dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł76 m² 4 238,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta blisko uczelni i parku na 2 piętrze budynku z cegły.Ńa uwage zasługuje ładny rozkład pomieszczeń oraz co stwarza poczucie przestrzeni.W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

337 844 zł46 m² 7 297 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Płytki, panele, drzwi wewnętrzne, biały montaż! Zapraszamy! Numer oferty: 14/dp/agr ani podatku pcc! Dofinansowanie programu MDM! Mieszkanie 2-pokojowe w stanie developerskim z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

371 420 zł54 m² 6 822,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem na Ruczaju - ul. Lubostroń! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze VI-piętrowego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bydgoska

Tur,kujawsko-pomorskie

98 000 zł54 m² 1 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż posiadam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 54m , składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica 10m oraz część wspólna na strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł45 m² 5 756 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł62 m² 11 213 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Niespotykane mieszkanie w kamienicy wybudowanej w 1931 roku. Na szczególną uwagę zasługują tutaj styl architektoniczny, historyczna wartość nieruchomości, wysokość ścian (300 cm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

299 000 zł84 m² 3 544,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro grand Nieruchomości & Finans jest wyłącznym przedstawicielem Sprzedającego. Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,36 m2 ; położone na 1 piętrze 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Radom,mazowieckie

239 000 zł47 m² 5 074,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dwupokojowe komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie na osiedlu Planty w podwyższonym standardzie to przestrzeń zaprojektowana z wyjątkową starannością i dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

708 724 zł77 m² 9 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednio od dewelopera! Inwestycja którą Państwu prezentujemy znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy Mokotowie. Prestiżowy projekt powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bytom,śląskie

215 000 zł107 m² 2 009,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania wygodne i ładnie położone mieszkanie o powierzchni 107m. Składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz balkonu.Kuchnia otwarta połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rataje

Poznań,wielkopolskie

257 328 zł36 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opis nieruchomości: cena deweloperska kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania 1-pokojowego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

458 000 zł86 m² 5 325,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 86m2 + 2 balkony! gotowe do odbioru Czteropokojowe przestronne mieszkanie w nowej inwestycji w Ząbkach. Gotowe do odbioru Mieszkanie składa się z przestronnego salonu 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczorowskiego

Białystok,podlaskie

499 000 zł64 m² 7 740,03 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

*** komfortowy apartament W centrum *** 3 miejsca parkingowe W cenie *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Białegostoku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

459 000 zł93 m² 4 946 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzech kondygnacjach z ogrodem mającym ok. 182 mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: winda / do wprowadzenia / 2003r. Mieszkanie o powierzchni 57,33 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

268 000 zł48 m² 5 606,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe(obecnie jeden pokój połączony z kuchnią ,ale można wrócić do stanu poprzedniego z trzema niezależnymi pokojami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

155 000 zł31 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż nowe, przestronne, położone na IV p. kamienicy w centrum Szczecina, 1-pokojowe mieszkanie, powstałe z adaptacji poddasza. Na pow. 31 m2 składa się pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kliny

Kraków,małopolskie

264 000 zł46 m² 5 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie do wykończenia na os.Kliny w budynku z 2017r., na 3p. (ostatnim) piętrze; składa się z 2 pokoi (19,3 i 9,5 m2), osobnej widnej kuchni (6,3), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

242 000 zł59 m² 4 101,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jasne trzypokojowe mieszkanie 56 m2 z balkonem 3 m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 (spółdzielcze, własnościowe prawa do lokalu, kw dostępne). Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki,przedpokoju,wc, loggi. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anny

Łomża,podlaskie

345 000 zł68 m² 5 073,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam Państwu 3-pokojowe, słoneczne, mieszkanie o powierzchni 68 m2. Lokal znajduje się w bloku przy ul.Księżnej Anny na drugim piętrze. Wygodny rozkład pomieszczeń. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oporów zielona lokalizacja, bliskość Parku Grabiszyńskiego, liczne tereny spacerowy nad Ordą, sąsiedztwo ogródków działkowych znana oraz lubiana dzielnica Wrocławia. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stargard,zachodniopomorskie

160 424 zł36 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo-budowane mieszkania na spokojnym osiedlu, w rejonie ul. Kościuszki - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 36,46 m.kw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

357 000 zł54 m² 6 673 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Gorąco Polecam! Nowoczesne mieszkanie na Wojszycach Opiekun Oferty Kasia telefon   .@sdp-nieruchomości.pl Polecam 2 pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie na kameralnym osiedlu- 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

178 900 zł30 m² 5 879,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż nowy apartament, położony w nowoczesnym budynku zlokalizowanym bezpośrednio przy plaży Zatoki Wrzosowskiej i Zalewu Kamieńskiego , w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bartoka

Łódź,łódzkie

499 000 zł83 m² 6 012 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na 10 piętrze w prestizowym budynku w Łodzi. Mieszkanie do wykończenia. Ciekawy rozkład pomieszczeń, świetny widok i ogólne bezpieczeństwo na jedne z atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

222 000 zł48 m² 4 641,44 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedaż - mieszkanie 2 pokoje z balkonem, ok. 48 m2. Opole nowy zwm. N O W A , A T R A K C Y J N A C E N A! Proponujemy Państwu słoneczne mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

299 000 zł114 m² 2 618,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 5 pokojowe na 1 piętrze Możliwości dokupienia garażu przy kamienicy Doskonała inwestycja mieszkanie z dużym potencjałem. Mieszkanie o pow. 114,20 m 2 opis: pokój 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł42 m² 3 071 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 41,5 m2, składające się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki, osobnej toalety i przedpokoju. Mieszkanie jest słoneczne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł34 m² 10 255,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w inwestycji Atmosfera Atelier zlokalizowanej w sercu Miasteczka Wilanów, przy ul. Teodorowicza i Alei Rzeczypospolitej blisko Świątyni Opatrzności Bożej. Ciche mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

418 000 zł74 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jedyne takie mieszkanie 74m2 + 7m2 balkonu + garaż - 420 tys zł gotowe do odbioru Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w kameralnym budynku w cichej spoknej części Wołomina. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

170 280 zł52 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Pułtusk/na Skarpie Mieszkanie 51,6 m2,cena 170280 pln Lokal usytuowany na I piętrze bloku z 1984 r. (bez windy) składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - sypialni - osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

245 000 zł65 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie w cichym centrum Kamienia Pomorskiego. Dużym atutem tego mieszkania są niskie koszty utrzymania. Nieruchomość o powierzchni 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł27 m² 7 370 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Objazdowa

Zielona Góra,lubuskie

185 000 zł58 m² 3 206,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie do remontu, osiedle winnica. Mieszkanie o pow. 57,7m2, usytuowane na 9 piętrze w budynku z windą. Układ pomieszczeń: pokój dzienny z wyjściem na mały balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie o wyjątkowym i niepowtarzalnym projekcie w centrum malowniczego miasta Pszczyna o pow. 60m2. W mieszkaniu mamy do dyspozycji taras z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

65 000 zł74 m² 878,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal położony na drugim piętrze w kamienicy w Kuźnicach. Nieruchomość o całkowitej powierzchni użytkowej 74m2 składa się z 5 pokoi, kuchni z aneksem, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

164 115 zł36 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum miasta, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Jeden z pokoi dostosowany jest pod aneks kuchenny, pokój dobrze oświetlony z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Boguszowice

Rybnik,śląskie

175 000 zł74 m² 2 364,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie o pow. 74m2 znajduje się na 3 pietrze niskiego bloku w Rybniku-Boguszowicach. W obecnej chwili w mieszkaniu są 3 pokoje, ale istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przytulne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się w Gdyni przy ul. Okrzei (grabówek). W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Słupsk,pomorskie

158 000 zł52 m² 3 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie po kapitalnym remoncie niski czynsz ogrzewanie gazowe nowy piec gazowy klatka po kapitalnym remoncie,domofon kamienica docieplona