dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu mieszkanie w sercu miasta. Lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy przy Pl. Ratuszowym. Powierzchnia mieszkalna wynosi 45m2 a w jej skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie: o powierzchni 53m2 na bydgoskim osiedlu Szwederowie. W pobliżu sklepy, szkoła, rynek oraz dobre połączenie z komunikacją miejską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

258 786 zł50 m² 5 216,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku w świetnej lokalizacji w Redzie. Okna wychodzące na południe i wschód. Opis inwestycji: w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fasty

Białystok,podlaskie

290 000 zł72 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

*** mieszkanie W zabudowie szeregowej *** *** stan deweloperski *** MDM *** Polecamy mieszkania w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim zlokalizowany w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł76 m² 5 886 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku przy ul. Drohobyckiej we Wrocławiu na osiedlu Muchobór Wielki. Mieszkanie o powierzchni 75,6m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

169 000 zł60 m² 2 802,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Świebodzic, w pełni rozkładowe mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna wychodzące na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł103 m² 3 106,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Oferuję na sprzedaż komfortową adaptację poddasza położoną w pobliżu Parku Kasprowicza. Na powierzchnię użytkową 103 m2 ( powierzchnia całkowita ok.130m2) składają się: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karwiny

Gdynia,pomorskie

576 144 zł80 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w prestiżowej gdyńskiej dzielnicy - Karwiny. Bliskość natury i centrum to jeden z wielu atutów tego osiedla. Zapraszam na spotkanie na terenie inwestycji. Biuro sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Mieszkanie jest po gruntowny remoncie łącznie z instalacjami. Jest w pełni wyposażone i umeblowane. Mieszkanie składa się z 3 poziomów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

225 000 zł52 m² 4 326,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mam do sprzedania ciepłe słoneczne 52 m mieszkanie w super lokalizacji w Świdnicy. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze składa się z 3 pokoi, przedpokoju,kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

59 900 zł33 m² 1 828,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe, niewielkie mieszkanie usytuowane w niezwykle atrakcyjnej i zielonej okolicy Starego Zdroju w kilkurodzinnym budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

280 391 zł59 m² 4 719,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opis mieszkania: przestronne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w świetnej lokalizacji w Rumii. Okna wychodzące na północ, wschód i zachód. Opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Luboń,wielkopolskie

219 000 zł37 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,2m2,położone na pierwszym piętrze, w niskim, 4-piętrowym bloku z cegły w rejonie ul. Osiedlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szwoleżerów

Warszawa,mazowieckie

1 344 000 zł106 m² 12 674,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone jest w bliskim sąsiedztwie Łazienek Królewskich.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonychNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

89 000 zł55 m² 1 627,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie położone w starej części Piaskowej Góry. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 3-piętrowej kamienicy. Wymienione wszystkie instalacje, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

369 800 zł71 m² 5 179,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o pow 71,4m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

108 000 zł107 m² 1 009,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Sobięcinie o powierzchni 107m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Mieszkanie przestronne oraz rozkładowe. Czynsz 236 zł w tym fundusz remontowy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rumiankowa

Białystok,podlaskie

265 000 zł70 m² 3 802,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 z balkonem w trzypiętrowym bloku z płyty. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i składa się ono z 4 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł78 m² 10 512,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie 78 mkw położone przy Alejach Jerozolimskich. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze monitorowanego 7-o kondygnacyjnego budynku z 2002r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

458 000 zł44 m² 10 409 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez prowizji! Nowe mieszkanie wysoki standard - idealne na start lub na wynajem Rozkład oferowanego lokalu: pokój dzienny + aneks kuchenny 21 m2 Pokój 11,60 m2 Łazienka 4,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bagnówka

Białystok,podlaskie

272 500 zł58 m² 4 702,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kupujący nie płaci 2% pcc oraz jest zwolniony Z opłat dla biura nieruchomości! Marzysz o domu z ogrodem, ale dysponujesz mniejszym budżetem? Polecamy Państwu mieszkanie środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagrodzkiego

Kraków,małopolskie

439 000 zł55 m² 7 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie 55m z ogródkiem o powierzchni ok. 90m. Niski blok dwupiętrowy znajduje się na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie posiada przydzielone miejsce parkingowe (w cenie). Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

255 000 zł58 m² 4 396,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie Z możliwością wydzielenia 3 pokoi! Atrakcyjną cena oraz funkcjonalny układ mieszkania. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Gliwice,śląskie

250 000 zł70 m² 3 569,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Gliwicach na Osiedlu Kopernika. Mieszkanie jasne, przestronne o powierzchni 70,04m2, położone na 4 piętrze /7. Trzy niezależne pokoje w tym jeden z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radom,mazowieckie

225 000 zł55 m² 4 105,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mam dla Państwa unikalne słoneczne mieszkanie na osiedlu XV Lecie. Jest zlokalizowane na pierwszym piętrze 6-piętrowego bloku z cegły , z windą, w otoczeniu zieleni. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wielki Kack

Gdynia,pomorskie

614 187 zł97 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: jedno z 96 mieszkań w kameralnym osiedlu na pograniczu Gdyni oraz Sopotu (wielki Kack) w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Gdynia,pomorskie

454 025 zł70 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedno z 96 mieszkań w kameralnym osiedlu na pograniczu Gdyni oraz Sopotu (wielki Kack) w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

239 900 zł62 m² 3 869,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Idealne miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany Blok znajduje się na górce, co powoduje, że z okien mamy piękne widoki na panoramę miasta, las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje * 48,0

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

383 000 zł54 m² 7 079,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokojowe mieszkanie 54,10 m2 okolice ulicy Legnickiej (5 piętro). Mieszkanie dwustronne wschód-południowy zachód, słoneczne, w pełni rozkładowe. 10 piętrowy budynek z winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

134 900 zł27 m² 4 922 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży przytulne,małe mieszkanie typu M-2, o powierzchni 27,41m2, położone w Legionowie w centrum miasta, na ładnym, zielonym Osiedlu Batorego. W mieszkaniu: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kalinowszczyzna

Lublin,lubelskie

165 000 zł33 m² 4 996,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 33,02 m2, położone w dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc (kabina prysznicowa). Mieszkanie ciepłe oraz słoneczne. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł47 m² 4 904,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Słoneczne mieszkanie (46,9 m2) z kratką balkonową, położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku usytuowanym w cichym miejscu na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie w pełni rozkładowe - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

291 973 zł60 m² 4 827,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis mieszkania: przestronne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w świetnej lokalizacji w Redzie. Okna wychodzące na południe. Opis inwestycji: inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Chorzów,śląskie

255 000 zł62 m² 4 113 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chorzów Batory Graniczna 62 m2, 3 pokoje + balkon Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym, kameralnym bloku w Chorzowie Batorym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Pisz,warmińsko-mazurskie

100 000 zł45 m² 2 203,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Typ nieruchomości: lokal mieszkalny Adres: pisz, ul. Wyzwolenia Powierzchnia użytkowa: 45,38 m2 Wiek budynku: przedwojenny Kondygnacja: i piętro Konstrukcja: budynek dwupiętrowy murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

789 950 zł81 m² 9 789,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Expander Advisors Sp. z o.o - niezależne biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego. Prezentuje Państwu prestiżowy, projekt który został zrealizowany z myślą o tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

499 000 zł52 m² 9 508,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2006

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży loft typu open space w nowej, kilkunastoletniej kamienicy na Salwatorze. Mieszkanie sprzedawane z gotową i wyposażoną łazienką. W pokoju gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

92 000 zł53 m² 1 736 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedlina Zdrój, centrum, 53 m2 Lokalizacja w centralnym miejscu Jedliny- przystanki autobusowe, apteka, przedszkole, fryzjer, 3 dyskonty spożywcze. W otoczeniu- kamienice wielorodzinne oraz lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

204 615 zł45 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana na ul. Sikorskiego 10 min od ścisłego centrum Rzeszowa. Każdy z trzypiętrowych energooszczędnych budynków będzie przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strażacka

Ruda Śląska,śląskie

44 000 zł34 m² 1 305,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej - Wirku przy ul. Strażackiej. Składa się z 1 pokoju, kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju - powierzchnia użytkowa 33,71 mkw.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij