dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez pcc! na zasadzie cesji praw. Mieszkanie W stanie deweloperskim W nowej inwestycji na muchoborze wielkim. Deweloper pcg. Nowoczesna architektura. Oddanie W grudniu 2018 roku. Cesja praw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł43 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje - pow. 42 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostnika

Słupsk,pomorskie

155 000 zł36 m² 4 361,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe , o pow. 35,54 m2,na 1 piętrze w centrum Słupska przy ul. Mostnika. Lokal składa się z przedpokoju, 2 pokoi, kuchni i łazienki z wc. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Redłowo

Gdynia,pomorskie

2 704 892 zł135 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie posiadam elegancki 4 pokojowy apartament o powierzchni 135,38m2 z tarasem na ostatnim piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku. Osoby, które cenią sobie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

282 000 zł54 m² 5 261,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe, przestronne mieszkanie 53,6 m2 w Pruszkowie na os. Staszica. Wysoki parter w niskim bloku z 2001 r. (cegła). Bardzo dobry układ pomieszczeń, z wystawą okien płn./płd. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

260 000 zł42 m² 6 161,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na poznańskim grunwaldzie, osiedle kopernika Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,2 m2 usytuowane na 4. piętrze w bloku z dwiema nowymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

287 700 zł56 m² 5 123,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy nowe mieszkania od deweloperów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w doskonałych lokalizacjach: m.in. Centrum, pogodno ceny takie same jak U dewelopera (cena nieruchomości zgodna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Rumia,pomorskie

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulne mieszkanie w kameralnej dzielnicy Rumi, w sąsiedztwie lasu oraz zabudowań jednorodzinnych. Posesja zamknięta, domofon przy furtce oraz brama na pilota, pod budynkiem garaż oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł38 m² 8 805 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe, 38,5m mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Garwolińskiej. Mieszkanie jest jasne, z klimatem. Na podłodze parkiet dębowy, okna wschodnie, chłodne latem, ciepłe zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł50 m² 9 009,01 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Absolutnie niesamowita lokalizacja, a w niej rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie - bezpośrednie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego! Mieszkanie: dwa pokoje o powierzchni 48,55 z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

315 926 zł50 m² 6 335 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na I kwartał 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł27 m² 7 370 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się na 4 piętrze niskiego bloku na Starówce. Lokal składa się 4 pokoi, osobnej kuchni, łazienki z wc. i przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeźce

Brzeźce,opolskie

60 000 zł30 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Rezerwacja Prezentujemy ofertę sprzedaży ciekawego 1-pokojowego mieszkania w kilkurodzinnej kamienicy w Brzeźcach. Mieszkanie poddaszowe o powierzchni użytkowej 30 m2 z tym, że po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o pow.26m 2 , znajdujące się na wrocławskim Śródmieściu. Lokal mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 60. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Komprachcice

Komprachcice,opolskie

265 800 zł64 m² 4 152,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 59,08 m2, położone na trzecim piętrze w niskim budynku w Komprachcicach. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

284 000 zł60 m² 4 749,96 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorska oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Zaletą nowo powstającego osiedla jest lokalizacja - ul. Lubelska - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

551 845 zł85 m² 6 492,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim na Krzykach. Powierzchnia mieszkania 85,03 m2. Usytuowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł58 m² 5 412,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje | 58,2 m2 | ul. Starzyńskiego | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 58,2 m2. Położone jest na trzecim piętrze niskiego bloku. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gądów Mały ul. Drzewieckiego nowa część osiedla, doskonale skomunikowana z centrum miasta. Pełna infrastruktura na miejscu miejski komfort zamieszkania. M położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

285 000 zł49 m² 5 869,03 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie pod względem ceny. Zespół Annderson prezentuje przytulne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul.Borkowskiej. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Świętojerska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł24 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 24mkw. umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z pokoju otwartego na kuchnię i przedpokój oraz łazienki razem z toaletą. W pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

463 607 zł70 m² 6 590,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: kameralna inwestycja (tylko 16 mieszkań) Zamknięte osiedle Zamykane garaże Komórki Lokatorskie Ogródki - płatne dodatkowo Funkcjonalne układy mieszkań Dogodna lokalizacja Dużo zieleni Willowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

180 000 zł51 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na Przylesiu po remoncie Pow. 51 m 2. Mieszkanie położone w znakomitej lokalizacji, w spokojnej części osiedla. Lokal znajduje się na VIII piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł63 m² 4 558,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie naszego biura mam przyjemność przedstawić Państwu, 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 63,4m2 z ogrodem ok 70 m2 (279000 zł). Dostępne są też mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

227 000 zł38 m² 5 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania mieszkanie 38 m2 położone przy ul Kopernika w Pruszkowie. Mieszkanie składa się z Pokoju z aneksem, sypialni, przedpokoju i łazienki. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

179 000 zł44 m² 4 086,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Mieszkanie na placu słowiańskim W zielonej górze. Wolne od zaraz 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,80 m2 położone na parterze ładnej kamienicy. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł54 m² 4 425,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Rezerwacja. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie , położone w doskonałej lokalizacji Śródmieścia (ulica Rejtana - boczna Batorego , blisko parku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wały Chrobrego

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł87 m² 4 236,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Jedno z najpiękniejszych miejsc w Szczecinie, topowa lokalizacja-Wały Chrobrego tuż obok Park Żeromskiego, teatr, pływalnia, centrum handlowe Galxy, komunikacja, uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

235 000 zł48 m² 4 894,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48,01 m2 zlokalizowanego na wysokim parterze w niskim w bloku z płyty. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

90 000 zł50 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 50 m 2 znajdujące się w kamienicy na pierwszym piętrze w centrum Gryfic. Nieruchomość ta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kopernika

Stargard,zachodniopomorskie

136 000 zł30 m² 4 537,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży Kawalerki - Os.Kopernika w Stargardzie Grand Finanse & Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem sprzedającego Kawalerka przestronna ,widna,duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Tychy,śląskie

375 000 zł71 m² 5 310,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,43 m2 na osiedlu Sikorskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i Aqua Parku, w niedalekiej odległości Jezioro Paprocańskie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grabówka

Tarnów,małopolskie

175 000 zł60 m² 2 916,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży spółdzielczo -własnościowe mieszkanie o pow. 60,01m2 położone w Tarnowie przy ul. Westerplatte. Mieszkanie znajduje się w bloku czteropiętrowym na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

259 200 zł44 m² 5 856,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentowane osiedle przy ulicach Architektów usytuowane jest w południowej części miasta w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Redłowo

Gdynia,pomorskie

797 920 zł77 m² 10 303,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie posiadam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,44 m2 z balkonem w ekspozycji południowy wschód: - dwie sypialnie: 12m2, 10m2 - salon: ok. 22m2 - kuchnia: ok. 12m2 - łazienka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

246 182 zł50 m² 4 946,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Posiadam w ofercie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,77m2 z dużym ogródkiem. Mieszkanie idealne dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łagody

Łomża,podlaskie

255 000 zł60 m² 4 214,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow. 60,5 na osiedlu południe, ul. Porucznika Łagody. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze. Jest gotowe do zamieszkania. Na metraż składają się 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł86 m² 10 104,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży parterowe mieszkanie w kameralnym 2-piętrowym budynku, powierzchnia 86,10 m2. Mieszkanie 3-pokojowe (plan w załączniku), obecnie świeżo po generalnym remoncie, stan idealny, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Białystok,podlaskie

350 000 zł60 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy Państwu gustownie urządzone mieszkanie na os. Sienkiewicza w Białymstoku. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

192 050 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupujący apartament na tej inwestycji nie płaci prowizji oraz podatek od czynności cywilno-prawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 38,41.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij