dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

787 800 zł79 m² 9 972,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

354 911 zł36 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednio od dewelopera! Inwestycja którą Państwu prezentujemy znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy Mokotowie. Prestiżowy projekt powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

501 000 zł61 m² 8 213,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 61m2 + 6m2 balkonu - 498 tys zł 700m od metra dworzec wileński Mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Pradze Północ. Trzy pokojowe mieszkanie 61m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Kopernika

Lębork,pomorskie

204 130 zł58 m² 3 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim w ścisłym centrum Lęborka przy ul. Placu Kopernika o powierzchni 58,49m 2. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł38 m² 8 635,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doskonała mieszkanie w wysokim standardzie dla pary. Świetnie sprawdzi się również jako gotowiec inwestycyjny ze względu na lokalizację. Mieszkanie położone jest na ul. Spiżowej - bocznej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Białystok,podlaskie

175 000 zł39 m² 4 452,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2-pok położone na os. Młodych przy ul. Gruntowej. Mieszkanie o powierzchni 39,30m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku z cegły. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huculska

Warszawa,mazowieckie

1 106 325 zł82 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja oddana do użytku! 0% prowizji! 0% pcc! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ten 3-pokojowy apartament o powierzchni całkowitej 81,95 m2, na które składają się obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

236 999 zł25 m² 9 360,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dwa 5-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 318 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 25 do 128 m . Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

227 000 zł28 m² 8 021 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 1 - pokój z balkonem okazja! Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica, doskonała komunikacja. Kameralna zabudowa budynki 3-piętrowe, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

469 900 zł96 m² 4 911,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-oferta sprzedaży- oferujemy Państwu mieszkanie doskonałe do wykorzystania na cele inwestycyjne. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 95,7 m2 usytuowany na wysokim parterze 11 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

376 975 zł62 m² 6 107,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze z widokiem na oczko wodne okna wychodzące na wschód i południe duży balkon (ok. 9 m2) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł59 m² 3 813,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie o dobrym standardzie wykończenia wnętrza, funkcjonalny i przestronny układ oraz atrakcyjna cena to atuty oferty. Lokal o powierzchni 59 m2 na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

849 000 zł42 m² 20 457,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż apartament położony w dzielnicy Nadmorskiej, blisko plaży, hotelu Radisson Blu Resort w kompleksie Baltic Park. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

236 000 zł55 m² 4 263,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsza oferta na rynku! wyremontowane, klimatyczne dwupokojowe, z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach! niski blok, z balkonem! zadzwoń! nie czekaj! lokalizacja:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

198 000 zł32 m² 6 188 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Bardzo ładne i ustawne mieszkanie o powierzchni 32 m2! Opis pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Łukaszewicza

Poznań,wielkopolskie

568 800 zł79 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na Łazarzu. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Przewidywany czas ukończenia inwestycji jest na czerwiec 2020 roku. Polecam do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie nr. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Drzetowo

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł47 m² 4 653,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47mkw blisko bulwarów nadodrzańskich. W skład wchodzą dwa pokoje o powierzchni 14 mkw każdy, oddzielna widna kuchnia ok. 9mkw, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąsiorowskich

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł30 m² 7 532,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

This is a perfect apartment for an investor or a private person. We do offer about 15 similar apartments in this building. Size range from 26m2-50m2. Apartment/flat: the apartment has 30,4m2 and has.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

390 000 zł52 m² 7 544,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie położone przy ul. Wrocławskiej. Lokal o powierzchni 51,69 m2 położony jest na 3 piętrze i składa się z dwóch niezależnych pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Nieruchomość o powierzchni 30 m2 znajduje się na drugim piętrze i składa się z salonu, zamkniętej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z szafą. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żeglce

Żeglce,podkarpackie

119 000 zł100 m² 1 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie bezczynszowe w Żeglcach. Samodzielny lokal mieszkalny znajdyjący się na parterze budynku mieszkalnego murowanego, wolnostojącego; lokal stanowi powierzchnię 80 m2, w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

899 995 zł84 m² 10 752,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szukasz wymarzonego, 3-pokojowego mieszkania powyżej 80 metrów w pobliżu kompleksu biurowego Mokotów Business Park ta oferta jest dla Ciebie! Jeżeli lubisz otwartą przestrzeń - od strony salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Muszyna

Muszyna,małopolskie

295 000 zł160 m² 1 843,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

31 lecie Firmy 1987 - 2018. Profesjonalizm i zadowolenie Klienta. Do sprzedania dwupoziomowy lokal mieszkalny w Muszynie. Cicha okolica, ładne widoki. Możliwość parkowania 2 samochodów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budy

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł73 m² 6 645,66 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Opis nieruchomości Przed Państwem rodzinne mieszkanie na warszawskim Bemowie leżące przy ulicy Budy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 9-piętrowym budynku z windą wybudowanym w 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

537 000 zł113 m² 4 747,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Uwaga: apartament położny jest na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Józefosławiu. Jest to miejsce idealne dla rodziny, ceniącej sobie przestrzeń, komfort oraz bliskość natury. Na ogólną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maratońska

Grójec,mazowieckie

444 000 zł73 m² 6 082,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania w Grójcu mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 73 m2, 3-pokojowe + aneks kuchenny, balkon, komórka, wysoki parter, sprzedaż wraz z meblami i urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł73 m² 8 297 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe + aneks kuchenny , łazienka, oddzielne wc, o powierzchni 73.40 m2 w budynku wielorodzinnym, stan deweloperski zamknięty, pierwsze piętro, BALKON - 6.40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cichockiego

Puławy,lubelskie

280 000 zł72 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie 4 - pokojowe w Puławach na ul. Cichockiego 7 o pow. 72 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 - piętrowym budynku mieszkalnym. Lokal posiada księgę wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

178 000 zł55 m² 3 236,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze na Zabobrzu przy ul. Noskowskiego. Lokal położony na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni 55 m2. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oświecenia

Kraków,małopolskie

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Rozkładowe,2 pokojowe mieszkanie z osobna jasna kuchnia, os. Oświecenia lokalizacja: budynek znajduje się w odległości ok. 6 km od Rynku Głównego i jest bardzo dobrze skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł106 m² 13 670 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament z widokiem na cały Wrocław. Zapraszam serdecznie na prezentację: wyłączny opiekun telefon   .wozniczka@sdp-nieruchomości.pl Luksusowe mieszkanie w Sky Tower. 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

89 000 zł23 m² 3 871,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka po kapitalnym remoncie na pierwszym piętrze w niskim bloku Na sprzedaż mieszkanie, kawalerka o powierzchni 22,99m2 na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Wołów,dolnośląskie

170 000 zł99 m² 1 717,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Przestronne,3 pokojowe,mieszkanie w kamienicy z cegły,mała wspólnota,trzy mieszkania w budynku,parter,położone w Wołowie,w centrum miasta,ok. 40km od Wrocławia. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Źródlana

Poznań,wielkopolskie

566 250 zł76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 75,50 m2 w Poznaniu na os. Winiary w nowo powstającym apartamentowcu. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

333 000 zł61 m² 5 422,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura do sprzedania bez czynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu- słocina. Budynek jednopiętrowy składa się z dwóch klatek schodowych po 9 mieszkań. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

223 000 zł62 m² 3 596,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Ofertą sprzedaży jest duże, przestronne mieszkanie położone w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 62 m, usytuowane jest na II piętrze czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł53 m² 10 943,40 zł/m²

 

Piętro:9/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokoje - 53m2 - apartament W sercu woli Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie 53m2 położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Woli w pobliżu planowej stacji metra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

267 600 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Mieszkanie dla inwestora - pod gotowiec inwestycyjny - w standardzie deweloperskim Świetna inwestycja na najem krótko i długoterminowy - wysoka stopa zwrotu. Możliwość powierzenia wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne, jasne mieszkanie na Gochowie w bloku jak kamienica. Lokal posiada bardzo atrakcyjny rozkład, który daje dużo możliwości aranżacyjnych. Nieruchomość usytuowana na obszarze objętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

654 500 zł77 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania luksusowe mieszkanie 2 pokojowe 77 m2, na trzecim piętrze , w budynku 4-piętrowym, otwarta kuchnia na duży salon, 2 balkony o powierzchni ogółem 16 m2, funkcjonujący kominek,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij