dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

625 920 zł65 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

3 pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem w Centrum, nieopodal Placu Bankowego, metro Ratusz Arsenał. Idealna lokalizacja zapewniająca dogodną komunikację w każdą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sodowa

Kraków,małopolskie

550 000 zł66 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękny apartament - 2 pokoje, salon z wyspą kuchenną, garderobą, piękną łazienką. Istnieje możliwość uzyskania dodatkowego pokoju. Kuchnia wyposażona, meble na wymiar Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł85 m² 1 871,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, ciepłe mieszkanie położone na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Trzy pokoje, jeden z aneksem kuchennym, łazienka, wc, pralnia, pomieszczenie gospodarcze i przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

128 000 zł42 m² 3 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuje na sprzedaż ciekawą nieruchomość w spokojnej części Nowego Miasta. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 1 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy kuźnicy kołłątajowskiej W dzielnicy prądnik biały. Mieszkanie Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

271 064 zł34 m² 7 902,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja- apartamenty blisko centrum! 0%od kupującego Oferujemy Państwu do sprzedaży nowy apartament nr 8 o pow.34,30 m2 położony w nowo powstającym budynku blisko centrum Karpacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

718 718 zł39 m² 18 209,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Parametry apartamentu: w dwupiętrowym budynku apartament na II piętrze z tarasem i dużym ogrodem prywatna marina miejsca na swój prywatny jacht w marinie na własność! komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nałkowskiej

Gdynia,pomorskie

435 000 zł53 m² 8 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 71,68, z dwiema piwnicami, dwoma miejscami w hali garażowej, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

666 900 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie Całkowita powierzchnia to 51,30 m2 na którą składa się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz łazienki. Piękny, nowy apartamentowiec wybudowany w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Preferowany zakup W celach inwestycyjnych! Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie na spokojnym i cichym osiedlu Ożarowa.Budynek jest ocieplony, przeszedł gruntowny remont, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sędomierska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

275 000 zł60 m² 4 568,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie trzypokojowe gotowe do zamieszkania. W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60,20m2 w Mińsku Mazowieckim przy ul. Sędomierska na Serbinowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł53 m² 12 056,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedaży komfortowy apartament gotowy do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych na remont. Z uwagi na bardzo dobrą lokalizację idealny na inwestycję pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

169 900 zł51 m² 3 361,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam mieszkanie M 3 pow. 50,54 m2 2 piętro w Łaziskach Górnych ul. Mickiewicza Prezentowana nieruchomość o powierzchni 50,54m2 składa się z dwóch pokoi, dużej ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pagórkowa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł100 m² 6 009,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane na trzecim piętrze kameralnego budynku położonego w spokojnej i cichej części miasta. Mieszkanie wykończone bardzo dobrym standardzie. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Praska

Kraków,małopolskie

286 000 zł36 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przedstawiamy Państwu przestronne 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Praskiej w dzielnicy Dębniki. Mieszkanie : Powierzchnia nieruchomości wynosi 36 m2, znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

303 606 zł33 m² 9 200,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim w atrakcyjne lokalizacji na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Kraków,małopolskie

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

NA sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy urzędniczej W centrum krakowa. Mieszkanie Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z 1940 roku. Na powierzchnię 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje - powierzchni 50 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

505 949 zł51 m² 9 998,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ciche, nowoczesne mieszkanie na pięknym osiedlu w Wilanowie. Mieszkanie doskonale zlokalizowane w Miasteczku Wilanów (klasa i standard budynku, bezpieczeństwo) przy ul. Hlonda 10 C. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

232 000 zł29 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł49 m² 13 109,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na sprzedaż przy Łazienkach apartment for sale Agencja Nieruchomości Eurovilla prezentuje mieszkanie do sprzedaży. Lokalizacja: ulica Parkowa na wprost Łazienek, unikatowy i pożądany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł90 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem, dwupoziomowe na Jagodnie o powierzchni 124 m2 (90 m2 bez skosów). Estetyczny i kameralny budynek, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

279 542 zł36 m² 7 749,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Expander Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie , zlokalizowane na pograniczu Gocławia i Wawra Zakup bez pośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc czy prowizji agencji. *Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

616 000 zł67 m² 9 173,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 67,15 m2, położone na II piętrze, podzielone przez dewelopera na 2 niezależne mieszkania ze wspólnym korytarzem, idealne na cele inwestycyjne. Nieruchomość położona w nowo budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

311 000 zł46 m² 6 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Książu Małym. Powierzchnia mieszkania 45,94 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł74 m² 4 797,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca M5 w Fordonie. Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w Bydgoskim Fordonie, bardzo prężnie rozwijającej się dzielnicy z sporym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

249 000 zł34 m² 7 342,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

"Mieszkanie dla pary lub singli. Osiedle Nowa Niepołomicka. Cicha i spokojna okolica z szybkim dostępem do centrum a zdala od ulicznego smogu. " osiedle powstało w lokalizacji , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Strachocin

Wrocław,dolnośląskie

326 196 zł49 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zielona Inwestycja na Wrocławskich Swojczycach! dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: julia Andrulewicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hynka

Dywity,warmińsko-mazurskie

299 000 zł59 m² 5 102,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

+ fantastyczna oferta + + biuro nieruchomości property W olsztynie zaprasza na wirtualny spacer po tej nieruchomości dostępny na stronie internetowej - - serdecznie zapraszamy! + Biuro Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

200 000 zł29 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29m2 na Podwisłoczu (nowe Miasto) na piątym piętrze w bloku z windą. Mieszkania składa się z: przedpokoju kuchni łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł35 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie blisko parku dla studenta, pary, na wynajem. Doskonała lokalizacja! Małe mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji na warszawskiej Ochocie! Blisko do parku (park "forty Korotyńskiego".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

305 936 zł52 m² 5 930 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

To wyjątkowe, kameralne osiedle zlokalizowane jest na granicy Swojczyc i Sępolna, w sąsiedztwie rzeki, nieopodal atrakcyjnych terenów sprzyjających rekreacji. To miejsce do którego chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

313 018 zł49 m² 6 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Parametry mieszkania: 3 pokoje na parterze okna wychodzące na zachód ogródek mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł110 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Idealne dla rodziny! 5 pokoi, 2 balkony, cicha, zielona okolica! możliwość wynajmu jako dwie nieruchomości! Opiekun Oferty tel. Przestronne, pięciopokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

254 800 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W centrum szklarskiej poręby, blisko wyciągu narciarskiego! Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe apartamenty położone w nowo powstającym budynku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł24 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykle urocze mieszkanie o powierzchni 24 m2. Niewielki rozmiar lokalu mieści salonik z aneksem kuchennym, sypialnię która pomieści również pojemną szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Kazimierz

Kraków,małopolskie

290 000 zł27 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1899

Przedstawiamy Państwu przestronne 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Gazowej w dzielnicy Kazimierz. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 27m2, znajduje się na 1 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanistów

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł37 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne dwa osobne pokoje, oddzielna kuchnia (zamknięta, bez okna) i łazienka. W sumie 37m2. W przedpokoju wejścia do wszystkich pomieszczeń co jest dużą zaletą np. przy najmie. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wadowicka

Kraków,małopolskie

245 500 zł27 m² 9 039,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu przestronne 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wadowickiej w dzielnicy Podgórze. Termin oddania II kwartał 2020 roku. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 27,16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

263 834 zł44 m² 5 996,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Parametry mieszkania: 3 pokoje na II piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentowany apartament powstaje na nowym osiedlu - Apartamenty Parkowe - w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice. Zlokalizowany jest na I piętrze, ma powierzchnię 42 m 2 i składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij