dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Chorzów,śląskie

269 000 zł74 m² 3 633 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupoziomowego lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Opolskiej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 74,04 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł18 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

72 000 zł47 m² 1 531,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie na Podgórzu. 1 pokój, duża kuchnia z której można zrobić pokój z anekswm kuchennym, łazienka z wc, przedpokój. ogrzewanie co gazowe. do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herberta

Rzeszów,podkarpackie

367 200 zł102 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości w swojej ofercie posiada najnowszą inwestycję zlokalizowaną w centrum Zalesia na ul. Kiepury Rzeszów. Jest to propozycja dla osób szukających komfortu, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

248 483 zł44 m² 5 649,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

252 324 zł59 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana na ul. Sikorskiego 10 min od ścisłego centrum Rzeszowa. Każdy z trzypiętrowych energooszczędnych budynków będzie przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

493 000 zł58 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje mieszkanie w centrum Miasta przy ul. Grzegórzeckiej - Grzegórzki lokalizacja: inwestycja znajduje się w odległości ok. 1 km od Rynku Głównego i jest bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł47 m² 2 531,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47,6m 2 w Śródmieściu Wałbrzycha. Znajduje się na drugim piętrze kamienicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herberta

Rzeszów,podkarpackie

357 578 zł68 m² 5 250,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

443 330 zł64 m² 6 970,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji od Kupującego. Bez podatku pcc. Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 63,60 mkw. usytuowanego na III piętrze 5 piętrowego budynku wielorodzinnego położonego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bieżanów

Kraków,małopolskie

377 010 zł64 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania kraków-bieżanów ok. Parku aleksandry I pętli tramwajowej "nowy bieżanów" Nowa inwestycja, sprawdzonego i wielokrotnie nagradzanego na rynku małopolskim Dewelopera, to kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herberta

Rzeszów,podkarpackie

317 475 zł62 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

161 492 zł34 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Konopczyńskiego

Kraków,małopolskie

690 000 zł103 m² 6 699 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania dwukondygnacyjny apartament o łącznej powierzchni 103m2 + 37m2 tarasu. Ul. Jana Szwai. Dębniki/ruczaj. Lokalizacja: nieruchomość znajduję się w świetnie skomunikowanym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

359 100 zł51 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja ul.M.KONOPNICKIEJ! SPRZEDAŻ OD DEWELOPERA 0% PROWIZJI. Budynek już wybudowany Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe apartamenty położone w nowo powstającym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na ul. Energetycznej. Salon z aneksem kuchennym 29 m, sypialnia 9 m, łazienka 5 m, przedpokój 4 m. Ekspozycja okien zachodnia. Duży balkon, rolety w oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

249 500 zł49 m² 5 133,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam lokal mieszkalnym powstały z adaptacji strychu w 2007 r. Lokal składa się z pokoju dziennego, salonu, osobnej kuchni z oknem, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł67 m² 4 791,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne pod inwestycje! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 67m2, usytuowane na szóstym piętrze w bloku z windą Rzeszów Drabinianka. Mieszkanie dwu-stronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Wałbrzych,dolnośląskie

198 540 zł44 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność. Nowa inwestycja w Wałbrzychu. 4-piętrowy budynek z windą i garażami podziemnymi. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - Piaskowa Góra, ul. Zofii Nałkowskiej. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

279 675 zł56 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc!załatwiamy wszystkie formalności! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

217 000 zł49 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Dziesięciny. Lokal mieści się na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Koszalin,zachodniopomorskie

215 000 zł55 m² 3 916,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 54,9m2 z loggią składające sie z trzech pokoi, kuchni łazienki i wc (osobno) położone na 10 piętrze w bloku mieszkalnym w Koszalinie. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strażacka

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne 2 pokoje na zamkniętym osiedlu w Ożarowie mazowieckimgłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliny

Chorzów,śląskie

128 000 zł37 m² 3 497 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Kaliny w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 36,6 m . Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł42 m² 4 941 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje - pow. 42 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

329 000 zł150 m² 2,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1956

Nieruchomość zbudowana z cegły w 1956 roku , położona jest w strefie śródmiejskiej, przy głównej ulicy miasta, ulicy Zwycięstwa 147. Bardzo korzystna lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł102 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 102 m2 (cztery niezależne pokoje plus kuchnia) na Muranowie - al. Jana Pawła II. Mieszkanie jasne, rozkładowe. Dwie łazienki. Niezależna kuchnia. Dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł97 m² 10 483 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Łap okazję korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bursztynowa

Niekłonice,zachodniopomorskie

309 000 zł75 m² 4 146,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji, bez podatku pcc, bez dodatkowych opłat! nowe lokale mieszkalne W zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu W niekłonicach pod koszalinem! Zaledwie trzy kilometry od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siemieńskiego

Rzeszów,podkarpackie

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie, kawalerka o powierzchni 30m2 zlokalizowane przy ul. Siemieńskiego. Położone na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł84 m² 9 419 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w nowoczesnej, komfortowej dzielnicy Miasteczka Wilanów, bezpośrednio przy przystanku autobusowym. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie kompleksu Pałacu Wilanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Bardzo ładne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w Osiedlu Potok. Budynek po remoncie, otynkowany, ocieplony, wymienione windy, klatki schodowe po remoncie. Dobrze utrzymany, dozorowany (kamery).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł37 m² 6 747,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone przy ul. Buforowej na wrocławskim osiedlu Jagodno. Lokal mieści się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

424 000 zł58 m² 7 357,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: trzy pokoje na parterze z ogródkiem okna wychodzące na północ i zachód wyposażone w inteligenty system sterowania za pomocą smartfona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślusarczyka

Rzeszów,podkarpackie

304 500 zł52 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

W ofercie biura do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 usytuowane na parterze niskiego czteropiętrowego bloku z 2003 roku. Ulica Ślusarczyka na osiedlu Baranówka, 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

252 324 zł59 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

194 000 zł27 m² 7 185,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie w stanie deweloperskim na Muchoborze Wielkim. Powierzchnia mieszkania 26,75 m2. Usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

217 000 zł36 m² 6 027,78 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie w stanie deweloperskim na Muchoborze Wielkim. Powierzchnia mieszkania 36,69 m2. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł93 m² 14 543 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupoziomowe, powstałe z połączenia dwóch mieszkań 32,56 m2 i 60,27m2, na dwóch oddzielnych księgach wieczystych. Istnieje możliwość oddzielenia dwóch odrębnych mieszkań.