dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

779 000 zł65 m² 11 984,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Perkuna w krakowskich Mistrzejowicach. Lokal położony jest na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł60 m² 18 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa na Salwatorze. Lokal znajduje się w solidnej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Puck,pomorskie

499 000 zł49 m² 10 086,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Pucka - prywatne miejsce parkingowe w cenie mieszkania. Okolica Puck to doskonałe miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

704 554 zł33 m² 21 539,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament w wyjątkowej inwestycji, która w harmonijny sposób łączy funkcję mieszkaniową z przestrzeniami usługowymi, tworząc komfortowe i prestiżowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kombatantów

Białystok,podlaskie

510 000 zł42 m² 12 206,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż fantastyczne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kombatantów na osiedlu Białostoczek w nowoczesnym apartamentowcu z windami i eleganckimi częściami wspólnymi. Usytuowanie na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 573,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Możliwe rabaty Mieszkanie na start W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

800 964 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

699 000 zł51 m² 13 647 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Victoria Estate prezentuje mieszkanie w spokojnej, rodzinnej okolicy. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 51,22 m2 zlokalizowane jest na I piętrze w III piętrowym bloku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

457 000 zł35 m² 12 986,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,19 m2. Dodatkowo piwnica o powierzchni około 4 m2. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. W budynku znajduje się schron. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

473 100 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

319 000 zł46 m² 6 860,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

645 984 zł45 m² 14 355,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 44,86 m + balkon 4,51 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończony lokal o statusie mieszkalnym Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji Żeromskiego 15 , położonej w malowniczej części Szklarskiej Poręby - Białej Dolinie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słuchaj. Świat robi dziwne rzeczy, ceny robią jeszcze dziwniejsze, a Ty nadal nie masz mieszkania, w którym można normalnie poleżeć i nie analizować życia o 2 w nocy. No to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

587 514 zł36 m² 16 452 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Viva Piast 5 w Krakowie (dzielnica Mistrzejowice). Idealne zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł44 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Dębcu. Mieszkanie o powierzchni 44m2, usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku przy ulicy Osinowej. Opis mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kolberga

Radom,mazowieckie

245 000 zł24 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 24,5 m , położone na 1. piętrze zadbanego, czteropiętrowego bloku z cegły. Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

294 402 zł39 m² 7 625,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marzysz o nowoczesnym 2 pokojowym apartamencie blisko centrum Sosnowca z tarasem i ogródkiem? Ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się w najlepszej lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

807 000 zł55 m² 14 710,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Czechowice-Dziedzice,śląskie

550 000 zł66 m² 8 270,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| mieszkanie z miejscem parkingowym w cenie i bez prowizji od zakupu a to wszystko blisko granicy Bielskiem-Białą. Lokalizacja gwarantuje nam odpowiednią dawkę spokoju i dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł31 m² 15 663,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 30m , położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku z windą w Rzeszowie ul. Bałtycka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł51 m² 15 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na osiedlu zamkniętym na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

758 000 zł41 m² 18 487,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedam bezpośrednio ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 1. piętrze w solidnej kamienicy z lat 50. XX wieku przy ul. Czerskiej 15. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w niskim bloku w samym sercu Śródmieścia. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Gdynia,pomorskie

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe i funkcjonalne 2-pok.mieszkanie sprzedaż o pow. 44m2 w dogodnej lokalizacji Gdyni na Chwarznie-Wiczlinie. Mieszkanie znajduję się w inwestycji sokółka z 2006r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

421 500 zł35 m² 11 998,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum, bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Odlotowe mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 081 000 zł48 m² 22 672 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Są takie nieruchomości, które nie muszą się specjalnie przedstawiać. Wystarczy lokalizacja, skala inwestycji i klimat miejsca, by od razu było wiadomo: to jest dobry adres. Ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł63 m² 12 602,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4m2 zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2000roku. Blok znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

317 500 zł30 m² 10 447,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w przedsprzedaży w nowym budownictwie blisko Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze , składa się z salonu z aneksem , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przemysława

Poznań,wielkopolskie

606 000 zł61 m² 9 934,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Gotowe do Zamieszkania! 3-pokojowe mieszkanie 5 min do terenów zielonych, spacerowych Malty i Antoninka os. Przemysława. Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu możesz się wprowadzić bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czermińskiego

Gdańsk,pomorskie

677 991 zł63 m² 10 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 63 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą w cenionym kompleksie mieszkaniowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

831 215 zł70 m² 11 932,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bobra Wielka

Bobra Wielka,podlaskie

80 000 zł60 m² 1 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe - lokalizacja Bobra Wielka ,podlaskie ,gm. Nowy Dwór - pow. 60 m2 - 2 piętro - dwustronne - w skład mieszkania wchodzą : 3 oddzielne pokoje kuchnia korytarz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

950 000 zł93 m² 10 215 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru jeszcze w tym półroczu! Umów się na prezentację jeszcze dziś! Kameralne mieszkania 3 i 4 pokojowe | ogród lub balkon Na sprzedaż komfortowe 3 i 4-pokojowe mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 510 000 zł68 m² 22 281,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowy, trzypokojowy apartament z przepieknymi, bezpośrednimi widokami na Motławę i słynne gdańskie żurawie stoczniowe, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Włókniarzy

Łódź,łódzkie

251 000 zł38 m² 6 693,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 37.5 m , usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu z windą. Dodatkowym atutem jest spokojne otoczenie oraz wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

599 728 zł54 m² 11 102 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

720 987 zł69 m² 10 467,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 68.88 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Robotnicze

Jelenia Góra,dolnośląskie

509 000 zł48 m² 10 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w budynku z 2020 roku, w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Kraków,małopolskie

695 000 zł29 m² 23 965,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie - Kazimierz Przedstawiamy komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m , które znajduje się na wysokim parterze kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Szczecin,zachodniopomorskie

465 000 zł50 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Gotowe do wprowadzenia | Pełne wyposażenie | Niski czynsz | Wysokie sufity | Centrum Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świeżo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 50,22 m ,.