dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czirenberga

Gdańsk,pomorskie

492 000 zł88 m² 5 590,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zamieszkaj tu! Oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe o pow.88 m2, usytuowane na ostatniej czwartej kondygnacji budynku ( III piętrze) oddanego do użytku w 1998 roku. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zatorze

Gliwice,śląskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Gliwicach w okolicy ulicy Jagielońskiej o powierzchni 48 mkw. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cichej Łąki

Piaseczno,mazowieckie

532 500 zł119 m² 4 478,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Cichej Łąki w cichym Józefosławie - gmina Piaseczno, południowa granica Lasu Kabackiego - Daleki Ursynów. Miejsce przeznaczone dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Michała

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kupując z pośrednikiem - kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. Zapraszam serdecznie na prezentację mieszkania położonego w Poznaniu przy ul. św. Michała. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

541 722 zł38 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkania od dewelopera bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 35 do 45 M2 Z tej inwestycji. Biuro oferuje również lokale W innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

464 000 zł66 m² 7 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 65,77 m2. Usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

268 050 zł18 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

556 160 zł70 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Atrakcyjne mieszkanie na parterze w eleganckiej kamienicy przy ulicy Zyblikiewicza. 70,4m2. 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka. Ogrzewanie gazowe, dwuobiegowe. Ogródek należący do mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mestwina

Jastarnia,pomorskie

2 100 000 zł62 m² 34 146,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

***luksusowy apartament*** Trzypokojowy, klimatyzowany apartament, położony na parterze w komfortowym, kameralnym apartamentowcu. Apartament składa się z przestronnego salonu z zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

430 767 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 62,43 m2 , rynek pierwotny, 3 pokoje, IV piętro , na sprzedaż w Gdyni, dzielnica Dąbrowa. Położenie: nie daleko osiedla "leśny Zakątek". Budynek 4 piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiepury

Rzeszów,podkarpackie

320 076 zł63 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na Zalesiu - jedyne 4 km od centrum Rzeszowa. W swojej ofercie posiadamy 3 pokojowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

470 000 zł48 m² 9 710,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kraków- bronowice Wielkie, ul. Chełmońskiego mieszkanie wykończone W wysokim standardzie Z 15M2 tarasem. Możliwość dokupienia miejsca postojowego. Nowoczesna bryła budynku! Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Koszutka

Katowice,śląskie

179 575 zł33 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- prestiżowa lokalizacja blisko Lasu Murckowskiego, w otoczeniu zieleni, akwenów, licznych miejsc rekreacji, zarazem blisko ścisłego centrum Katowic; doskonała komunikacja i bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze I

Jelenia Góra,dolnośląskie

145 000 zł36 m² 3 994,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu mieszkanie idealne pod inwestycje. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze zadbanego bloku na osiedlu Zabobrze I - z dala od głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

247 536 zł52 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Inwestycja powstaje w spokojnej i zielonej części miasta. Lokalizacja łączy w sobie zalety kameralnej zabudowy, naturalnego otoczenia oraz bliskości centrum miasta. Dzięki przemyślanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

294 594 zł53 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam w stanie deweloperskim nowe 3 pokoje 53,10 m2 na Białołęce z tarasem Mieszkanie oddane do użytku Maj 2019! Biuro sprzedaży: idealne mieszkanie na kameralnym osiedlu dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chabrów

Opole,opolskie

299 000 zł55 m² 5 453,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedazy komfortowe mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 58 m2, zlokalizowane w Opolu na osiedlu Chabrów. Mieszkanie jest usytuowane w na wysokim parterze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszka

Szczecin,zachodniopomorskie

257 000 zł52 m² 4 969,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni całkowitej 51,72 m2 , na które składają się : 1 pokój - 16,0 m2 , 2 pokój - 11,8 m2 , 3 pokój - 9,2 m2 , kuchnia - 5,6 m2 , łazienka+wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

334 478 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł118 m² 9 830,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentację 4 pokojowego apartamentu o powierzchni 118,40 m 2 usytuowanego w środku osiedla Ażurowe Okiennice. I invite you to the presentation of a 4-room apartment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starej Gruszy

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł68 m² 7 132,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja bliska Białołęka, doskonałe połączenie poprzez S8 z innymi rejonami Warszawy. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone na I piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

550 760 zł134 m² 4 097,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Osiedle Jagielnia (zlokalizowane na ulicy Jagielnia) to idealny wybór dla osób, które cenią życie blisko natury, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z uroków oraz udogodnień oferowanych przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogielnicka

Grójec,mazowieckie

225 000 zł61 m² 3 689 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe na II piętrze, na Os. Targowica o powierzchni 60,71 m2. Duży pokój z balkonem typu loggia, 2 sypialnie, duża kuchnia, łazienka, oddzielne wc, przedpokój z szafą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

431 650 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Loftowy apartament w pięknej, zmodernizowanej kamienicy Z windą I mediami miejskimi Bez prowizji i podatku pcc Polecam na sprzedaż wyjątkowe, oryginalne loftowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł117 m² 5 811,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

DO sprzedaży mieszkanie willowe Z dużym ogrodem W trzyrodzinnej willi. Z przynależnym samodzielnym dwupokojowym mieszkaniem W przyziemiu. Do sprzedaży mieszkanie w willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł83 m² 7 200,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

***nowe, prestiżowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,19 m2 zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu na Starym mieście we Wrocławiu przy ulicy Tęczowej*** Nowoczesne osiedle, na którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Milanówek,mazowieckie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie 38 m2 w Milanówku, przy ul. Brzozowej. Mieszkanie usytuowane na parterze w 1 - klatkowym bloku z lat 70-tych., bez windy. W skład lokalu wchodzą: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wawer

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2018

sprzedaz bezpośrednia-apartament bezczynszowy Elegancki apartament usytuowany na 1 i 2 piętrze dwupiętrowego segmentu. Na piętrze tylko jeden apartament co znacznie podnosi komfort użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł92 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Bardzo ciekawa oferta! Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 92m2 na I piętrze, w bardzo dobrym miejscu za Promenadą w rejonie ul Mikołajczyka.Mieszkanie jest obustronne,widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

209 000 zł49 m² 4 265 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na I piętrze w bloku na ul. Broniewskiego. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

629 000 zł118 m² 5 324,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dobra cena! świetna lokalizacja! Agencja Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 4 pokoje 2 poziomowe 118m2, 3 piętro, garaż, 2 balkony, z 2004r. Bardzo ładne, słoneczne i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jabłów

Jabłów,dolnośląskie

125 000 zł60 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie na wsi niedaleko Wałbrzycha i Boguszowa -gorc. Salon z aneksem kuchennym w zabudowie, 2 sypialnie w tym jedna z balkonem, łazienka z wc. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

299 360 zł19 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurpiowska

Rzeszów,podkarpackie

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

W ofercie biura do sprzedaży słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajdujące się na drugim piętrze niskiego czteropiętrowego bloku zlokalizowanego na osiedlu Pobitno. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

600 000 zł73 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe dwupoziomowe mieszkanie w nowym apartamentowcu w Górnym Karpaczu nieopodal Hotelu Gołębiewski. Pierwszy poziom oferuje jasny salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórza Krzesławickie

Kraków,małopolskie

340 000 zł56 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu przestronne 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wzgórzach Krzesławickich na osiedlu Na stoku. Mieszkanie: powierzchnia mieszkania to 56,1 m2. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

358 800 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

248 990 zł62 m² 3 991,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Cena promocyjna, ograniczona czasowo! Inwestycja powstaje w kameralnej i zielonej lokalizacji. Obejmuje 38 budynków czterolokalowych oraz 10 domów w zabudowie jednorodzinnej. Kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Ełk,warmińsko-mazurskie

197 000 zł48 m² 4 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do obejrzenia ustawnego i przytulnego mieszkania przy ul.Wileńska o pow. 48 m2 Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - oddzielnej kuchni - Łazienki - wc - balkonu Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

345 000 zł52 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie znajduje się w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2018 roku. Kameralne osiedle składa się z sześciu budynków. W każdym budynku 6 mieszkań. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł52 m² 5 481 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje o pow.53 m2 z mozwlisocia przerobienia na 3 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij