dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śmigielskiego

Będzin,śląskie

97 000 zł29 m² 3 310,58 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustawna kawalerka, idealna dla Ciebie Lokalizacja - Będzin Syberka Układ mieszkania Mieszkanie o powierzchni 29,3

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radom

Radom,mazowieckie

259 000 zł124 m² 2 088,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na terenie ogrodzonym, w kameralnym, parterowym budynku znajduje się komfortowe, przestrzenne mieszkanie na parterze o powierzchni 124 m2. Budynek mieści się na terenie osiedla. Jest niski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego bloku w cichej dzielnicy Szczecina. Budynek z 1980 roku zlokalizowany na pograniczu dzielnicy niebuszewo/żelechowa dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barnima III Wielkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze budynku z 2014 roku. Super lokalizacja nieopodal Parku Kasprowicza! To bardzo interesująca oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Bronowickiej w Krakowie. Mieszanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z lat 80-tych. Budynek posiada 2 windy, ocieplony, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czyżyny

Kraków,małopolskie

278 000 zł35 m² 7 942,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie, w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy Hynka/ Osiedle Dywizjonu 303, czyżyny. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 35 m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł51 m² 9 686,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonałe dla rodziny ,świetne pod wynajem ,doskonała komunikacja z Centrum! Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Ursynowa z dostępem do pełnej infrastruktury miasta, tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szumiących Traw

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Osiedle ciche, zadbane , ogrodzone monitoring, dużo zieleni. Duży plac zabaw w środku osiedla. Mieszkanie przestrzenne , widne o ładnym rozkładzie, na pierwszym piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

250 000 zł36 m² 6 944 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania jasne, słoneczne mieszkanie - jednopokojowe z aneksem kuchennym. W mieszkaniu nowe okna plastikowe, na podłodze parkiety, w łazience i kuchni - płytki ceramiczne. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Mieszkanie o powierzchni 53m składa się z: - otwartego salonu z wyjściem na słoneczny balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

125 000 zł58 m² 2 164,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-4 pow.57,76m 2 , położone w bloku przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni,łazienki i przedpokoju. Okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Kraków,małopolskie

609 000 zł69 m² 8 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy al.Daszyńskiego w dzielnicy Grzegórzki. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 70 m2, znajduje się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fiołkowa

Kraków,małopolskie

178 000 zł22 m² 8 202,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu przestronne 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Fiołkowej w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 21,70 m2, znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

674 300 zł62 m² 10 889,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Expander Advisors Sp. z o.o - niezależne biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego. Prezentuje Państwu prestiżowy, projekt który został zrealizowany z myślą o tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł27 m² 7 370 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleksandrowice

Bielsko-Biała,śląskie

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m2 zlokalizowanego na Os. Beskidzkim. 3 piętro , duży widokowy balkon to niewątpliwe atuty mieszkania. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł35 m² 6 829 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

260 000 zł38 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Przy Arce w dzielnicy Nowa Huta. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 39 m2, znajduje się na 10 - ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

57 000 zł44 m² 1 295,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam mieszkanie w starej części Piaskowej Góry. Nieruchomość mieści się na II piętrze kamienicy. Składa się z dużego pokoju z możliwością przedzielenia, jadalni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Skarpie

Kraków,małopolskie

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Skarpie w dzielnicy Nowa Huta. Mieszkanie do remontu, możliwość aranżacji na 2 pokoje. Mieszkanie Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

127 000 zł43 m² 2 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie! Do sprzedaży ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43m2, które położone jest na trzecim piętrze w niskim bloku w Rudzie Śląskiej- ruda I. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł90 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedstawiam Państwu mieszkanie 2 poziomowe na Osiedlu Koniuchy. Blok z cegły (4 piętrowy) 90m2 + piwnica 3m2. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. 3 pokoje,przedpokój łączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowany na os. Projektant. Mieszkanie o powierzchni 53m2, położone jest na wysokim parterze w 5 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

322 000 zł39 m² 8 298,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy Państwu przestronne pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Miłkowskiego w dzielnicy Dębniki. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 39m2, znajduje się na parterze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barszczewska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł78 m² 12 699 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowy apartamentowiec budowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową dembud. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 78 m2. 3 piętro w 4 piętrowym budynku. Dwa miejsca garażowe w hali podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł69 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja! 20 tyś zł rabatu od ceny katalogowej! zapraszam! gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Łomża,podlaskie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam Państwu słoneczne, mieszkanie o powierzchni 56 m2. Lokal znajduje się w bloku przy ul. Sybiraków na 3 piętrze. Blok oddany do użytkowania 2009 r. Wygodny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

169 000 zł76 m² 2 223,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 68M2 .JELENIA GÓRA -centrum .CENA 169000 PLN. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w centrum Jeleniej Góry o pow całkowitej 76m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

376 893 zł51 m² 7 390,06 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Krzykach. Powierzchnia mieszkania 51,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

160 000 zł68 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biur Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania mieszkanie położone w okolicach "małej Poczty". Mieszkanie położone jest na 1 piętrze wyremontowanej kamienicy. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

310 000 zł91 m² 3 406,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty w rybniku pod lasem! Do sprzedaży dwa apartamenty o pow 91 m2 w atrakcyjnej lokalizacji Rybnika. Nowoczesne mieszkania składające się z 3 pokoi, dużego holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Staffa

Kraków,małopolskie

300 000 zł37 m² 8 079,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu obszerne 1- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Krowodrzy przy ulicy Leopolda Staffa. Mieszkanie: powierzchnia mieszkania to 37,13 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Koszutka

Katowice,śląskie

269 955 zł45 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł78 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowy apartament 3-pokojowy o pow. 78 m2 przy Metrze Wilanowska. Apartament składa się z: salonu z aneksem kuchennym Sypialni z garderobą Gabinetu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

244 000 zł23 m² 10 772,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Idealne mieszkanie dla ludzi ceniących sobie spokojną okolicę i bardzo dobra komunikacje do centrum. Mieszkanie znajduje się w bliskiej okolicy parku , 9 piętro, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

308 568 zł59 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe w zakończonej inwestycji przyjętej do użytkowania. Do mieszkania istnieje możliwość dokupienie miejsca garażowego w cenie 20 000,00 zł oraz komórki w cenie 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

190 000 zł23 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu kawalerkę zlokalizowaną na ulicy Mogilskiej w Krakowie, w księdze wieczystej nieruchomość widnieje jako lokal użytkowy. Mieszkanie : Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orła Białego

Latchorzew,mazowieckie

570 000 zł124 m² 4 596,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Jeżeli chciałbyś zamieszkać w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie cenisz sobie dogodny dojazd do centrum Warszawy - ta nieruchomość jest idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Daszyńskiego

Kraków,małopolskie

690 000 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 69m2, pierwsze piętro, budynek z z cegły, rok budowy 1958, winda. Składa się : trzy pokoje (14,05m2, 11,35m2, 17,97m2 ), kuchnia oddzielna z oknem.