dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł68 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 3- pokojowe Z garderobą I Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie 40m2 położone w nowo powstającym apartamentowcu w inwestycji na warszawskiej Ochocie. Mamy do dyspozycji salon 18m2 połączony z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kliny

Kraków,małopolskie

335 651 zł57 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania kraków-kliny ok. Parku Maćka i doroty/fort 52 Borek II etap inwestycji Nowa inwestycja w południowo-zachodniej części Krakowa to kompleks siedmiu kameralnych, trzypiętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

366 080 zł57 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze okna wychodzące na zachód i południe duży balkon (ok. 13 m2) mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

237 168 zł32 m² 7 411,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z ogródkiem zlokalizowane na parterze w bloku 7-piętrowym - 32,12 m2 Osiedle z zielonym dziedzińcem i placem zabaw, bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł30 m² 9 259 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty tel. Jasne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku Lokal o powierzchni ok. 29,7 m2 składa się z: - salonu - kuchni - sypialni 1 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

105 000 zł173 m² 606,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Katy prezentuje nieruchomość położoną 18km od Jeleniej Góry. Jest to połowa budynku mieszkalnego, dla którego założona będzie odrębna księga wieczysta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokoje i jednocześnie daje ogromne możliwości do zmiany powyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

364 619 zł55 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty Maria Sambora telefon   maria.sambora@sdp-nieruchomości.pl TERMIN ODDANIA 23.12.2019r. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł43 m² 11 524,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie rzut beretem od centrum Gdańska. Mieszkanie znajduje w Gdańsku przy ulicy Długie Ogrody nieopodal Starego Miasta. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 000 zł74 m² 5 324,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w pożądanej dzielnicy Bydgoszczy, która zaspokoi najbardziej wyszukane gusta klientów ceniących sobie jakość i komfort życia. W pobliżu przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł69 m² 13 708,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nietuzinkowe mieszkanie na osiedlu "apartamenty Saska nad Jeziorem" Apartament z 2017 roku w interesującej lokalizacji - nad Jeziorkiem Gocławskim a zarazem z 15-minutowym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

465 000 zł116 m² 4 001,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Polecamy Państwu apartament o powierzchni 116 metrów położony w najatrakcyjniejszej dzielnicy Białegostoku. Mieszkanie mieści się w budynku z 2010 roku wykonanego z cegły. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnogajska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Przestronne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowe Łąki

Poznań,wielkopolskie

270 899 zł31 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie od dewelopera w Poznaniu. Na sprzedaż kawalerka, która będzie zlokalizowana w nowopowstającym, kameralnym budynku (tylko 37 mieszkań).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł40 m² 1 985,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Sprzedam ładne, czyste mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowanie na 1 piętrze w dzielnicy Białym Kamień w okolicach ulicy Obrońców Pokoju o powierzchni 36 m2 (powierzchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł54 m² 9 931,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Ciekawe mieszkanie o powierzchni 53,87 m2, dwa pokoje położone na II piętrze bloku na Starym Mieście w Gdańsku z ładnym widokiem z okna. Nieruchomość do odświeżenia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 155 000 zł104 m² 30 336,50 zł/m²

 

Piętro:20/31

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie do sprzedaży W centrum- złota apartment for sale in city center Oferujemy apartament na sprzedaż w Centrum na ul.ZŁOTEJ (2 pokojowy z możliwością wydzielenia 3). Ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

115 000 zł47 m² 2 454,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie M-3 typu nrd zlokalizowane przy ul. Kusocińskiego na czwartym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniaka

Bytom,śląskie

138 000 zł52 m² 2 653,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie po generalnym remoncie - w 2017 r. Do sprzedania ustawne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w bloku o niskiej zabudowie w centrum Bytomia - ok Grabowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł221 m² 4 932 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu lokal użytkowy o łącznym metrażu 221 mkw. Nieruchomość jest podzielona na 4 lokale. Wszystko jest po generalnym remoncie. Zostały wymienione wszystkie okna i drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

182 000 zł32 m² 5 669,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży nową adaptację poddasza na Niebuszewie o powierzchni całkowitej 32,10m2. Lokal składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

139 000 zł22 m² 6 318 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja = hit! idealne dla ciebie I na inwestycje Mieszkanie 44 m2 z którego można wydzielić dwie niezależne (samodzielne) kawalerki po około 22 m2 każda Szukasz mieszkania dla siebie, pomyśl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł49 m² 6 306 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

503 500 zł61 m² 8 254 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***w pobliżu planowana stacja skm*** niedaleko od parku polińskiego***gotowe W tym roku*** okazja - mieszkanie z dwoma dużymi balkonami o wystawie południowej. Idealne dla rodziny. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zakrzów

Opole,opolskie

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy, z kominkiem i ogródkiem? Ta oferta jest własnie dla Ciebie. W naszej ofercie posiadamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

150 000 zł23 m² 6 462,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małe mieszkanie na 1. piętrze gruntownie zmodernizowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Wnętrze po kapitalnym remoncie, wymianie wszystkich instalacji i okien. Nowa stolarka drzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Matarnia

Gdańsk,pomorskie

329 000 zł58 m² 5 721,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 mieszczące się w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska - Matarnia, w sąsiedztwie popularnego centrum handlowego, niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobropole

Dobropole,zachodniopomorskie

52 000 zł58 m² 896,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy mieszkanie dwupokojowe w parterowym budynku czterorodzinnym zlokalizowanym w miejscowości Dobropole (okolice Wolina i Kamienia Pomorskiego). Lokal skalda się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

229 500 zł36 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na I piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na wschód mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł48 m² 5 340,21 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż bez pośredników! oś Słoneczne. Powierzchnia 48,5 m2, 2 rozkładowe pokoje, osobna kuchnia , łazienka i wc. Salon 21m, sypialnia 9m, kuchnia 8m. Nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

307 900 zł53 m² 5 809 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie Z balkonem, od zachodu, bezpośredni dojazd do stacji metra 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze. W mieszkaniu znajduje się salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Burzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł100 m² 7 864,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu to wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,45 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Burzyńskiego na Gocławiu. Mieszkanie Dwupoziomowe, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł72 m² 5 317,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży dwu poziomowe, bezczynszowe mieszkanie z własnym ogródkiem o pow. ok 40m2 usytuowane na parterze, w niskim bloku. Mieszkanie środkowe ,wykończone i wyposażone nadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

250 984 zł36 m² 7 069,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam nową inwestycję w okolicy ulicy Kamieńskiego. Miejsce postojowe -miejsce postojowe w garażu podziemnym: 18 000 pln -miejsce postojowe w garażu podziemnym. podwójne: 23 000 pln

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

423 385 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich - Bez prowizji, bez podatku pcc! 3 pokojowe kompaktowe mieszkanie z funkcjonalnym układem w spokojnej okolicy w dzielnicy Praga Południe. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jadwigi

Radom,mazowieckie

299 000 zł63 m² 4 764,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz wygodnego 3 pokojowego mieszkania na osiedlu Michałów ? Koniecznie zadzwoń i umów się na prezentację. Mam dla Ciebie trzy pokoje gotowe do zamieszkania ,ewentualnie lekkiego odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łukaszewicza

Poznań,wielkopolskie

437 120 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na Łazarzu. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Przewidywany czas ukończenia inwestycji jest na czerwiec 2020 roku. Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie nr. 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

239 900 zł47 m² 5 104,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe ciepłe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 47m2 przy ul. Rugiańskiej. W pokojach na podłodze panele ,sciany gładzone malowane ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł43 m² 4 278,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie rozkładowe 2-pokojowe o powierzchni 43,24m2 zlokalizowane na Grabowie blisko Centrum w budynku 4-piętrowym na 2 piętrze. Budynek z lat 60-tych, po dociepleniu elewacji 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 900 zł84 m² 5 312,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wzgórze wolności M5 Biała Posesja prezentuje 85