dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kacze Buki

Gdynia,pomorskie

304 152 zł55 m² 5 508 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem. Usytuowane w spokojnym sąsiedztwie. Do odbioru w sierpniu 2020 roku. W pobliżu znajduje się popularna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

355 000 zł69 m² 5 152 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68,9 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku, z dwoma windami przy ul. Bojki (kurdwanów). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł85 m² 6 429 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Osoba prowadząca: tel. Stylowe mieszkanie na krzykach! Polecam na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z 2001 roku na ul. Skarbowców. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Gdynia,pomorskie

376 177 zł76 m² 4 968 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na parterze z 24 metrowym ogródkiem, 30 metrowym salonem oraz z oddzielną kuchnią i niezależnym pokojem. Usytuowane w spokojnym sąsiedztwie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Gdynia,pomorskie

366 706 zł73 m² 5 022 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe z antresolą i z dwoma balkonami. Usytuowane na drugim piętrze w spokojnym sąsiedztwie. Do odbioru w sierpniu 2020 roku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Legionowo,mazowieckie

470 000 zł94 m² 5 013,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowy segment bezpośrednio - bez prowizji I podatku pcc Zapraszam do kontaktu: biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich tel. Jeśli szukasz mieszkania z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

282 000 zł100 m² 2 820 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze blisko centrum miasta. Nieruchomość położona na 3 piętrze w kamienicy. Lokal o powierzchni 100 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Gdynia,pomorskie

391 364 zł78 m² 5 022 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe z antresolą i z balkonem. Usytuowane na drugim piętrze w spokojnym sąsiedztwie. Do odbioru w sierpniu 2020 roku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

552 384 zł66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 3 pokoje na parterze z dużym tarasem atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sielec

Sosnowiec,śląskie

295 000 zł73 m² 4 041,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodziny, zadbane do wprowadzenia! mieszkanie na 1 piętrze Z balkonem W niskiej zabudowie! 73 m 2 , 4-pokoje, 1 piętro, spółdzielcze-własnościowe z ksiegą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Bielsko-Biała,śląskie

195 000 zł55 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na Oś. Wojska Polskiego. 4 piętro w bloku 10 piętrowym. Mieszkanie do remontu. Niskie koszty utrzymania czynsz ok 450 zł w tym woda i co. Lokalizacja: os. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

175 000 zł38 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie przy ulicy Fabrycznej w wieżowcu na 4 piętrze z windą. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

294 580 zł56 m² 5 295,34 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym i spokojnym osiedlu Projektant zaledwie 3 km od centrum miasta. Osiedle posiada rozbudowaną infrastrukturę potrzebną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Środmieście

Katowice,śląskie

960 000 zł160 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości znajdującej się w ścisłym centrum Katowic. Oferowana nieruchomość ma powierzchnię 160 m 2 jest wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

265 000 zł46 m² 5 798,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowocześnie wyremontowane mieszkanie w niskim bloku. Lokal, o powierzchni 45,7 mkw, znajduje się na pierwszym piętrze bloku z cegły. Składa się z trzech pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Gdynia,pomorskie

318 847 zł63 m² 5 022 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

632 000 zł68 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzy pokoje W wyjątkowym budynku powstającym na warszawskim żoliborzu Mieszkanie 68m2 położone na warszawskim Żoliborzu w pobliżu stacji metra. Mieszkanie składa się z 28m2 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zdroje

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w Zdrojach. Lokal znajduje się na czwartym piętrze niskiego budynku. Na powierzchnię użytkową 53 m2 składają się: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

735 000 zł80 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania apartament 3-pokojowy w kompleksie Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej. Jasne Mieszkanie o pow. ok. 80m2 składa się z: -salonu z wyjściem na duży balkon; wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwaldzki

Świdnica,dolnośląskie

197 000 zł52 m² 3 788,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż bardzo słoneczne i w atrakcyjnej lokalizacji 2-pokojowe mieszkanie w Świdnicy w bliskiej okolicy rynku. Nieruchomość o powierzchni 52m2 zlokalizowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie w niskim bloku na oś.Dygasińskiego. Mieszkanie posiada 2 pokoje ( na ten moment jeden z pokoi został przedzielony szafą w celu zyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o pow.36m2, znajdujące się na parterze wysokiego bloku na Złotych Łanach. Mieszkanie posiada 2 niezależne pokoje, w tym jeden z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe blisko morza Nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdańsk Żabianka - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Dwupokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

255 000 zł87 m² 2 920 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe w Centrum o powierzchni 87,33 m2 Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 4-pokojowe, o pow. 87,33 m2 położone w centrum na drugim piętrze, w kamienicy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

351 389 zł53 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkania deweloperskie w ścisłym centrum. Budynek czteropiętrowy wybudowany w głębi kwartału, z dala od ulic wyposażony w windy, podziemną halę garażową z platformowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogorska

Chrzanów,małopolskie

198 000 zł60 m² 3 272,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (15m/10m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie nadaje się do remonty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławińska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Potrzebujesz nieruchomości z dobrym dojazdem do centrum do zamieszkania lub do inwestycji? Mam coś dla Ciebie! Jedyna taka okazja, mieszkanie do szybkiej sprzedaży! Przestronne, widne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

568 000 zł64 m² 8 901,43 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Idealny dla rodziny lub do inwestycji! słoneczny i cichy, gustowny, zadbany /w idealnym stanie/, solidnie ponadczasowo wykończony - wprost do zamieszkania - apartament na nowoczesnym osiedlu "future.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Wałbrzych,dolnośląskie

65 000 zł38 m² 1 715,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

| b.N.WILLA. Do sprzedania przestronna, słoneczna kawalerka z możliwością wydzielenia drugiego pokoju położona na pierwszym pi ę trze w kamienicy. Stan mieszkania dobry: okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł52 m² 6 471 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam na prezentację. Opiekun oferty tel. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie, położone na siódmym piętrze w budynku z 2004r przy ul. Balonowej. Lokal o powierzchni 52,39,m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

237 168 zł32 m² 7 411,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z ogródkiem zlokalizowane na parterze w bloku 7-piętrowym - 32,12 m2 Osiedle z zielonym dziedzińcem i placem zabaw, bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

220 000 zł61 m² 3 618,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Toruń, rubinkowo, 61m2, 3 pokoje, VI piętro, wieżowiec, do remontu Szukasz dużego mieszkania w dzielnicy Rubinkowo? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

148 500 zł56 m² 2 652 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania ładne mieszkanie o powierzchni 56m2, składające się z trzech pokoi, dużej kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Standard nieruchomości: okna nowe pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł86 m² 4 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze 3-piętrowego bloku. Na powierzchni ponad 86m2 znajdują się: 4 pokoje (ok. 21,19,16,13m2) oddzielna kuchnia, łazienka z wc i dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

215 040 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje W nowym bloku , Lubin, os. Przylesie. Pow. 51,20m 2 + balkon I piętro. Mieszkanie o tym układzie wolne jest jeszcze na IV piętrze. Jest winda. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skłodowskiej-Curie

Rzeszów,podkarpackie

219 000 zł37 m² 5 968,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,69m2 położone na osiedlu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie w niskim bloku z cegły usytuowane na 3 piętrze, składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

720 800 zł79 m² 9 101,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gontyny

Szczecin,zachodniopomorskie

209 000 zł42 m² 4 926,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe na os. Gontyny w wieżowcu z lat 70-tych.Świetnie skomunikowane osiedle, blisko centrum. Na metraż 42,42m2 składają się: -2 pokoje z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł26 m² 8 654 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja. - oferta na wyłączność- na sprzedaż kawalerka z osobna sypialnią o pow. 26 mkw., usytuowana na 5 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą, Wrocław - Fabryczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

525 000 zł46 m² 11 314,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Gdynia Orłowo atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: osiedle złożone z kilku kameralnych budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych, położone na granicy z Sopotem, do plaży ok.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij