dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

292 709 zł30 m² 9 701,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł60 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w apartamentowcu na warszawskim Gocławiu. Budynek/ osiedle: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mur Południowy

Choszczno,zachodniopomorskie

179 000 zł38 m² 4 701,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 38,07m2 , położone na trzecim piętrze w bloku przy ul. Mur Południowy. Nieruchomość składa się z; - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hejnałowa

Warszawa,mazowieckie

944 600 zł60 m² 15 675,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ~60 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim = brak podatku pcc i brak prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 000 zł36 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko w Makler! Mieszkanie w bardzo pożądanej lokalizacji osiedla Leśnego przy ulicy Sułkowskiego w niskim 3 piętrowym bloku. Blok z cegły z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Miękinia,dolnośląskie

434 401 zł52 m² 8 323,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

566 460 zł31 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,47 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. To idealna propozycja dla singla, młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł51 m² 19 253,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Śródmieściu przy ul. Sapieżyńskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

475 493 zł41 m² 11 572 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł34 m² 20 510,60 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Letnica w Gdańsku. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogera

Lublin,lubelskie

459 000 zł45 m² 10 291,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przed Państwem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m przy ul. Króla Rogera na lubelskim Czechowie. Położenie lokalu na 9 piętrze zapewnia spektakularny widok na zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Warszawa,mazowieckie

895 700 zł53 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Chorzów,śląskie

396 047 zł43 m² 9 309,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne również inne metraże (od 42m2-80m2) Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Zapraszamy na dni otwarte 11.04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł55 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kaliskiego. Nieruchomość znajduje się na wyższym parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodkiewicza

Racibórz,śląskie

195 000 zł36 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

oferta na wyłączność biura Szukasz ekonomicznego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie praktyczną lokalizację i niskie koszty utrzymania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okoniowa

Łódź,łódzkie

677 777 zł80 m² 8 451,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

***rezerwacja*** Szukasz mieszkania, w którym Twoja rodzina nie będzie czuła się jak sardynki w puszce? Masz dość apartamentów , w których sypialnia jest tak mała, że musisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

590 477 zł38 m² 15 704,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

457 611 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle zadbaną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej Hot Lokalizacja Zaledwie 6 minut autem do Potu Łódź Tkalnia - 1,2km Sklep spożywczy Warzywniak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

805 000 zł52 m² 15 481 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Podleśnej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

686 000 zł43 m² 15 777,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Nowe, eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie | os. Albertyńskie Wykończenie premium | Osobna kuchnia | Balkon | Piwnica | Miejsce postojowe za szlabanem | Ekspozycja wschód-zachód Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

448 771 zł42 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

677 638 zł51 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja przy ulicy Wąwozowej składa się z trzech jednopiętrowych budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment dwulokalowy, powstanie zaledwie dwanaście mieszkań. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Andersa

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 27 m . Znajdziesz tu jeden pokój, umeblowaną kuchnię i nowoczesną łazienkę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Józefa Sułkowskiego

Leszno,wielkopolskie

265 000 zł32 m² 8 179,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w Lesznie na ulicy Sułkowskiego. Powierzchnia: 32,4 m2; liczba pokoi: 2; piętro: 3 (blok 4-piętrowy); czynsz: 541 / 1 osoba Standard wykończenia: ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

616 000 zł39 m² 15 722,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na przyjaznym osiedlu Górka Narodowa przy alei 29 Listopada w Krakowie. Osiedle Górka Narodowa, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Brzeg,opolskie

600 424 zł68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi wykończenia Deweloper zapewnia: profesjonalną wizualizację wnętrza pomoc w doborze materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

527 056 zł51 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł47 m² 16 949,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Digital Broker, prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ulicy Kochanowskiego na warszawskich Bielanach. Jest to idealna nieruchomość dla pary a także jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 172 704 zł56 m² 21 001,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hejnałowa

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł56 m² 17 841,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,05 m2 na Włochach-Raków, ulica Hejnałowa. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

512 665 zł54 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

768 000 zł52 m² 14 628,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,5 m , z dużym tarasem (17 m ), położone na podwyższonym parterze w kameralnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł35 m² 12 230,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak pcc Atrakcyjna cena! 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i ogródkiem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach. Bliska odległość Uczelni Wyższych sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Babickiego

Łódź,łódzkie

450 000 zł53 m² 8 465,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe , rozkładowe - mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, winda od poziomu zero! Oferuję na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Józefów

Józefów,mazowieckie

890 000 zł55 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli tęsknisz za spokojem i cenisz szybki dojazd do Warszawy - to miejsce już czeka na Ciebie! Okolica z sosnowo - dębowym lasem, gdzie można cieszyć się przyrodą korzystając z jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Perełką

Piaseczno,mazowieckie

820 000 zł66 m² 12 424,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jasne 3-pokojowe mieszkanie 66,3 m | strzeżone osiedle | pkp 10 min | klimatyzacja | garaż Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasińskiego

Piaseczno,mazowieckie

980 000 zł69 m² 14 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż | 980 000 zł | 69 m2 | mieszkanie | 2,3 pokoje | ogródek | Jasińskiego | Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tymiankowa

Łódź,łódzkie

775 000 zł114 m² 6 798,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą niezwykle ciekawej inwestycji mieszczącej się w otulinie łąk i lasów na ul. Tymiankowej W tej inwestycji posiadam jeszcze jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Bielsko-Biała,śląskie

389 000 zł58 m² 6 706,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Spółdzielców 39. Ta przestronna nieruchomość znajdująca się na 8. piętrze, budynek jest po termomodernizacji, z ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

250 000 zł34 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,96 m , położone w budynku z lat 60. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,54 m .

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij