dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Redłowo

Gdynia,pomorskie

895 536 zł83 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W sprzedaży posiadam przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 82,92m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku ośmiokondygnacyjnym. Ekspozycja okien: zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

647 680 zł70 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 3 pokoje na II piętrze z dwoma balkonami okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Robotnicze

Orzysz,warmińsko-mazurskie

85 000 zł38 m² 2 266,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Słoneczne mieszkanie na os. Robotniczym w Orzyszu położone IV piętrze bloku wielorodzinnego. Na powierzchnię 37,60 m2 składają się: przestronny pokój, sypialnia, widna umeblowana kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł58 m² 4 465,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opis nieruchomości Mieszkanie dla rodziny do zamieszkania od razu Os. Na Stoku - 3 pokoje w atrakcyjnej cenie. III piętro Mieszkanie atrakcyjnie położone w niedużym, 3 klatkowym 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł76 m² 5 029 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty telefon   .@sdp-nieruchomości.pl NOWA CENA! Duże, jasne,ustawne mieszkanie z tarasem 13,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zdzieszowice

Zdzieszowice,opolskie

239 000 zł118 m² 2 032,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 117,58 m2, położone na wysokim parterze w kamienicy w Zdzieszowicach. Oferta wyłącznie w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł46 m² 8 109,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska. Doskonałe na wynajem. Blisko skm, ug, obok Alfa Centrum. Mieszkanie na 2 piętrze z 4, z balkonem, 2 pokojowe, z możliwością zrobienia 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

149 000 zł34 m² 4 382,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, zadbane, po kapitalnym remoncie mieszkanie o pow. 34 m2 w Płocku ul. Jachowicza sprzedam na II piętrze, dwupokojowe z widną kuchnią, łazienka z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

204 880 zł16 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Dzielnica Nadmorska

Świnoujście,zachodniopomorskie

423 200 zł26 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwytowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

217 000 zł34 m² 6 477,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas śliczne mieszkanko niedaleko centrum I uczelni Szukasz małych funkcjonalnych mieszkań ? Znajdziesz je u nas :-) Poniżej prezentujemy jedno z nich. Mieszkanie dwupokojowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

321 000 zł60 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości do sprzedania nowoczesne mieszkanie 7 minut od centrum miasta! Jego powierzchnia to 60m2 + narożny balkon 18,36m2. Dobrze dobrana lokalizacja zapewnia swobodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł86 m² 8 488 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie 3 - pokojowe o metrażu 85,87m2, z możliwością wydzielenia dodatkowego gabinetu lub małej sypialni. Lokal znajduje się w 3 - piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lennona

Otwock,mazowieckie

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Korzystna oferta,mieszkanie do remontu, drzwi antywłamaniowe, parkiet klepka. W ofercie załączona realizacja po remoncie, bardzo korzystny układ. Księga wieczysta czysta. Pierwszy rzut mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

664 308 zł47 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,70m2. Lokal znajduje się na czwartym piętrze, przynależy do niego balkon. Ekspozycja okien: północ. Głównym atutem inwestycji jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Głogów,dolnośląskie

168 900 zł56 m² 3 037,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie do remontu osiedle Kopernik w Głogowie. Mieszkanie 3 pokojowe z wschodnio-północną ekspozycją okien umieszczone na 9 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł63 m² 7 664,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Parametry mieszkania: trzy pokoje na parterze z balkonem okna wychodzące na północny - zachód wyposażone w inteligenty system sterowania za pomocą smartfona mieszkanie w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

298 520 zł59 m² 5 076,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Posiadam w ofercie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,81m2 z ogródkiem. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w budynku czterokondygnacyjnym. Ekspozycja okien : północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

308 856 zł61 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj wśród ciszy i spokoju w nowej inwestycji na ulicy Warneńczyka w Rzeszowie. Zamieszkanie w tym miejscu to gwarancja najwyższego komfortu połączonego ze świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lokajskiego

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł59 m² 8 316,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przytulne mieszkanie - stacja metro natolin Przytulne 3- pokojowe mieszkanie znajduje się w niskim budynku przy ulicy Lokajskiego. Mieszkanie jest urządzone z dużym wyczuciem estetyki, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Partyzantów

Koszalin,zachodniopomorskie

149 000 zł27 m² 5 437,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe, o pow. 27.40 m2 z ogródkiem. Aktualnie zaaranżowane na 2 pokoje, położone na parterze przy ul. Partyzantów w Koszalinie. Możliwa zamiana na mieszkanie 2-3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł53 m² 4 964,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,38 m2 powstałe w 2006 roku z adaptacji poddasza kamienicy zlokalizowanej w centrum, w pobliżu ch Turzyn. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł69 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja! 20 tyś zł rabatu od ceny katalogowej! zapraszam! gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Koszutka

Katowice,śląskie

616 704 zł96 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

- prestiżowa lokalizacja w południowej dzielnicy Katowic Piotrowicach, w otoczeniu zieleni, akwenów, licznych miejsc rekreacji, zarazem blisko ścisłego centrum Katowic; doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

252 700 zł46 m² 5 482,75 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu czteropokojowe mieszkanie o pow. ok. 46,09 mkw, mieszące się w nowoczesnym bloku na nowo powstałym osiedlu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

285 000 zł61 m² 4 672,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Okazja! centrum miasta! wyposażone mieszkanie do natychmiastowego wprowadzenia! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w wyśmienitej lokalizacji Mińska Mazowieckiego, przy ul. Warszawskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Białystok,podlaskie

329 000 zł64 m² 5 156,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne, przytulne, 3-pokojowe mieszkanie, od strony południowej, bardzo słoneczne i widne. Położone na 1 piętrze w niskim czteropiętrowym docieplonym bloku. Na metrażu prawie 64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Młodzieżowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

360 000 zł78 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 4 - pok. o pow. 78 m2, w N.D.Maz. Mieszkanie położone na parterze, podzielone na dwie strefy, dzienną i sypialnianą. Część dzienna: salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nenckiego

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł52 m² 7 536 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Super oferta! do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe W cichej i ładnej lokalizacji na ołtaszynie. Mieszkanie na wysokim parterze z dwóch piętr, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł50 m² 6 464,65 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując z pośrednikiem - kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. Serdecznie polecam na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na os. Jana III Sobieskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

85 000 zł39 m² 2 196,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję państwu mieszkanie w Bystrzycy Górnej. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc. Do mieszkania przynależy piwnica, komórka -11,4m2, strych, ogródek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zamkowe

Będzin,śląskie

455 000 zł73 m² 6 232,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo 2012r! Mieszkanie z ogródkiem kup I zamieszkaj! Lokalizacja - Będzin Zamkowe Układ mieszkania Mieszkanie o powierzchni 73

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Jelenia Góra,dolnośląskie

173 000 zł40 m² 4 325 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oferta wstrzymana do wiosny! Biuro Nieruchomości Optima proponuje Państwu mieszkanie w zielonej dzielnicy. Lokal znajduje się na 2 piętrze zadbanego bloku, w okolicy ul Morcinka i sp 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mochnackiego

Słupsk,pomorskie

189 000 zł48 m² 3 916,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Stefana Batorego w Słupsku. Lokal rozkładowy, na dwie strony , o powierzchni 48,26 m2 , na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Wszystkie okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie w bloku w centrum Jeleniej Góry okolice ul. Sudeckiej. Mieszkanie położone na 4 i ostatnim piętrze w bloku. Lokal o powierzchni użytkowej 48 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Libijska

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł149 m² 8 993,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania unikalny, dwupoziomowy apartament przy ul. Libijskiej na Saskiej Kępie .Na pierwszym poziomie znajduje się salon z wyjściem na balkon, kuchnia połączona z jadalnią, toaleta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

319 000 zł56 m² 5 696 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkania w inwestycji apartamenty krucza w Legionowie. W 3 segmentowym budynku będzie znajdować się 6 mieszkań po 56 m2 każde. Do każdego przynależeć będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

224 000 zł36 m² 6 198,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na parterze z ogródkiem mieszkanie z ekspozycją okien na zachód mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

450 400 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

250 000 zł81 m² 3 086,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania o pow. 81m2 w Świdnicy w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie w amfiladzie znajdujące się na Ip. składa się z trzech pokoi, kuchni z wejściem do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

353 600 zł52 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowe apartamenty kraków-prądnik czerwony ok. Park wodny / aqua park Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kompleks siedmiu pięciopiętrowych budynków w atrakcyjnej.