dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł64 m² 7 833,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do prezentacji mieszkania w kamienicy przy ul. Krzywoustego w Oleśnicy - powierzchnia 63,7 m2. Mieszkanie znajduje się się drugim piętrze i jest po remoncie w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pułaskiego

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł60 m² 26 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Taras marzeń i nowoczesny design - apartament na sprzedaż w sercu Dębnik! Taras, który zmienia wszystko Ten apartament ma coś, co wyróżnia go na tle innych - taras aż 80 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perłowa

Gdynia,pomorskie

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

O mieszkaniu: to 50-metrowe mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze w budynku z 2002 roku. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł41 m² 7 599,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji w Świdnica - na Osiedlu Młodych. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, po remoncie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Jędrzejów,świętokrzyskie

335 000 zł52 m² 6 388,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,44 m2, zlokalizowane na 4 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych przy ul. Batalionów Chłopskich w Jędrzejowie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

499 000 zł36 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z loggią | 36,2 m | 4 piętro | Osiedle Na Stoku | zieleń i przestrzeń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,2 m położone na Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

485 907 zł35 m² 13 883,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 34,28 m + ogródek 13,31 m ostatnie mieszkanie 2-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Opole,opolskie

852 170 zł67 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oraz pcc! Mamy do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie B205 znajduje się w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence - realizowanej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ostrowska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

145 000 zł24 m² 6 039,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,01 mkw + użytkowana piwnica - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku 4-piętrowego, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

558 332 zł50 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament inwestycyjny położony w centrum Torunia o pow. 49,74 m2 z balkonem o pow. 10,25 m2. Mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

509 000 zł40 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż w pełni umeblowane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w samym sercu miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, bliskość sklepów, szkół, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

681 000 zł72 m² 9 515,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie (71,57 m - powierzchnia ścian 2,09 m = 69,48 m pow. użytkowa) narożne, na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Gliwice,śląskie

419 000 zł50 m² 8 321,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Wrocławskiej 31, które łączy prestiżowy miejski styl życia z kameralnym spokojem i funkcjonalnością. Lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

299 575 zł30 m² 9 932,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

270 000 zł37 m² 7 203,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,48 m , usytuowane na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1968 roku, położonym w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Składowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

199 000 zł34 m² 5 784,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,40 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy Składowej. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

584 000 zł53 m² 10 998,10 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferuję umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i piwnicą o fantastycznym układzie pomieszczeń. Powierzchnia mieszkania 53,10m + 4m piwnica. Szybki dojazd do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

799 000 zł68 m² 11 712,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Teraz 20 000 zł taniej. Nowa cena 799 000 złna sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Rumia, os. Marine Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł42 m² 6 105,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry ;) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m, położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku idealna propozycja dla osób, które szukają lokalu z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

247 000 zł48 m² 5 092,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , usytuowane na 3. piętrze w czteropiętrowym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

749 000 zł42 m² 17 846,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu mieszkalno-biurowego zlokalizowanego w Krakowie, przy ul. Kątowej. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, blisko dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Kraków,małopolskie

1 288 700 zł105 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szanowni Państwo! Prezentuję na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, usytuowane w spokojnej i zielonej okolicy, co gwarantuje spokój i komfort obcowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skórzewo,wielkopolskie

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowo powstałe Osiedle Życzliwe - wychodzi naprzeciw Twoim najśmielszym oczekiwaniom! Oferujemy lokale mieszkalne w powstającej inwestycji składającej się z trzech domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

654 152 zł48 m² 13 502 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,45 m w inwestycji renomowanego dewelopera Archicom Zakątek Telimeny, realizowanej w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ul. Duża Góra. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

299 000 zł37 m² 8 089,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Metraż: 36,96 m | 2 pokoje | 2. piętro | Termin oddania: III kwartał 2027 Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 488 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 36,96 m do 60,80 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Słomczyn

Słomczyn,mazowieckie

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania unikatową ofertę bezczynszowego mieszkania o pow. całkowitej 60 m. kw. Pełna własność z odrębną księgą wieczystą. Do odrębnej własności należy również część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Opole,opolskie

628 038 zł46 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 305 w klatce C, składającego się z: - przedpokoju (5,29m ), - przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

297 158 zł39 m² 7 696,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marzysz o nowoczesnym 2 pokojowym apartamencie blisko centrum Sosnowca z 2 miejscami postojowymi, ubezpieczeniem i smart premium w cenie? Ta oferta jest dla Ciebie. Pamiętaj,że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogniskowa

Łódź,łódzkie

520 000 zł61 m² 8 542,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,87 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

309 000 zł46 m² 6 791,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie o pow 45,5 w dzielnicy tysiąclecie o pow 45,5 - duży balkon - Bardzo dobra komunikacja - parter - Blisko szkoła , przedszkole - M1 - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

539 000 zł53 m² 10 237,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie w Pile, przy ul. Al. Postańców Wielkopolskich. Blok. Pow. 52,65 m2. Balkon. Ogrzewanie z sieci miejskiej. W kuchni oraz w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesienna

Poznań,wielkopolskie

627 300 zł51 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna Willa na Grunwaldzie | 3 pokoje, 2 balkony | Klucze od zaraz! Szukasz bezkompromisowego rozwiązania, które połączy pulsujące życie miasta z upragnionym spokojem po pracy? Zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Krosno,podkarpackie

259 000 zł43 m² 5 988,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą Krosno, ul. Wróblewskiego w Centrum Miasta 43,25 m2, 2. piętro, bradzo dobra lokalizacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

455 000 zł44 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jak dom | ogród / balkon | 2-4 pokoje | szybki dojazd do gdańska 2-3 pokoje ok. 40-60 m Stan deweloperski Komfort domu zamiast mieszkania w bloku Na sprzedaż funkcjonalne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Cieplicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Witam Sprzedam mieszkanie w kamienicy 4 rodzinnej. Mieszkanie- 51,89 m2 Pomieszczenia przynależne- 17,5 m2 Łączna powierzchnia - 64 m2 Lokalizacja- sobieszów Karpacz 20 min Szklarska Poręba 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł46 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż ładne, nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,75 m , położone na pierwszym piętrze niskiego budynku przy ul. Konduktorskiej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł27 m² 21 548,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.