dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

208 000 zł70 m² 2 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Kowarach. Mieszkanie w bloku z cegły na III piętrze. Lokal dwupoziomowy, o powierzchni 70m2(według kw), na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania mieszkanie 48 m2 na 3 piętrze, bez windy. Na osiedlu Kopernika Grodzisk Mazowiecki. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienka i wc, duży balkon 6 m2 i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo komfortowe, ustawne mieszkanie w nowym bloku z cegły, na terenie grodzonym o powierzchni użytkowej 57m2 usytuowane na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doskonała, atrakcyjna, modna lokalizacja w pobliżu Dworca Wileńskiego, ul.Białostocka. Słoneczne 2 pok. mieszkanie o pow. 49 m2 w bloku z lat 80, usytuowane na 8 z 11 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huculska

Warszawa,mazowieckie

3 001 350 zł182 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ten 5-pokojowy apartament o powierzchni całkowitej 181,9 m2, na które składają się obszerny salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

382 935 zł73 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Annderson biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich prezentuje 4 pokojowe na sprzedaż w nowej inwestycji na Czyżynach. Bardzo atrakcyjne osiedle. Ogrodzony teren, monitorowany oraz chroniony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

119 000 zł43 m² 2 767,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy na sprzedaż ładne ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie usytuowane na 4 tym pętrze w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

279 500 zł36 m² 7 851,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaoferować nowe mieszkanie na poznańskiej polance. Inwestycja jest w trakcie realizacji a jej zakończenie jest planowane na 2021 rok. W obu budynkach inwestycji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

264 420 zł59 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie Rzeszowskich Nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 58,76 m2, na osiedlu w doskonałej lokalizacji blisko centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy do sprzedaży przestronne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51 m2 zlokalizowane w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na 4 pietrze 4-piętrowego budynku z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zatorze

Gliwice,śląskie

225 000 zł62 m² 3 629,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wyremontowane mieszkanie w Gliwicach ok. Chorzowskiej. Powierzchnia 62m2, piętro 3/4. Kuchnia otwarta na salon, 2 niezależne pokoje, łazienka, przedpokój. Jeden pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ruczaj

Kraków,małopolskie

429 000 zł56 m² 7 660,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

UL.ZAGRODZKIEGO 2 POKOJOWE,ROZKŁADOWE,NA KAMERALNYM ZIELONYM OSIEDLU DO WEJŚCIA Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Borek Fałęcki ,na osiedlu Polana Żywiecka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

89 900 zł55 m² 1 630,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż posiadamy bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 55 m kw., położone w Wolimierzycach (pełna uroku wieś w gminie Szczaniec, 12 km od Świebodzina). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

556 506 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 3 pokoje na parterze z tarasem i dużym ogródkiem atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

444 900 zł68 m² 6 542,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na bezpłatną prezentację! osoba do kontkatu izablea oferta wstrzymana krzycka / przyjaźni / nowe budownictwo / ciche mieszkanie / miejsce postojowe / balkon Bardzo ładne mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

501 357 zł89 m² 5 619,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupujący apartament na tej inwestycji nie płaci prowizji oraz podatek od czynności cywilno-prawnych 2% (pcc ). Apartament 4- pokojowy o powierzchni 89,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł28 m² 12 107,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze budynku z windą w dzielnicy Mokotów. Lokal o całkowitej powierzchni 28m2 składa się z: salonu z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Roztocka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do zakupu nowe 3-pokojowe mieszkanie. Kameralna inwestycja. Tylko 4 mieszkania na piętrze Nowe budownictwo. Świetna komunikacja bliskość linii tramwajowych i autobusowych. Bardzo blisko Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł63 m² 5 894,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5 oddzielnych jasnych i wyposażonych pokoi,wspólna kuchnia(z nowym sprzetem i agd),2 wc,1 łazienka z prysznicem.Całość kompleksowo odremontowana i umeblowana,dopracowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

109 000 zł76 m² 1 426,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania mieszkanie w ścisłym Centrum Wałbrzycha, mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: mieszkanie położone w dzielnicy Dębniki przy ul. Obozowej. W bliskiej odległości rozwinięta pełna infrastruktura handlowo-usługowa taka jak sklepy, restauracje, apteki, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

296 000 zł51 m² 5 803,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 Do sprzedaży ładne mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji okolice Alei Pracy - - w pobliżu ch Borek i przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

407 209 zł65 m² 6 304 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon   Termin realizacji 10-2019r Polecam mieszkanie na Słonecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Gocław

Warszawa,mazowieckie

487 977 zł60 m² 8 123 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Projekt został zaprojektowany w funkcjonalnej prostocie i bliskości z naturą. Budynki o czystych i prostych formach współgrają z naturalnym środowiskiem. Klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

199 716 zł33 m² 6 137,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osiedle Z doskonałym dojazdem do centrum krakowa Proponujemy nowe atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 32,54m2. Mieszkanie niezwykle ustawne o ekspozycji okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

309 000 zł54 m² 5 722 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 do generalnego remontu. Bardzo funkcjonalny układ mieszkania - aktualnie 4 oddzielne pokoje i oddzielna kuchnia, wyburzenie ścianki działowej dzielącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł38 m² 6 562 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam 2-pokojowe mieszkanie na os. Kosmonautów w poznańskiej dzielnicy Winogrady. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa

Klucze,małopolskie

215 000 zł60 m² 3 579,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Kluczach ul. Sosnowa 9 Zlokalizowane na parterze. Po kapitalnym remoncie. Mieszkanie bez obciążeń. Uregulowany stan prawny kw: kr1o/00068174/8 Bardzo funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

143 000 zł46 m² 3 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację rozkładowego lokalu mieszkalnego położonego w zadbanym bloku. Mieszkanie oferowane do sprzedaży o pow. 46,3 wraz z przynależną piwnicą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niekłonice

Niekłonice,zachodniopomorskie

152 500 zł32 m² 4 702,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji, blisko centrum Koszalina - Osiedle Viktoria Park. Mieszkanie dwupokojowe położone na parterze nowego budynku mieszkalnego, w którym znajdzie się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

167 131 zł34 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja Osiedla Karoliny to kompleks 5 budynków wielorodzinnych położonych przy ul. Bł. Karoliny w Rzeszowie. W 8 - piętrowych budynkach znajdować się będą parkingi podziemne, zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

768 510 zł82 m² 9 352,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

***nowoczesne stylowe mieszkanie*** tylko U nas Nigdy nie zamieszkane, 4 pokojowe mieszkanie znajduję się na ostatnim piętrze nowego osiedla Alfa Park 3 - Morena. Wysoki standard wykończeń, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

114 000 zł109 m² 1 045,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwukondygnacyjne w przedwojennym domu, o powierzchni 109 m2, w gminie Oborniki Sląskie w cenie 114.000 zł. Mieszkanie składa się z sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł38 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, pierwotnie dwupokojowe, 5 min piechotą do Rynku. Mieszkanie dwustronne, spory balkon na ciche podwórko, niewielka kuchnia z oknem, łazienka z wc. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

299 000 zł58 m² 5 144,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Informacja od dewelopera: oferujemy Państwu owoczesne mieszkania w spokojnej i zielonej części Krakowa, dobre skomunikowanie z centrum miasta, blisko węzła autostrady, udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

304 992 zł56 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Projekt Szklarska 800 zlokalizowany jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy. Inwestycja składa się z 3 budynków.W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

870 000 zł89 m² 9 775 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament na ulicy Dąbskiej! Pamiętaj, kupujesz bez prowizji! Pomagamy w uzyskaniu najtańszego kredytu! Mieszkanie położone jest na 5.