dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 158 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczowa

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

497 638 zł51 m² 9 729 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczna Polana to nowoczesne i prestiżowe mieszkania w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu Gór Stołowych w Kudowie-Zdroju. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blich

Kraków,małopolskie

1 390 000 zł79 m² 17 501,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Tylko u nas Zapraszamy do zapoznania się z realizacją video |r| Property prezentuję 3 pokojowy Apartament na sprzedaż mieszczący się w dzielnicy Stare miasto (wesoła) w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Studzienna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

925 000 zł115 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Elegancja, przestrzeń i Widok na Historię Twoje Nowe Miejsce na mapie Elbląga Szukasz mieszkania, które nie tylko pomieści Twoją rodzinę, ale stanie się Twoją prywatną enklawą komfortu? Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł63 m² 17 361,80 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz jasnego i przestronnego apartamentu w samym sercu Przymorza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: świetna lokalizacja, widok na zieleń, elegancko urządzone, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Gdynia,pomorskie

1 299 000 zł154 m² 8 429,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 154,10 m , położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Gdynia Dąbrowa, przy ul. Gorczycowej 2. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł57 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą z 2012roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

529 000 zł84 m² 6 315,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż: przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Lublin,lubelskie

559 000 zł48 m² 11 597,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadam w sprzedaży mieszkanie składające się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i wc. Trzecie piętro w niskim bloku bez windy. Widok z balkonu- strona wschodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

809 109 zł61 m² 13 314,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Marzec - Promocja w cenie mieszkania - miejsce parkingowe w hali garażowej - pakiet Smart Home Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1C008 - pow. 60,77 m kw, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gąski

Gąski,zachodniopomorskie

1 280 000 zł135 m² 9 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompleks 6 domków letniskowych w Gąskach - tylko 600 m od morza! Oferujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w nadmorskiej miejscowości Gąski - zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pod Kopcem

Kraków,małopolskie

590 000 zł56 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Sprzedam bezpośrednio klimatyczne mieszkanie na poddaszu w bezczynszowej kamienicy na 2 piętrze w cichej i spokojnej dzielnicy Stare Podgórze. 200 metrów do stacji Podgórze ska i 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł114 m² 7 028,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Good Life Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkań w zabudowie szeregowej , położonych w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Ottona i Jana Pileckich. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Metalowa

Gdynia,pomorskie

620 000 zł59 m² 10 437,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

dla biura Szukasz pewnej inwestycji z natychmiastowym dochodem? Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowo jasne mieszkanie w Gdyni Pogórzu, które generuje stały miesięczny dochód dzięki aktywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mierzeja Park

Sztutowo,pomorskie

539 000 zł37 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja nad morzem Bez prowizji | Idealna do zamieszkania oraz pod inwestycję ( najem krótkoterminowy lub długoterminowy ) | Apartament wykończony | Możliwa całkowita obsługa apartamentu cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

619 344 zł67 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Mieszkanie o powierzchni 67,32 z dwoma balkonami, znajduje się na trzecim poziomie ośmio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łomża,podlaskie

449 000 zł61 m² 7 390,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

!oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,75 m , usytuowane na 2 piętrze w zadbanym bloku położonym w Łomży przy ul. Małachowskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł44 m² 15 045,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Serock,mazowieckie

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Serocku. Aktualnie na powierzchnię mieszkania składa się: -salon, sypialnia, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

784 328 zł47 m² 16 554 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Julianowska

Julianów,mazowieckie

539 082 zł36 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Bez pcc! Zakup od dewelopera! Oddane do użytku! Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu w Julianowie (gm. Piaseczno) pod Warszawą. Mieszkania o powierzchniach od 27 m do 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

489 539 zł42 m² 11 748 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Mielno,zachodniopomorskie

357 000 zł24 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

ul. Stanisława Maczka 34, mielno- holiday Apartaments hotel 3* Tu nie kupujesz 24,5 m . Kupujesz styl życia i gotowy model zarabiania. 5. piętro z widokiem na morze, a także 100m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 060 695 zł97 m² 10 881,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

DO końca miesiąca cena promocyjna bez prowizji dla kupującego W cenie: lokal, miejsce postojowe naziemne, system smart home premium. Na sprzedaż dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

629 999 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, gaj, ul. Wandy Rutkiewicz Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie - gdynia chylonia ul. Kcyńska opis: nowoczesne, ustawne 2-pokojowe o pow. 31 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł47 m² 9 892,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,41 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego 8-piętrowego budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

706 853 zł78 m² 9 004,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krakowska

Rząska,małopolskie

1 079 200 zł102 m² 10 580,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowe mieszkanie, wysoki salon, klimatyczne użytkowe poddasze. 102 m pod Krakowem, najlepsze usytuowanie na osiedlu! Poranki zaczynają się tu wysoko. Wpada światło, kawa pachnie mocniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

846 000 zł42 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wave nieruchomości wyjątkowa oferta w sercu Gdańska! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Jana Heweliusza 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Madison oraz kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 000 500 zł69 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy jasne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe w nowej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowie, zaledwie 7 minut pieszo od Galerii Bonarka. Idealne dla rodzin, osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

497 992 zł49 m² 10 255,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 056 166 zł65 m² 16 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł83 m² 12 699,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie z balkonem, położone w prestiżowej i zielonej części Morena - Myśliwskie Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł36 m² 9 792,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka 35,64 m2 znajdujące się na piątym piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2024 roku. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny z aneksem kuchennym 30,73m2; -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Kwidzyn,pomorskie

252 000 zł44 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zielona okolica blisko centrum - 2 pokoje z balkonem! Kwidzyn, ul. Staszica | 43,56 m + balkon + piwnica Szukasz kompaktowego mieszkania z dobrym układem i świetną lokalizacją? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 643 901 zł97 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe do odbioru mieszkania *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Węgrzyna

Gdańsk,pomorskie

409 000 zł23 m² 17 546,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży kawalerki - Gdańsk Jasień, ul. Węgrzna Na sprzedaż oferuję przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 23,31 m , położoną w szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł37 m² 21 293,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: kawalerka 37,10 m | ul. Elektoralna | Śródmieście Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 37,10 m zlokalizowanej przy ul. Elektoralnej.