dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

291 951 zł59 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % Prowizji od Kupującego! Oferta od Dewelopera! Opis nieruchomości Willa Siechnice - położona w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych w Siechnicach - to nowoczesny budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

285 000 zł45 m² 6 294,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni użytkowej 45,28 m2 położone w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie przestronne, zlokalizowane na wysokim parterze w kamienicy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poziomkowa

Gdynia,pomorskie

499 990 zł85 m² 5 861,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Jeśli lubisz spokój, spacery, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do infrastruktury miejskiej, może zainteresuje Cię ta propozycja. To bardzo przestronne, zadbane, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Żyrardów,mazowieckie

207 000 zł55 m² 3 763,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

: dla kogo? Mieszkanie idealne do rodziny z dziećmi. Lokal składa się z trzech pokoi. Blisko przedszkole oraz szkoła podstawowa. : lokalizacja Żyrardów os. Żeromskiego ul. Legionów Polskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńskiej

Łódź,łódzkie

369 000 zł65 m² 5 676,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wesoła

Mysłowice,śląskie

86 000 zł55 m² 1 552,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-sprzedane- mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji do zamieszkania od zaraz Mieszkanie dostępne od ręki w Mysłowicach-Wesołej Bardzo dobra lokalizacja: przystanek, poczta, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kazimierza Wielkiego

Sopot,pomorskie

999 000 zł86 m² 11 616,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Gotowa inwestycja W sopocie stopa zwrotu na poziomie do 15% w zależności od sposobu wynajmu inwestycja godna polecenia dzięki dogodnej lokalizacji oraz możliwościach wynajmu. Ceny najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

439 000 zł127 m² 3 451,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie dwupoziomowe 127,2 m 2 z ogródkiem Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Stary Lubin o pow. 127,2 m 2. Funkcjonalne mieszkanie deweloperskie z ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Toruń,kujawsko-pomorskie

284 900 zł49 m² 5 814,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Toruń, na skarpie, 49m2, 3 pokoje, III piętro, po remoncie Szukasz mieszkania w dzielnicy Na Skarpie? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne dla rodziny oraz jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skorodeckiego

Ropczyce,podkarpackie

277 310 zł78 m² 3 571 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Ostatnie wolne mieszkanie. Biuro nieruchomości dk Brokers jako biuro sprzedaży dewelopera przedstawia nowe mieszkania w Ropczycach przy ul. ks. Skorodeckiego. Na działce powstaje budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym budynku z 2018 roku. Powierzchnia ok. 45 mkw na którą składa się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka przedpokój, balkon ok. 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lubin

Lubin,dolnośląskie

455 000 zł88 m² 5 170,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe na osiedlu Zalesie w Lubinie. Mieszkanie ma 88m , jest rozkładowe i znajduje się na wysokim parterze posiada dwa tarasy po 22m , znajdują się po obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł104 m² 8 373,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w budynku w kameralnym ogrodzonym budynku z 2000 roku na ul. Relaksowej. Mieszkanie składa się z: - otwartej kuchni; - ogromnego salonu (możliwość wydzielenia dużej czwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielawska

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł115 m² 11 266,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży piękny 3 pokojowy apartament znajdujący się w obiekcie zamkniętym i strzeżonym 24 godziny na dobę zlokalizowany na Skarpie Wiślanej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł49 m² 6 728 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie do remontu na borku! klucze W biurze sdp nieruchomości! Zapraszam na prezentacje 3pok. mieszkania położonego na pierwszym piętrze w bloku z cegły! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie. Wymienione wszystkie piony, blok ocieplony, instalacja elektryczna po wymianie. Mieszkanie usytuowane jest na wysokości drugiego piętra. Idealny punkt komunikacyjny. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Piła,wielkopolskie

212 000 zł46 m² 4 612,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piła - Zamość ul. Podchorążych Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zamość. Blok, ivp, balkon. Mieszkanie słoneczne. Funkcjonalny układ - z przedpokoju wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Kraków,małopolskie

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Węgierskiej w dzielnicy Stare Podgórze. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 45 m2, znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

232 272 zł32 m² 7 231,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zainwestuj w pewien zysk i kup sobie nową kawalerkę! Polecam do zakupu kawalerkę w nowej inwestycji w świetnej i pożądanej lokalizacji na winogradach/starym Mieście! Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł54 m² 5 556 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Wrocław,dolnośląskie

386 868 zł62 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty Julia Andrulewicz tel. Mieszkania w cichej, zielonej części Wrocławia! Mieszkanie ok. Kamieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

335 000 zł77 m² 4 350,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow 77 m kw położone niedaleko Placu Kościuszki na parterze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie do remontu - idealne na działalność możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Poznań,wielkopolskie

331 471 zł55 m² 5 979,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Posiadam do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim, w małej willi miejskiej położonej w Poznaniu w okolicy ul. Głównej. Budynek ukończony w 2017 roku. Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różańskiego

Zabrze,śląskie

130 000 zł41 m² 3 186,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na I pietrze w niskim bloku. Mieszkanie o powierzchni 40,80 mkw, składające się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Godebskiego

Gdynia,pomorskie

230 000 zł30 m² 7 615,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie po remoncie! Oferta 0% Prowizji - Kupujący nie płaci! lokalizacja: mieszkanie położone na Oksywiu przy ul.Godebskiego. Przystanek zkm przy bloku. W pobliżu Akademia Marynarki Wojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł35 m² 6 829 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł72 m² 6 830 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty tel. Przytulne, czteropokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w budynku z 1990r przy ul. Skrzydlatej. Lokal o powierzchni 71,6m2 składa się z salonu 18,8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł27 m² 7 370 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

295 000 zł64 m² 4 645,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania do którego będzie można się wprowadzić bez remontu? Jeśli tak to dobrze, że trafiłeś na tą ofertę ponieważ to mieszkanie właśnie takie jest. - balkon - stan idealny - dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jeleniogórska

Kraków,małopolskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Kawalerka na Borku Fałęckim. Lokalizacja: zakopiańska / Sielska Do sprzedaży 2-poziomowe w stanie deweloperskim, znajdująca się na 1 i 2 piętrze 2 piętrowego domu. Budynek zostanie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł83 m² 6 373,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ulica Łukowska, do sprzedaży elegancki apartament o powierzchni 83m2. Do przekazania w cenie nieruchomości p ełne wyposażenie kuchni oraz markowe włoskie meble Berloni. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł81 m² 8 383 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo jasne i ustawne 4-pokojowe mieszkanie na Fortach Bema przy ul. Osmańczyka, w zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z przedpokoju 10m2m, salonu 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zdzieszowice

Zdzieszowice,opolskie

199 000 zł118 m² 1 692,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 117,58 m2, położone na wysokim parterze w kamienicy w Zdzieszowicach. Oferta wyłącznie w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

141 000 zł62 m² 2 270,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul.Kaszubska, II piętro. Okna pcv. W pokojach na podłodze panele, na ścianie gładź. Kuchnia z oknem- na ścianie częściowo glazura. Łazienka- glazura na podłodze i na ścianie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

820 000 zł128 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Komfortowy dwupoziomowy apartament doskonała lokalizacja bardzo wysoka jakość wykończenia! Apartament 5 pokoi - 128m2 położony w doskonałej lokalizacji (pestka, tramwaj, sklepy). Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Błonie,mazowieckie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w Błoniu przy ul. Piłsudskiego ( ścisłe centrum ). Powierzchnia to 38 metrów. Mieszkanie w trakcie remontu, a zamieszczone zdjęcie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Koszutka

Katowice,śląskie

219 471 zł45 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

- prestiżowa lokalizacja blisko Lasu Murckowskiego, w otoczeniu zieleni, akwenów, licznych miejsc rekreacji, zarazem blisko ścisłego centrum Katowic; doskonała komunikacja i bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł69 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja! 20 tyś zł rabatu od ceny katalogowej! zapraszam! gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

319 900 zł33 m² 9 664,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze 3 piętrowej kamienicy w dzielnicy Mokotów (ul Dąbrowskiego). Lokal o powierzchni ok 28m2 (całkowita 33,1m2) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadarzyńska

Piaseczno,mazowieckie

499 000 zł78 m² 6 373,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra propozycja dla inwestorów poszukujących tego typu lokali pod kątem wymagających najemców. Sprzedam doskonale zaplanowane pod kątem możliwości prowadzenia działalności (kancelaria,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij