dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł34 m² 8 901 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka w pięknej kamienicy w ścisłym centrum - inwestycyjnie! Cena do negocjacji Opiekun Oferty telefon   .@sdp-nieruchomości.pl Kawalerka składa się z: - dużego pokoju 20m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł64 m² 10 546,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Sprzedam bezpośrednio Dopiero wyremontowane, piękne, ciepłe mieszkanie na warszawskiej Ochocie Szczęśliwicach (al. Bohaterów Września 6). Mieszkanie jest usytuowane na obrzeżach Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hercena

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł66 m² 5 713 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż narożne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,64 mkw. Położone jest na 1. piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Hercena - krzyki - w odległości 1,5 kilometra od Rynku. ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Gdynia,pomorskie

401 700 zł45 m² 8 926,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni. Lokal wygodny i świetny na inwestycję pod wynajem W okolicy pełne zaplecze handlowo - usługowo - rekreacyjne, w tym: sklepy, centra handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

426 400 zł40 m² 10 700,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchoości premium Negrin ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w inwestycji Moduo House przy ul. Cybernetyki. Moduo Apartments to budownictwo mieszkaniowe na najwyższym poziomie. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legionowo

Legionowo,mazowieckie

360 000 zł62 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Legionowo-osiedle Prestige mieszkanie 61,75 m2,cena 360 000 pln,czynsz 370 pln/miesięcznie Jeśli szukacie Państwo, innowacji i elegancji, to ta oferta jest właśnie dla Was. Szanowni Państwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł54 m² 7 925,36 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,13 mkw usytuowane na 4 piętrze Inwestycja realizowana w ścisłym Centrum Wrocławia w pobliżu Placu Bema, przy ul. Prusa/ ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 56,40 m2. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

346 496 zł59 m² 5 850,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta 0% prowizji. Zwolniona z prowizji od kupującego. Brak podatku ppc (2%) - oferta deweloperska Jeżeli poszukujecie Państwo mieszkania zapraszam do kontaktu z miłą chęcią pomogę wybrać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

433 752 zł66 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 65,72 m2 , rynek pierwotny, 3 pokoje, III piętro , na sprzedaż w Gdyni, dzielnica Dąbrowa. Położenie- nie daleko osiedla "leśny Zakątek". Budynek 4 piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

289 400 zł39 m² 7 509,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie mieści się w kameralnym, jedynie 3-piętrowy budynku położonym w dzielnicy Grunwald. W pobliżu znajdują się sklepy restauracje oraz Lasek Marceliński, a więc idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurpiowska

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł65 m² 5 038,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Poznaj naszą ofertę! Mieszkanie 65,30 m2 składa się: * jasnej kuchni * salonu * dwóch sypialni * przedpokoju * łazienka z wc Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze bloku z cegły. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bohdanowicza

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł122 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Bardzo funkcjonalny apartament z wewnętrzną komunikacją w super lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 122 metrów kwadratowych, usytuowane jest na trzecim piętrze budynku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

581 500 zł86 m² 6 793,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sprzedam w stanie deweloperskim nowe 4 pokoje 85,60 m2 na ostatnim piętrze na Białołęce z dużym południowym tarasem 17,64m2 Mieszkanie gotowe! Ostatnie w takiej cenie! Biuro sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

355 000 zł69 m² 5 145 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie o pow.69m2 z balkonem i przynależną piwnicą. 1 piętro w wieżowcu z windą. Bardzo korzystny i wygodny rozkład mieszkania. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

194 000 zł42 m² 4 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam przytulne 2 pokojowe mieszkanie w wydzielonym ogródkiem, po generalnym remoncie, dla ludzi ceniących jakość, o powierzchni 42 m 2. Mieszkanie składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińszczaków

Wałcz,zachodniopomorskie

229 000 zł52 m² 4 385,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Wałcza! Ul. Kilińszczaków! Pow. 52,22 m 2 2 pokoje, parter, budynek wielorodzinny! Ogrzewanie miejskie! W pełni umeblowane! W mieszkaniu pozostają meble widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

145 000 zł48 m² 3 009,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wstrzymane - rezerwacja Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Centrum. Mieszkanie o powierzchni 48,18 m2 składa się z 2 przechodnich pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zacisze

Groblice,dolnośląskie

440 000 zł100 m² 4 418 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty Polecam! Mieszkanie duże 4-pokojowe, dwupoziomowe, dwustronne w Groblicach. Idealne dla osób lubiących ciszę. Budynek Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

154 000 zł47 m² 3 297,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania 2 pokojowego mieszczącego się na I piętrze kamienicy położonej w cichej i spokojnej części podgórskich Mysłakowic. Oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł26 m² 3 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w bloku po termomodernizacji. Składa się z jednego pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł70 m² 3 581,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam 3-pokojowe mieszkanie na trzecim pietrze w niskim, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie położone na prawym brzegu, niedaleko od mostu Długiego. Lokal o powierzchni 69,8 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Skwierzyna,lubuskie

50 000 zł40 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w niskim bloku docieplonym na 1wszym piętrze. Nieruchomość do remontu. Możliwość mieszkania bez remontu według uznania. Mieszkanie bezczynszowe. Opłaty według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

270 000 zł47 m² 5 720,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! toruń, zieleniec, 47m2, 2 pokoje, parter, cegła, 2000 rok Szukasz mieszkania na osiedlu Zieleniec? Blisko umk! Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

259 000 zł62 m² 4 177,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m2, do którego przynależy piwnica, położone na II piętrze bloku znajdującego się w Nowogardzie. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł38 m² 18 492,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Real foto! Wiemy jak działa dzisiejszy rynek, więc: u nas masz pewność prawdziwych zdjęć nieruchomości. Nie stosujemy technik powiększających przestrzeń, nie nakładamy filtrów i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartłomieja

Koszalin,zachodniopomorskie

360 000 zł76 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ostatni lokal mieszkalny! parter skrajnego budynku szeregowego! bezczynszowy! Przedmiotem sprzedaży jest parter budynku mieszkalnego, skrajnego w zabudowie szeregowej stanowiący lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

471 884 zł72 m² 6 532,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie na 6 piętrze w centrum Wrocławia przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie, odznaczający się wysokiej klasy materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

279 000 zł60 m² 4 634,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Polecamy Państwu duże mieszkanie położone na IV-tym piętrze w wieżowcu. Budynek jest wyposażony w windę. Atutem jest lokalizacja, bardzo blisko szpitala uniwersyteckiego, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł68 m² 5 762,96 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcecie zamieszkać w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania? Marzycie o balkonie, na którym w ciepłe dni będziecie relaksować się po pracy, nie martwiąc się, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

450 000 zł67 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| trzypokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa, w pobliżu wkd. Powierzchnia 67 m 2 usytuowana na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą z 2008 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni ok. 27 m2, mieszcząca się na 4 pietrze w bloku z lat osiemdziesiątych. Idealna inwestycja dla par, studentów czy inwestorów ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

75 000 zł61 m² 1 236,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanie mieszkanie do remontu Oferujemy do sprzedania mieszkanie w kamienicy, w Centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie o pow. 60,66 mkw, składa się z 2 pokoi, kuchni, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Dzielnica Nadmorska

Świnoujście,zachodniopomorskie

373 875 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

623 000 zł43 m² 14 590,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na I piętrze okna wychodzące na stronę północną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korczaka

Gdynia,pomorskie

1 090 000 zł95 m² 11 473,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! lokalizacja Świetna lokalizacja Gdynia Redłowo ul. Korczaka. 3 kilometry do centrum, spokojna i cicha dzielnica ze wszystkimi środkami transportu oraz sklepami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Poznań,wielkopolskie

340 000 zł46 m² 7 391 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Doskonała propozycja na cele inwestycyjne. Polecam do sprzedaży mieszkanie w budynku Atanera. Budynek z cegły z 1997 roku zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Parku Sołackiego. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

409 095 zł53 m² 7 777,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkania na styku Sępolna i Swojczyc. W cenach promocyjnych dostępne są 2 i 3-pokojowe mieszkania o metrażach od 48 - 80 mkw. Inwestycja gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł59 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! wpd nieruchomości tel: lokalizacja: ul. Prusa 28 - okolice ul. Sienkiewicza i Wyszyńskiego, 6 min do rynku Liczba pokoi: 2 plus antresola Metraż: 59m2 Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

221 456 zł38 m² 5 810,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie rynek pierwotny. Bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Budowana inwestycja jest kameralna i w stylu apartamentów. Inwestycję cechuje nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

1 632 000 zł102 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Na zakup przestronny apartament z widokiem na Łazienki Królewskie. W skład nieruchomości wchodzi salon połączony z dużym aneksem kuchennym, sypialnia z prywatną łazienką, dwa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij