dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Stalmacha

Cieszyn,śląskie

350 000 zł115 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam duże, klimatyczne mieszkanie na parterze (wysoki parter) w kamienicy w centrum Cieszyna. Mieszkanie składa się z 3 sypialni, pokoju dziennego, przechodniej garderoby, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

370 000 zł72 m² 5 110,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Blok z 1983 roku położony w odległości ok. 15, 20 minut od pkp/skm. Ocieplone ściany szczytowe, dobudowane wiatrołapy. Klatki schodowe czyste i zadbane. Chodniki wyłożone kostką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

256 000 zł48 m² 5 289,26 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w Pruszkowie, os Staszica 48,4 m2 IV piętro w VIII piętrowym budynku z 1985 roku Lokal składa się z: - widnej kuchni - salonu - sypialni - łazienki - przedpokoju - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

530 420 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz nietuzinkowego mieszkania w Centrum Warszawy to jest oferta dla Ciebie! Świeżutko po remoncie, z pomocą architekta, nowoczesne, jasne wnętrza czekają na nowego najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

207 000 zł55 m² 3 763,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na drugim piętrze o powierzchni 55m2 w dobrej lokalizacji Świdnicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

464 700 zł42 m² 11 189,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Expander Advisors Sp. z o.o - niezależne biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego. Prezentuje Państwu prestiżowy, projekt który został zrealizowany z myślą o tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

320 001 zł46 m² 6 971,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie z poddaszem położone na Oporowie- okolice ul. Balzaka. Nieruchomość położona na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2004 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bytków

Siemianowice Śląskie,śląskie

189 000 zł48 m² 3 938 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w okolicy lasu - Bytków - 48m2 Mam przyjemność zaprezentować państwu funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 4-piętrze. Łączna powierzchnia mieszkania to 48m2, budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Szczecin,zachodniopomorskie

180 000 zł29 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka o powierzchni 28,6m2 na 1 piętrze w 11 piętrowym wieżowcu na pograniczu Centrum i Niebuszewo, ul. Asnyka w pobliżu targowiska Manhatan. Lokal jest w stanie dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

413 088 zł53 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

385 000 zł42 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie w kameralnej okolicy, u podnóża lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ładny, zadbany budynek z 2008 roku, ogrodzony, z prywatnym ogródkiem do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Przyjdź I zaproponuj swoją cenę! lokalizacja: mieszkanie znajduje w górnym Sopocie, w pobliżu znajdziemy wszystko co nam potrzeba, galeria handlowa, sklepy, usługi, komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

490 100 zł53 m² 9 247,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu; ewa kaim krawiecka ok. / centrum / media miejskie Mieszkanie składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

224 900 zł49 m² 4 571,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży ładne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,20 m2 na wysokim parterze w Tychach os H. Okna w mieszkaniu zostały wymienione na pcv usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kabaty, budynek tuż przy wejścia do stacji metra. Mieszkanie zostało urządzone przez architekta za pomocą najwyższej klasy materiałów (np. lita dębowa deska na podlodze, granitowy blat w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spychalskiego

Opole,opolskie

239 000 zł47 m² 5 042 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - Podpisana umowa przedwstępna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Opolu przy ul. Spychalskiego. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pandy

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł220 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Sprzedam 4 pok. apartament o pow. 220 m2 z garażem oraz jednym miejscem postojowym w garażu podziemnym. 2.W przepięknej okolicy, daleko od zgiełku samochodów, przy samy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Siedlce

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł73 m² 7 054,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Gdańsku. Mieszkanie wraz z piwnicą w dzielnicy Siedlce. Łączna powierzchnia mieszkania to 73 m2 (53 m2 + 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

334 478 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Żeromskiego

Łódź,łódzkie

139 000 zł28 m² 4 877,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie w centrum Łodzi Nr oferty w biurze: ms-1329 Do sprzedaży kawalerka o pow. 28,5m2 (wg. KW) w rzeczywistości powierzchnia mieszkania wynosi około 32 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karwiny

Gdynia,pomorskie

473 989 zł65 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w gdyńskiej dzielnicy - Karwiny. Bliskość natury i centrum to jeden z wielu atutów tego osiedla. Zapraszam na spotkanie na terenie inwestycji. Biuro sprzedaży mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Rzeszów,podkarpackie

245 000 zł36 m² 6 826,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje | 35,89 m2 | ul. Jagiellońska | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię ok. 34 m2. Położone jest na parterze niskiego bloku, wybudowanego z cegły. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: niski budynek / miejsce postojowe / do wprowadzenia Polecam Państwu 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kombatantów

Białystok,podlaskie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, z wykorzystaniem materiałów najlepszej jakości, znajdujące się na lubianym przez mieszkańców osiedlu Białostoczek, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sielce

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Mokotowie, blisko Łazienek Królewskich. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z Centrum Warszawy. Wnętrze po generalnym remoncie , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

77 000 zł36 m² 2 138,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w spokojnej części Białego Kamienia, kawalerka w stanie do odświeżenia, okna wychodzące na wschód oraz zachód; widok na, podwórko oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

385 000 zł88 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne i przestronne mieszkanie w centrum Katowic. Oferowana nieruchomość ma powierzchnię 87,5 m kw. i składa się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysoka

Wrocław,dolnośląskie

427 616 zł76 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: agnieszka Gołąbek telefon   Termin realizacji 10.2018r Inwestycja: Zespół 4 kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

382 935 zł73 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Annderson biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich prezentuje 4 pokojowe na sprzedaż w nowej inwestycji na Czyżynach. Bardzo atrakcyjne osiedle. Ogrodzony teren, monitorowany oraz chroniony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

510 000 zł71 m² 7 223,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa cena! Luksusowe mieszkanie wyposażone pod klucz w apartamentowcu "nautica" z dużym balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz dużą komórką lokatorską w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

163 024 zł35 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny i kameralny kompleks mieszkaniowy położony w Bielsku-Białej. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną propozycją dla osób, które poszukują komfortu, spokoju i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

345 000 zł66 m² 5 233,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe położone w atrakcyjnej lokalizacji, wśród zieleni. Mieszkanie położone na parterze bardzo dobrze utrzymanego dwupiętrowego budynku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

382 935 zł73 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

308 142 zł32 m² 9 699,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna inwestycja w sercu Nowej Pragi - idealna lokalizacja do mieszkania i do inwestowania, - znakomity dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, metro, pociąg),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

217 000 zł34 m² 6 477,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas śliczne mieszkanko niedaleko centrum I uczelni Szukasz małych funkcjonalnych mieszkań ? Znajdziesz je u nas :-) Poniżej prezentujemy jedno z nich Mieszkanie dwupokojowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herberta

Rzeszów,podkarpackie

317 475 zł62 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości w swojej ofercie posiada najnowszą inwestycję zlokalizowaną w centrum Zalesia na ul. Kiepury Rzeszów. Jest to propozycja dla osób szukających komfortu, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

363 000 zł75 m² 4 809,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura do sprzedania bez czynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu- słocina. Budynek jednopiętrowy składa się z dwóch klatek schodowych po 9 mieszkań. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie w Szklarskiej Porębie. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku kilkurodzinnym. Lokal o powierzchni 45 m2. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł60 m² 5 158,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,90m2, zlokalizowane na os. Projektant przy ul. Nowosądeckiej. Położone na wysokim parterze w budynku 4 piętrowym z 2008roku. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

252 324 zł59 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana na ul. Sikorskiego 10 min od ścisłego centrum Rzeszowa. Każdy z trzypiętrowych energooszczędnych budynków będzie przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł81 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Kameralne mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy z 1928 roku na Starym Żoliborzu przy ul. Słowackiego. Parter w 4 piętrowej kamienicy o powierzchni 81 m2, po generalnym remoncie - wymieniona.