dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

124 900 zł65 m² 1 921,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 65m2 , położone w Starych Bogaczowicach. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze i składa się z: pierwszy poziom : duży widny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

322 000 zł53 m² 6 075,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy na prezentację mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Lokal położony w odległości 100 metrów od akwenu wodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapienna

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł84 m² 5 961,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, blisko do Galerii Handlowej Wroclavia Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 83,7 m2, zlokalizowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł42 m² 5 476 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami i duzym balkonem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

464 000 zł43 m² 10 848,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeśli poszukujesz wyjątkowego mieszkania niedaleko Centrum Warszawy i zależy Ci na kameralności, niskich kosztach i komforcie - ta propozycja jest dla Ciebie. W skrócie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł65 m² 11 124,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli poszukujesz wyjątkowego mieszkania blisko Centrum Warszawy i zależy Ci na kameralności oraz dobrym samopoczuciu - ta propozycja jest dla Ciebie W skrócie: mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

468 600 zł53 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich prezentuje inwestycje znajdującą się w centrum Bemowa, przy planowanej linii metra. Inwestycja: * nowoczesna architektura; * funkcjonalne rozkłady mieszkań;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje z balkonem przy metrze Słodowiec. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy z 1955 r. Zielone osiedle w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Gliwice,śląskie

185 000 zł41 m² 4 537,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na parterze. Składa się z oddzielnej, widnej kuchni, sypialni, pokoju dziennego, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty nieruchomości: - bliskość komunikacji miejskiej, - w pobliżu pełna infrastruktura handlowo, usługowa, - świetna propozycja inwestycyjna, - na dachu patio z siłownią pod chmurką. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

360 000 zł40 m² 8 984,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne studio przy ul. Jana Długosza- stare Podgórze lokalizacja: inwestycja znajduje się w odległości ok. 1,5 km od Rynku Głównego i jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

367 200 zł102 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura przedstawiamy Państwu nową inwestycje w blisko centrum osiedla Zalesie w Rzeszowie. Atuty inwestycji to: - lokalizacja kameralna wśród innych domów jednorodzinnych - mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł56 m² 5 321 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow.56 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

142 000 zł42 m² 3 380,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 42 m kw usytuowany jest na 11-piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

300 753 zł48 m² 6 321 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

!Nowa Cena! Oszczędzasz 6500zł osiedle W otoczeniu zieleni, do centrum zaledwie 15 minut Mieszkanie o powierzchni 47.58m2, posiadające pokój dzienny z aneksem (18m2), dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, przyjazni

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł58 m² 5 291,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Przyjaźni na 2 piętrze o powierzchni 58 m2. Na lokal składają się 3 przestronne pomieszczenia: ustawny salon o powierzchni 17m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

542 654 zł65 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karpa

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł75 m² 5 297,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie wykończone gotowe- 4 pokoje - 75,32 m2 - Rzeszów Opis Osiedle Karola Karpa to projekt nowoczesnego, niskiego, kameralnego budownictwa usytuowanego w spokojnej części Rzeszowa. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

246 000 zł56 m² 4 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje w Stargardzie .Przedmiotem oferty jest bardzo ładne mieszkanie położone na osiedlu Zachód w Stargardzie. Nieruchomość posiada trzy pokoje, widną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wisła

Wisła,śląskie

762 133 zł63 m² 12 155,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w Wiśle na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego, graniczącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łukaszewicza

Poznań,wielkopolskie

442 650 zł57 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na Łazarzu. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Przewidywany czas ukończenia inwestycji jest na czerwiec 2020 roku. Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie nr. 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

770 000 zł71 m² 10 845,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż jasne ustawne komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy obozowej W dzielnicy dębniki. Mieszkanie (71 m 2 , 3pokoje) Mieszkanie znajduję się na 5 i 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

294 000 zł47 m² 6 216 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***kupuj bezpiecznie*** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Kosmonautów na Winogradach. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

235 000 zł51 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51 m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Piłsudskiego w okolicy ścisłego centrum miasta. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafera

Kraków,małopolskie

399 999 zł47 m² 8 511 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy to zaoferowania mieszkanie, które może być dobrą inwestycją! Bez prowizji dla kupującego! Mieszkanie mieści się przy ul. Szafera 7 w Krakowie. Okolica spokojna, dużo zieleni, blisko Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hajducka

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł70 m² 6 985,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Kościuszki, na granicy Starego Miasta i dzielnicy Krzyki. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Krakowskie mieszkania inwestycyjne Jesteśmy firmą przygotowującą mieszkania inwestycyjne dla inwestorów w Krakowie. Tzw. gotowce inwestycyjne" czyli po remoncie, umeblowane, wyposażone ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

316 000 zł51 m² 6 196 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** okazja- gratis miejsce parkingowe naziemne*** promocja do 23.02.2019 NOWE MIESZKANIE Z BALKONEM, OD ZACHODU, BEZPOŚREDNI DOJAZD DO STACJI METRA 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł45 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Inwestycja mieszkaniowa to kameralny czteropiętrowy budynek na warszawskim Ursynowie charakteryzujący się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Sianów,zachodniopomorskie

105 000 zł27 m² 3 853,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie deweloperskie 2-pokojowe położone na 3 piętrze o pow. 27,25 m2. Nowa inwestycja Osiedle Bajkowe przy ulicy Tylnej w Sianowie. Kompleks budynków położonych w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

329 659 zł77 m² 4 281,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - magda janik, tel. Prowizję biura ponosi strona sprzedająca oleśnica / balkon / piwnica Polecam mieszkanie (dwa poziomy) w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł152 m² 15 438,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

[Tylko w naszym biurze] Do sprzedania cichy, przepięknie urządzony apartament na Sadach Żoliborskich - z widokiem na park. Rozkład: apartament o powierzchni 152m2 znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł84 m² 8 770,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja do 12.04.2019 roku. 0% prowizji od kupującego Jesteś wymagający i lubisz dużą przestrzeń? Zależy Ci na garażu podziemnym i komórce lokatorskiej? Chcesz mieszkać w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Stargard,zachodniopomorskie

169 000 zł46 m² 3 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45,80 m.kw., położone na II piętrze bloku na Os, Pyrzyckim w Stargardzie. Lokal składa się z 2 rozkładowych pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Lokalizacja: krowodrza, ul. Prądnicka 58/ Doktora Twardego, 100 metrów od przystanku tramwajowego, z okien widok na piękny zielony skwer, plac zabaw, w okolicy dużo zieleni, obok sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

468 384 zł57 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

371 000 zł56 m² 6 627,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja oferty Oferujemy do zakupu mieszkanie typu apartament w odrestaurowanej, secesyjnej kamienicy przy ul. Jackowskiego (narożnik z ul. Polna) - w samym sercu poznańskich Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

140 000 zł30 m² 4 667 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na ulicy Sandomierskiej, na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku. .(1 pokój +mała sypialnia).Czynsz administracyjny 310zł na 3 osoby. opiekun oferty Patrycja Podsiedlik tel Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Szczecin,zachodniopomorskie

262 000 zł39 m² 6 649,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w dzielnicy Turzyn. Nieruchomość o powierzchni 39,4 m2 położona jest na trzecim piętrze budynku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Kielce,świętokrzyskie

158 000 zł28 m² 5 643 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie, 27,9 m2. Mieszkanie na parterze 4 piętrowego bloku. Przynależy piwnica oraz parking przy budynku. Doskonała lokalizacja dla studentów, 200m od akademików. Lokalizacja idealna,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij