dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polne

Lubin,dolnośląskie

115 000 zł42 m² 2 738,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow.42 mkw.,10piętro na osiedlu Polnym w Lubinie. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe , ma oddzielne wejścia do każdego z pomieszczeń i składa się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilchwy

Wodzisław Śląski,śląskie

123 000 zł60 m² 2 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie dwupokojowe o pow. 56m2, usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku w Wodzisławiu Śl. ma os. 1 maja. Blok po termomodernizacji, czysty, zadbany. Mieszkanie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł68 m² 7 543,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu teraz jest trzypokojowe a oryginalnie było czteropokojowe. Można przywrócić pierwotny układ lub przy remoncie zaaranżować na mieszkanie pięciopokojowe na podnajem. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł67 m² 11 328,40 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni ok. 67 mkw w apartamentowcu przy ul. Grochowskiej, praga Południe. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod inwestycję dwupokojowe mieszkanie na Ochocie. 42 m2, 1950 r, piętro 2/8, mieszkanie znajduje się u zbiegu ul. Grójeckiej/baśniowej. Mieszkanie 2 pokojowe z osobną (ciemną).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest: mieszkanie w bloku na 2 piętrze o powierzchni 47m2 na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Bardzo ciche i spokojne osiedle, idealne pod inwestycje oraz dla rodziny. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

389 000 zł123 m² 3 162,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Mieszkanie jest położone w ścisłym centrum, 4 min drogi do rynku. Idealne rozwiązanie, dla osób poszukujących dobrych inwestycji po wynajem lub rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł38 m² 9 625,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje, 38m , klimatyczne, blisko centrum. 365000zł. Lokal mieści się na 4 piętrze budynku z roku 2014 w kompleksie Promenady Wrocławskie. Mieszkanie mimo wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Gdynia,pomorskie

376 600 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Budynek oddalony od ulicy Morskiej zlokalizowany przy lesie (ścieżki spacerowe, rowerowe), miejsce spokojne, świetnie skomunikowane - blisko do stacji kolejki skm, przystanków trolejbusowych, dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Gliwice,śląskie

210 000 zł65 m² 3 230,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie mieści się w kamienicy na 3 piętrze, blisko Politechniki (ul. Wrocławska). Mieszkanie ma powierzchnię 65 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

133 000 zł47 m² 2 830 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 47m2 położone na parterze w bloku na os. Błonie. W skład mieszkania wchodzą: salon z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szobiszowice

Gliwice,śląskie

168 000 zł50 m² 3 360 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do remontu w dzielnicy Szobiszowice Nieruchomość usytuowana jest na parterze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie ma powierzchnię 50m i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

115 000 zł47 m² 2 436,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż zadbane, słoneczne, 2 - pokojowe mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie mieści się na I piętrze bloku z windą z 2012 roku. Ma powierzchnię 43 m2 Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

458 000 zł86 m² 5 325,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 86m2 + 2 balkony! gotowe do odbioru Czteropokojowe przestronne mieszkanie w nowej inwestycji w Ząbkach. Gotowe do odbioru Mieszkanie składa się z przestronnego salonu 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

248 000 zł56 m² 4 435,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży Mieszkanie 3 pokojowe przy Medycznej. 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górnym usytuowane na parterze, w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie o pow. 55,91 m2, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowego

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł66 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przeczytaj, jeśli szukasz mieszkania wygodnego mieszkania w cichej okolicy i tylko 5 minut do przystanku autobusowego i tramwajowego. To idealna propozycja dla singla, pary lub młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 265 000 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Przestronny słoneczny apartament na 8. ostatnim piętrze, w budynku z 2006 r. przy ulicy Puławskiej. Do nieruchomości przynależy ogromny (168 m2) ogród na dachu do wyłącznego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

602 000 zł82 m² 7 341,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa Czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiej

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł34 m² 2 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u nas kawalerka 34m2 pożądanej lokalizacji Szczawienka - ul. Marii Dąbrowskiej ( boczna od Gagarina). Lokal składa się z przedpokoju, dużej kuchni, pokoju oraz łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł41 m² 6 127 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie: 2 pokoje - pow. 40,80 m2 z dużym balkonem - Zielona, atrakcyjna okolica - Kameralna zabudowa, wysoki standard - Osiedle jest ogrodzone i monitorowane - Duże balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Bytom,śląskie

137 000 zł54 m² 2 517,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż lokal mieszkalny - 3 pokoje - Bytom, karb, ul. Braci Śniadeckich - bardzo dobra lokalizacja - 54,42m2. Możliwość kupienia garażu wolnostojącego w pierwszej linii garaży który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kordeckiego

Poznań,wielkopolskie

475 020 zł75 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Cena dewelopera rynek pierwotny ,brak podatku pcc, prezentujemy nową inwestycję na Grunwaldzie, nowoczesny 8 piętrowy budynek z halą garażową zlokalizowany przy ul. Kordeckiego Inwestor proponuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł27 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Piaskowej Górze Oferuję do sprzedania kawalerkę w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

375 000 zł75 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Dzień dobry, eleganckie, estetyczne mieszkanie dla wymagających klientów. Nieruchomość mieści się przy ul. Zachodniej. Topowa lokalizacja - blisko centrum miasta z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł46 m² 5 643,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45,89m2 na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku. Budynek z lat 70 znajduje się w spokojnej dzielnicy Szczecina -pomorzany, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górne

Piła,wielkopolskie

280 000 zł58 m² 4 864,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe O pow. 57,56m2 na 2 piętrze W bloku na os. Górnym! Pierwotnie 4 pokojowe. Istnieje możliwość postawienia ścianki i przywrócenia pierwotnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazyjna oferta! mieszkanie nowe - wykończone pod klucz! duży taras! Lokalizacja: ul. Jesionowa / krzyki/ Liczba pokoi: 3 ( trzy osobne pokoje) Metraż: 55m2 Piętro: parter Powierzchnia dodatkowa: taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

239 166 zł44 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na Starówce. Na sprzedaż dwupokojowe ustawne mieszkanie znajdujące się w samym sercu Gliwic. Nieruchomość składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakroczymska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

170 000 zł51 m² 3 353,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania dwupokojowego w centrum miasta? Ta oferta powinna Ci się spodobać. Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł80 m² 8 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament 80m2 + 10m2 balkonu 500m od metra dworzec wileński Mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Pradze Północ. Do dyspozycji mamy salon z aneksem kuchennym 25m2 oraz trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nabielaka

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł45 m² 10 168 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyremontowane( łącznie z wymianą instalacji elektrycznej na miedzianą), bardzo ładne, zadbane, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,25 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygodna

Wrocław,dolnośląskie

284 500 zł35 m² 8 128,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu- marek pernal wygodna ok. / niezależne pokoje Przedstawiam mieszkanie o powierzchni ok. 35,5 m2, na które składają się: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

291 000 zł49 m² 5 987,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w budynku odnowionym wewnątrz jak i zewnątrz. Klatka schodowa pomalowana, ładny wygląda. Kamienica - dach, elewacja - po remoncie. Dobra lokalizacja i dobry dojazd do centrum, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

159 000 zł44 m² 3 633,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku. Mieszkanie ma łączną powierzchnię 55,76 m2. Składa się na nią własność.