dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piastowska

Warszawa,mazowieckie

386 000 zł53 m² 7 338 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta bez prowizji*** Wyjątkowa okazja dla osób szukających mieszkania z dużym ogródkiem. - willowa część Ursusa, kameralna i spokojna dzielnica - osiedle zamknięte, wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piastowska

Warszawa,mazowieckie

399 600 zł57 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta bez prowizji*** Wyjątkowa okazja- mieszkania dwupoziomowe. - willowa część Ursusa, kameralna i spokojna dzielnica - osiedle zamknięte, wysoki standard, starannie zaprojektowane części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

272 000 zł38 m² 7 157,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zarezerwowane do 12 marca, proszę o kontakt po tym terminie Na sprzedaż mieszkanie 38m w bloku na 9 piętrze z 10, z pięknym widokiem na południe Krakowa. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł55 m² 7 814,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży komfortowe i nowoczesne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście o pow. 54,90 m2, które jest usytuowane na wysokim parterze 3-piętrowego apartamentowca o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Słoneczne

Kraków,małopolskie

268 001 zł34 m² 7 900,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Lokalizacja: oś Górali, oś Zielone ,oś Urocze. Prezentuje Państwu fantastyczną kawalerkę w Nowej Hucie. Miejsce ciche i spokojne,parking pod blokiem. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

569 000 zł54 m² 10 537 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż elegancki 2 pokojowy apartament w stylu marynistycznym o powierzchni 54m2, z dużym, słonecznym balkonem. Mieszkanie znajduje się na monitorowanym osiedlu Polanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł37 m² 6 925 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację. Opiekun oferty tel. Dwupokojowe, mieszkanie, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku na Wrocławskim Borku. Lokal o powierzchni 37,40 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł18 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł74 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie zapraszam - marek pernal tel. Grabiszynek / hallera ok. / blisko tramwaj Mieszkanie o pow. 74 m2, które składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Opole,opolskie

230 000 zł43 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy w swojej ofercie mieszkanie 2 pokojowe pod inwestycje Lokal jest do remontu i jest doskonałą propozycją dla inwestorów, szukających nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

460 000 zł59 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

| trzypokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa z tarasem oraz ogródkiem Powierzchnia 59 m 2 wykończona w dobrym standardzie, usytuowana na parterze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - marek pernal grabiszyńska ok. / świetna lokalizacja / balkon Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 43,6 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witomińska

Gdynia,pomorskie

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Lokalizacja idealna!:))) Rewelacyjna lokalizacja! Mieszkanie w kamienicy w centrum Gdyni:). Kilka kroków do urzędu miasta, do dworca skm 3 minuty, centrum Riviery, szkół, przedszkoli, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł69 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja! 20 tyś zł rabatu od ceny katalogowej! zapraszam! gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

196 350 zł36 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy (bezpiecznie- sąsiedztwo Policji, blisko do Politechniki, sklepów, kościoła, żłobka, przedszkola). Dwa pokoje jeden z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem na strzeżonym osiedlu w Warzymicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze dwupiętrowego bloku z 2008 roku. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

244 000 zł35 m² 6 971 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

999 000 zł121 m² 8 256,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Budynek położony w odległości ok. 10 min. od wkd i 15 min. od pkp/skm. W pobliżu szkoły, ośrodek zdrowia, markety, fitness, kościół, parki, liczne sklepy, lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cichociemnych

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł98 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o pow 98 m2 na Gocławiu. Pokoje 17m2, 12m2, 11m2. Salon z otwartą kuchnią ok 37m2. Dwie łazienki jedna z wanną druga z prysznicem i osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy na Bielanach (ul Kasprowicza). Lokal o powierzchni użytkowej ok 60m2 składa się z dwóch poziomów : I poziom : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marii

Pruszków,mazowieckie

461 000 zł70 m² 6 559,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe na granicy Piastowa i Pruszkowa, o powierzchni 70.28 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu (16.02 m2) z aneksem kuchennym (6.73 m2). Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł38 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam na sprzedaż kawalerkę o metrażu 37 m2 przy ulicy Krańcowej - budynek oddalony od ulicy Warszawskiej. Idealnie nadaje się na inwestycje pod wynajem. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł53 m² 5 494,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow. 52,6m, położone na parterze w niskim bloku z 2001r. Mieszkanie składa się z: -trzech pokoi, w tym jeden przejściowy -jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Padniewskiego

Kraków,małopolskie

485 705 zł88 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Gotowe do odbioru - I etap bud. A Kraków - Czyżyny ( okolice Łąk Nowohuckich) Inwestycja deweloperska w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piłsudskiego

Kraków,małopolskie

320 000 zł30 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronne 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Piłsudskiego na Starym Mieście. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 30 m2, znajduje się na parterze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

153 560 zł28 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupujący apartament na tej inwestycji nie płaci prowizji oraz podatek od czynności cywilno-prawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 1 - pokojowy o powierzchni 27 ,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

726 000 zł82 m² 8 803,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokojowy apartament 82,49 m2 z widokiem na panoramę miasta mieści się na 5 piętrze nowoczesnego budynku wykonanego z wysokiej jakości, ekologicznych materiałów. Inwestycja mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

345 000 zł58 m² 5 982 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Słoneczne mieszkanie w niskim, ocieplonym bloku składa się z jasnej kuchni, salonu i sypialni oraz łazienki. Do mieszkania przynależą dwa balkony oraz komórka lokatorska. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

350 900 zł58 m² 6 103 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie Z balkonem, południowo-zachodnie, zielona okolica Mieszkanie 4-pokojowe znajdujące się na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasieńki

Natolin,mazowieckie

267 000 zł65 m² 4 107,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jasne, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie koło Grodziska Mazowieckiego w Natolinie. Bezpieczne i ciche osiedle, przyjazne dzieciom, z placem zabaw, 300 m do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

120 000 zł51 m² 2 372,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow50,59m 2 na parterze bloku przy ul.Kopernika. W mieszkaniu mamy dwa pokoje, kuchnię i łazienkę, przedpokój z zabudowana szafą oraz balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Kraków,małopolskie

425 000 zł48 m² 8 919,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Marii Konopnickiej w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie: powierzchnia mieszkania to 47,65 m2, znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł69 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Knurów

Knurów,śląskie

270 000 zł67 m² 4 029,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na wp II usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku 4-piętrowym o pow. 67 m2. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, osobno łazienki i toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karpa

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł75 m² 5 297,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie wykończone gotowe- 4 pokoje - 75,32 m2 - Rzeszów Opis Osiedle Karola Karpa to projekt nowoczesnego, niskiego, kameralnego budownictwa usytuowanego w spokojnej części Rzeszowa. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

380 000 zł64 m² 5 928,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne Z dużym balkonem I miejscem postojowym! Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie w apartamentowcu z windą. Na powierzchni 64,1 m2 rozmieszczono salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

155 000 zł22 m² 7 162,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży nową adaptację poddasza o powierzchni całkowitej 21,54m2. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jasień

Gdańsk,pomorskie

249 831 zł44 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3-pokoje na I piętrze okna wychodzące na zachód i wschód mieszkanie w dwupiętrowym kameralnym budynku (tylko cztery mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł108 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rozkład: klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 108 m2 składa się z przestronnego salonu, trzech sypialni, kuchni, dwóch łazienek z prysznicami, garderoby, pralni oraz holu wejściowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczny Stok

Białystok,podlaskie

225 000 zł50 m² 4 455,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie po kompleksowym remoncie z pełnym wyposażeniem , gotowe do wprowadzenia. Z okien widok na panoramę miasta. Idealne miejsce , w promieniu 200m jest wszystko :.