dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewniki

Gdańsk,pomorskie

385 000 zł38 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny 2 pokojowy, o pow. 38 m2 zlokalizowany w Gdańsku Śródmieściu przy ul. Łagiewniki. Lokal znajduje się w czteroklatkowym budynku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

729 000 zł56 m² 13 008,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Idealnie zlokalizowany 2-pokojowy apartament na sprzedaż w Sopocie Dolnym o powierzchni 48m2. Apartament znajduję się w zadbanej, sopockiej kamienicy na terenie zamkniętym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kliny

Kraków,małopolskie

480 000 zł70 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Kliny-Zacisze. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu, częściowo połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nad Odrą

Szczecin,zachodniopomorskie

120 000 zł56 m² 2 135,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam ofertę trzypokojowego mieszkania o pow. 56,20 m2 położonego na pierwszym piętrze w dwupiętrowej przedwojennej kamienicy. Pokoje rozkładowe, przedpokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ; Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni. 51m2 składa się z 2 pokoi , jasnej kuchni, łazienki, korytarza. Okna starego typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

95 000 zł30 m² 3 167 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy słoneczne mieszkanie o powierzchni ok.30 m2 na II piętrze w miejscowości Dziarnowo. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

380 800 zł69 m² 5 499,71 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Inwestycja Nova Graniczna to kompleks 3 budynków wielorodzinnych położonych przy ul. Granicznej w Rzeszowie. W 13 - piętrowych budynkach znajdować się będą parkingi podziemne, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł71 m² 9 192,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 70,60 m2, 4-pokoje, II piętro (winda), położone w dzielnicy Morena. Pokój dzienny z wyjściem na balkon i jadalnią (17,60 m2) okna od wschodu i pd-zach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkanie w trakcie budowy zlokalizowane na Warszawskim Służewcu , pogranicze Ursynowa. Lokalizacja to ul. Kłobucka 6 Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną sypialnią i zamkniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

367 500 zł49 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2002 roku, znajdujące się na 1 piętrze z 5. Budynek z silikatu z windą. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

243 000 zł63 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni umeblowane i wyposażone wolne od zaraz mieszkanie o pow. 63m 2 na II piętrze opis: pokoje o pow. 22 i 19 m 2 Kuchnia o pow. 11m 2 umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł80 m² 4 493,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 79,90 m2, położone w budynku z 1992 roku. W pokojach na podłogach deski, ściany i sufity wykończone gładzią gipsową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

1 775 235 zł122 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Apartament na sprzedaż na mokotowie apartment for sale in mokotow Apartament zlokalizowany w eleganckiej rezydencji butikowej, tylko z 16 mieszkaniami i apartamentami, zlokalizowanymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

59 000 zł27 m² 2 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko deptaka w Szczawnie. Mieszkanie o pow. 27m 2 do kapitalnego remontu i własnej aranżacji ale w doskonałej cenie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

193 000 zł56 m² 3 446,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! okazja! M4- IV piętro- os. Pawlikowskiego- niski blok cena: 193.000 ZŁ- NEGOCJACJA Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie M4 w układzie nrd-owskim, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł53 m² 5 642 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - powierzchni 53 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł43 m² 1 744,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. W skład nieruchomości wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Lokal po remoncie gotowy do wprowadzenia. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż przestronne, luksusowo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Suwałki,podlaskie

355 000 zł56 m² 6 294,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3 pokojowe (salon z aneksem kuchennym) o powierzchni 56,4m2 , położone na parterze z przynależną piwnicą 2,6m2. Duży balkon 9,4m2. Mieszkanie posiada: - wideo-domofon - drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

488 000 zł95 m² 5 136,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w Apartamentowcu dla ludzi kochających wygodę, ciszę i spokój! - 1 pięrto, 95m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Namysłów

Namysłów,opolskie

259 000 zł70 m² 3 674 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży obejmuje, bezczynszowe gotowe do zamieszkania, wykończone mieszkanie 3 pokojowe w budynku willowym. Lokal mieszkalny znajduje się na I piętrze, posiada indywidualne wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Opitza

Bolesławiec,dolnośląskie

235 000 zł56 m² 4 227 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego, wyremontowanego i jasnego mieszkania o powierzchni 55,6 m2. Nieruchomość położona jest przy ul. Opitza w Bolesławcu, blisko rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Trynitarska

Kraków,małopolskie

529 000 zł34 m² 15 558,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania dwupokojowy apartament, o powierzchni 34m2, w prestiżowej inwestycji na Kazimierzu - Harmonica House. Lokalizacja Budynek znajduję się w przy ulicy Trynitarskiej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł50 m² 7 151,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie rozkładowe z jasną kuchnią i łazienką z w-c razem, wynajmowane i tak ze zobowiązaniem przejęcia warunków najmu- sprzedawane (uwaga wynajem trwa do lipca 2019) plomba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

467 000 zł47 m² 9 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie 2-pokojowego apartamentu o pow. 47m2 z balkonem. Lokal jest usytuowany na 1 piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

282 000 zł46 m² 6 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane! Do sprzedaży mieszkanie o pow. 46m położone na os. Dąbrowskiego, ul. Krzywoustego w niskim bloku na pierwszym piętrze. Składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzierżęcińska

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł73 m² 4 771,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferujemy dwupoziomowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej z wejściem z ulicy, na zamkniętym osiedlu. Gratis strych do adaptacji oraz 2 miejsca postojowe Wnętrze lokalu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:20

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i doskonały na małe biuro. Prestiżowy przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

188 000 zł72 m² 2 629,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie typu M-6 w ukł. 3x1 zlokalizowane w samym centrum przy ul. Katowickiej, usytuowane na 7 piętrze. W skład nieruchomości wchodzą: 4 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

801 990 zł76 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament w nowo wybudowanym apartamentowcu na Wyspie Spichrzów, która znajduje się w centrum Gdańska, na wschód od Głównego Miasta, a otaczają ją wody Motławy, nowej Motławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

318 476 zł28 m² 11 480,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedsprzedaż mieszkań w atrakcyjnej części Mokotowa. Ostatnie dni promocyjnych cen, kup mieszkanie jako pierwszy. Bezpośrednio od dewelopera. O inwestycji: budynek stanowi kontynuację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Białystok,podlaskie

259 000 zł43 m² 6 065,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

*** 2 niezależne pokoje *** os. Wygoda *** *** blok Z cegły *** Polecamy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w bloku z cegły na os. Wygoda w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Żory

Żory,śląskie

184 795 zł44 m² 4 203,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

M2 W apartamentowcu cena: 185.000 Komplex Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie w nowo powstałym apartamentowcu w Żorach. Mieszkanie o powierzchni 43,96 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Choszczno,zachodniopomorskie

128 000 zł23 m² 5 582,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szykowna kawalerka o pow. 22,93m2 położone na drugim piętrze w bardzo ładnej kamienicy w centrum miasta. Lokal posiada nowe ogrzewanie gazowe, wymienioną instalację elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

205 000 zł61 m² 3 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Elblągu przy ulicy Płk. Dąbka o powierzchni użytkowej 61,20 m2 położony na IV piętrze z przynależną piwnicą o powierzchni 6,21 m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

259 000 zł42 m² 6 183 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie położone w budynku z 2013 roku w miejscowości Krynica Morska. Do morza i plaży jest ok. 500 metrów malowniczą ścieżką przez las. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy pod Rokitną

Warszawa,mazowieckie

3 725 000 zł159 m² 23 417,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż, piękny, stylowy apartament usytuowany w prestiżowym budynku Multico Residecne na starym Żoliborzu. W cenie apartamentu są meble widoczne na zdjęciach, miejsce w garażu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

65 000 zł34 m² 1 911,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Idealne pod wynajem Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy na Nowym Mieście, mieszkanie po remoncie. Kawalerka z pełnym rozkładzie, okna wychodzące na wschód; widok na podwórko. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o powierzchni całkowitej 43m2,w skład której wchodzi 33m2 mieszkania plus dobudowana antresola o powierzchni 10m2. Lokalizacja Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Września

Września,wielkopolskie

242 674 zł61 m² 3 960,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Polecam super kompaktowe mieszkanie 4 - pokojowe w szeregu. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz wc na parterze i trzech sypialni oraz łazienki na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

405 000 zł44 m² 9 238,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

** świetna lokalizacja - wysoki standard budynków ** Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 2- pokojowe mieszkanie w Stanie deweloperskim. Nieruchomość doskonale zlokalizowana w Gdańskiej.