dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeszowska

Kraków,małopolskie

1 660 000 zł124 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położoną w jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych lokalizacji Krakowa na Kazimierzu, przy ul. Rzeszowskiej, w zabytkowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

153 000 zł33 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna kawalerka w centrum Włocławka ul. Jodłowa, pierwsze piętro, cegła! Tą nieruchomość możesz mieć już od 692 zł miesięcznie w kredycie hipotecznym Na sprzedaż przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Malbork,pomorskie

419 000 zł53 m² 7 909 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 3 pokoje Z widokiem, balkon, miejsce postojowe Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? A może myślisz o inwestycji, która zapewni stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radwanice,dolnośląskie

750 000 zł82 m² 9 179,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępna tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej! Marzy Ci się mieszkanie blisko miasta ale w ciszy, spokoju i otoczeniu zieleni? Świetnie trafiłeś! To genialna okazja zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

572 520 zł55 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie terenów zielonych i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogólna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

598 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż oferujemy przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 59,80 m, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

772 528 zł73 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,88m2 oferowane w ramach dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w bliskiej okolicy jeziora Malta. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

576 000 zł56 m² 10 196,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania dostępne w takim układzie do odbioru jeszcze w tym roku! Wyjątkowe mieszkanie - bardzo przestronne * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sitnika

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł30 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. ks. Jana Sitnika. Bloki w dużej odległości od siebie, oddzielone pięknym, zielonym podwórkiem. Lokal na 2 piętrze w budynku z końca lat 40-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

670 000 zł69 m² 9 778,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.52 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Sosnowiec,śląskie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Łomżyńskiej 24 w Sosnowcu. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe, 50 m + strych 32 m , Wrocław ul. Hallera Cena: 519 000 zł Forma własności: pełna własność (kw, bez obciążeń) Lokalizacja W ofercie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł33 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na parterze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

876 482 zł49 m² 17 724,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w sercu Zabłocia, ~ 50 m2. Ogródek i taras powierzchnia: 49,45 m liczba pokoi: 2 piętro: parter cena: 876 482 zł status: gotowe do odbioru Kraków, zabłocie Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

959 000 zł32 m² 29 754,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

599 000 zł49 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatni parter z ogrodem na południe przy ulicy Spacerowej Szukasz niezależności i własnego kawałka zieleni w Krakowie? To oferta właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworskiego

Przemyśl,podkarpackie

295 200 zł46 m² 6 393,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przemyśl ulica Aleksandra Dworskiego 46,17m z trzema pokojami, piwnica, pierwsze piętro. Mieszkanie położone w centurm Przemyśla, niska cena. Mieszknie wyposażone jest w wodę, prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Czeladź,śląskie

229 000 zł46 m² 4 965,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,12 m w Czeladzi (ul. Waryńskiego). Idealna propozycja dla inwestora pod wynajem lub dla osób szukających mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

383 485 zł42 m² 9 156,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł32 m² 17 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Mieszkanie wymaga remontu, co daje nowemu właścicielowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł49 m² 16 363 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam na sprzedaż mieszkanie. które zachwyca od pierwszego wejrzenia. Starannie zaprojektowane wnętrze łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Inwestycja oddana do użytku w 2016 roku. Zero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

381 260 zł40 m² 9 505,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Gdynia,pomorskie

359 402 zł25 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji M3 Projekt. To propozycja dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i wysoki standard wykończenia, a jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 000 zł37 m² 9 567,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler bardzo poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

1 056 000 zł62 m² 17 170,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,52 m2 z dużym balkonem 11,37 m2, położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku w jednej z najbardziej cenionych części Krowodrzy - Łobzowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

379 000 zł62 m² 6 136,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, osiedle Dąbrówka I 61,76 m Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

419 900 zł37 m² 11 348,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie. Poranek zaczynasz od spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

867 203 zł75 m² 11 632,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 74,55 m , położony na 2. piętrze z balkonem 4,86 m , zlokalizowany na Naramowicach. Mieszkanie oddane będzie do użytku w II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sienkiewicza

Rumia,pomorskie

879 000 zł97 m² 9 034 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia. Lokalizacja osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Andaluzja

Piekary Śląskie,śląskie

189 000 zł43 m² 4 408,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,87 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Andaluzja w Piekarach Śląskich. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

469 300 zł36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dożynkowa

Zielona Góra,lubuskie

615 000 zł76 m² 8 115,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfort. Funkcjonalność. Prywatność. Nowoczesne apartamenty, które oddychają naturą - a jednocześnie dają Ci pełną wygodę nowoczesnego życia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

506 128 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Trentowskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

750 000 zł40 m² 18 839,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament nad morzem z balkonem na zachód i miejscem parkingowym w cenie Świnoujście, topowa lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

595 000 zł47 m² 12 579 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaoferować Państwu, słoneczne mieszkanie w centrum Świnoujścia z pięknym widokiem na port. W skład mieszkania wchodzą: 1 salon w wyjściem na balkon2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

189 000 zł62 m² 3 058,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z charakterem w centrum Zgorzelca tylko 3059 zł/m Biuro Nieruchomości As prezentuje wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w samym sercu Zgorzelca, przy ul. Domańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

349 000 zł48 m² 7 301,26 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko W realton nieruchomości! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47,80 m2, usytuowane na 7 piętrze w 15-piętrowego budynku z 1970 roku (superjednostka) przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł53 m² 24 509,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Dwustronna ekspozycja, bardzo dobre doświetlenie oraz układ z potencjałem do dalszej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij