dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Chwarzno-Wiczlino

Gdynia,pomorskie

730 000 zł101 m² 7 220,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie (101,1 m2) z tarasem i ogródkiem, na Chwarznie w cichej okolicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W 2017 roku budynek został w całości odremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł78 m² 4 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura do sprzedaży dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 usytuowane na pierwszym piętrze segmentu szeregówki. Mieszkanie posiada wspólną klatkę schodową z lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł44 m² 8 335,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Poszukujesz dwupokojowego mieszkania i chcesz się natychmiast wprowadzić? Interesuje Cię dzielnica, w której wszystko jest pod ręką? to rewelacyjnie wykończone mieszkanie na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojskowa

Biedrusko,wielkopolskie

326 795 zł66 m² 4 951,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa już oddana inwestycja w Biedrusku w bezpośredniej bliskości zespołu pałacowo-parkowego obejmującego neorenesansowy Pałac oraz otaczający go malowniczy park. Zawiera elementy tzw. muru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oczary

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł56 m² 7 374,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Świetne mieszkanie dwupokojowe na ulicy Oczary 9. Jeśli szukasz świetnie rozplanowanego mieszkania to jest oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na pierwszej kondygnacji bardzo ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 185 000 zł103 m² 11 504,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament na sprzedaż W miasteczku wilanów - ostatnie piętro apartment for sale in wilanow town Agencja nieruchomości eurovilla przedstawia Państwu niezwykły, bardzo słoneczny penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 329 900 zł76 m² 17 498,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o pow. 76 m2, z 2008 r, położone na II piętrze w dzielnicy Sopot- wyścigi. Mieszkanie składa się z salonu (28,00 m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

653 051 zł66 m² 9 851,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe 66 metrowe mieszkanie w centrum miasta! Wybudowane! Gotowe do odbioru! Osiedle zlokalizowane na słonecznym wzgórzu wśród zieleni oraz niskiej zabudowy willowej. Inwestycja wybudowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł205 m² 6 345,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry! Oferta sprzedaży tej nieruchomości jest unikalna. Dlaczego? Obejmuje wykończone, energooszczędne, budowane według standardów na 2021 rok, 6 pokojowe Mieszkanie Pokazowe w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rodzinna

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł125 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Osoba prowadząca marek pernal rodzinna ok. / dwupoziomowe Przedstawiam dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około 126 m2. Na pierwszym poziomie znajdują się: pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywe Koło

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł55 m² 19 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowy apartament na sprzedaż na starym mieście A unique apartment for sale on the old city Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu nowoczesny, jasny, cichy, dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żerniki

Gliwice,śląskie

442 650 zł89 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| apartamenty W kameralnym budynku najlepsza dzielnica: gliwice żerniki mieszkanie typu B W budynku A biuro sprzedaży dewelopera zapewniamy pełną obsługę kredytową Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Politechnika

Gliwice,śląskie

335 000 zł84 m² 3 988,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| polecam do sprzedania duże, przestronne mieszkanie usytuowane zaledwie 400m od Politechniki. Lokal po remoncie w dobrym stanie technicznym, przestronne, 3 niezależne pokoje, kuchnia duża ustwana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

315 000 zł63 m² 5 029,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam Cię na prezentację przytulnego, dwustronnego i słonecznego lokalu mieszkalnego położonego na 1-szym piętrze w zadbanym bloku na Zabobrzu. Oferowana nieruchomość do sprzedaży ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

269 000 zł34 m² 7 977,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 4 piętrze, o powierzchni 33,7 m2. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm. Oferta o oznaczeniu 4.5 znajduje się w inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Rajskiej- w samym centrum Gdańska. W najbliższej okolicy znajdziesz dworzec główny, galerie handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł52 m² 5 905 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow.52,5 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

380 000 zł110 m² 3 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Dla pierwszy pięciu kupionych mieszkań rabat w wysokości 40 tys. zł! Inwestycja warta 380 000 zł. Świetnie zlokalizowana inwestycja w otoczeniu zieleni w podwrocławskich Siechnicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

520 900 zł58 m² 8 968,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie z antresolą na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

289 000 zł52 m² 5 566,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie o pow. 51,92 mkw zlokalizowane w budynku położonym w Gdyni Oksywiu przy ulicy Inżyniera Jana Śmidowicza. Zyskujesz doskonałe miejsce do zamieszkania lub cenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecamy! Do sprzedania nowe dwupokojowe mieszkanie na wrocławskich Złotnikach. Budynek polożony jest wśród niskiej zabudowy w spokojnej okolicy. Nieopodal znajduje się szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kameralna

Gdynia,pomorskie

488 500 zł49 m² 9 896,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prestiżowe i nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49,36m2 w Gdyni na Małym Kacku na os.Bernadowo Park. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym, zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

175 000 zł70 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego po kapitalnym remoncie. Położony na 2-gim piętrze Kamienicy w centrum Gryfowa Śląskiego. (poddasze) Na 70m2 składa się: kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł45 m² 15 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Centrum Gdańskiej Starówki dwu pokojowe mieszkanie , kompletnie umeblowane , wykończone w wysokim standardzie , z widokiem na Starówkę i Kościół Mariacki.Kuchnia włoska wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł74 m² 5 818,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Super Oferta! Do sprzedaży luksusowe mieszkanie położone przy ul. Mińskiej we Wrocławiu! Nieruchomość o powierzchni 73,9m2 usytuowana jest na II piętrze czteropiętrowego budynku z lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

550 000 zł59 m² 9 347,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Inwestycyjne mieszkanie na sprzedaż w Gdyni w Orłowie o pow.58,84m2. Mieszkanie znajduję się na 3-piętrze w kamienicy. Teren ogrodzony. Planowo po modernizacji w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

264 061 zł50 m² 5 335 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

!promocja! Mieszkanie o powierzchni 48,99 m2, znajdujące się na trzecim piętrze, słoneczne, z dużym balkonem od południowego zachodu. Mieszkanie posiadające słoneczny pokój dzienny (27m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

305 000 zł62 m² 4 959,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pok oje * 6 1,5

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwai

Kraków,małopolskie

349 000 zł42 m² 8 385,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulne mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w miejscowości Kraków, w dzielnicy Ruczaj. Dwa pokoje, okna wychodzące na zachód, południe; widok na inne budynki. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

770 000 zł82 m² 9 401,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament 3 pokojowy zlokalizowany na szóstym piętrze nowoczesnego budynku Atrium w centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej. Mieszkanie wykończone dobrym standardzie. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie na bardzo wysokim parterze w bocznej ulicy Nowego Miasta. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z wyjściem na werandę oraz łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

242 688 zł38 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Chcesz zamieszkać na kameralnym osiedlu nie rezygnując z dobrego dojazdu do centrum i obwodnicy? Sprawdź naszą ofertę! możemy przyjąć twoje mieszkanie W rozliczeniu Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowiec

Gdańsk,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Lokal z możliwością przekształcenia na mieszkalny o powierzchni 40 m2, lokalizacja: gdańsk - Matemblewo. Osiedle domów jednorodzinnych, bliźniaków i szeregowych w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Lublin,lubelskie

295 000 zł37 m² 8 060,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 37 mkw w Śródmieściu Lublina. Na metraż składa się: pokój (16 mkw), kuchnia (9 mkw), łazienka (6 mkw). Do mieszkania przynależy balkon od zachodniej strony (5 mkw) z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

473 616 zł72 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 71,76 m2 , rynek pierwotny, 3 pokoje, parter z dużym ogródkiem , na sprzedaż w Gdyni, dzielnica Dąbrowa. Położenie- niedaleko osiedla "leśny Zakątek". Budynek 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rudawska

Karpniki,dolnośląskie

110 000 zł54 m² 2 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego malowniczo położonego 10 km od Jeleniej Góry we wsi Karpniki. Mieszkanie o powierzchni 54m2 znajduje się na parterze budynku czterorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsonowicza

Lublin,lubelskie

300 000 zł47 m² 6 329,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Jasne trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, na dziewiątym piętrze w Lublinie - Wrotków. Okna wychodzące na południe, zachód, z widokiem na panoramę miasta. Wykończenie: podłogi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Ostrołęka,mazowieckie

165 000 zł39 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2. Lokal znajduje się w bloku przy ul. Jaracza. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze. Cena podlega negocjacji. Wygodny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

268 000 zł48 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Toruń, 2 pokoje, 48m2 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 2 pokojowego, które mieści się w bloku na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

376 558 zł74 m² 5 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 73,98 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Numer oferty w biurze 5115 Polecamy! do sprzedania mieszkanie typu M-4 z balkonem o powierzchni 55 m2, znajdujące się na szóstym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym z windą.