nowoczesne i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

699 900 zł62 m² 11 207,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej bazy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

492 809 zł25 m² 19 673 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Faustyny

Kraków,małopolskie

789 000 zł50 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie, które stanie się Twoim azylem - stworzone z myślą o spokoju i komforcie Wyobraź sobie poranek z kubkiem aromatycznej kawy na słonecznym balkonie, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kraków,małopolskie

677 000 zł40 m² 16 980,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Jasna I przestronna kawalerka Z loggią ul. Stańczyka 16 salwator city Kraków bronowice lokalizacja: na sprzedaż komfortowa kawalerka położona przy ul. Stańczyka 16 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

445 000 zł42 m² 10 645,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż narożne, jasne 2- pokojowe mieszkanie, położone na nowym osiedlu z 2024 roku. Najważniejsze atuty: dużo zieleni w okolicy nowoczesne budownictwo prywatne miejsce parkingowe za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

369 300 zł26 m² 14 198,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja to położona u podnóża góry Świeradowiec, starannie zaprojektowany kompleks mieszkalno-usługowy o wysokim potencjale inwestycyjnym Szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 26,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Będzin,śląskie

235 000 zł37 m² 6 385,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wygodne 2 pokoje z balkonem! Osiedle Syberka | Będzin ul. Powstańców Śląskich Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij