dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 099 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

472 500 zł56 m² 8 475,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brak prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: komfortowe trzypokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem okna wychodzące na północ i wschód mieszkanie w budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

322 681 zł55 m² 5 866,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na wschód i południe mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

289 066 zł38 m² 7 607 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2-pokoje na II piętrze okna wychodzące na wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

410 000 zł60 m² 6 832,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, które go niewątliwym walorem jest jego lokalizacja w Gdańsku Wrzeszczu w rejonie ulic Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

767 251 zł70 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową, położonym na zamkniętym osiedlu nad samą rzeką 3 pokoje na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

666 610 zł43 m² 15 611,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na I piętrze okna wychodzące na stronę północną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

315 000 zł80 m² 3 923,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego położonego na II-gim piętrze w zadbanej kamienicy w Jeleniej Górze. Oferowany lokal do sprzedaży o powierzchni 80,29m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chlebnicka

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł55 m² 10 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 zlokalizowane w samym centrum Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Katedry Mariackiej. Nieruchomość usytuowana na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

350 000 zł68 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, ciche trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 na drugim piętrze w apartamentowcu w Bielsku-Białej na Osiedlu Cztery Pory Roku. Salon - 32m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Łomża,podlaskie

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w Łomży o powierzchni 45 m2. Lokal znajduje się w bloku przy ul. Wiejskiej na 1 piętrze. Wygodny rozkład pomieszczeń. W mieszkaniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

190 000 zł44 m² 4 344,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na parterze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym w Bielsku-Białej na osiedlu Śródmiejskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

254 259 zł39 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na I piętrze okna wychodzące na wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

209 000 zł51 m² 4 106,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,9m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Stromej na osiedlu Słoneczny Stok. Lokal mieści się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

318 000 zł55 m² 5 781,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na wschód mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

708 136 zł80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 3 pokoje na I piętrze okna wychodzące na zachód i północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Azory

Kraków,małopolskie

270 000 zł37 m² 7 297 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym do remontu lub odświeżenia. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jasne, ustawne - 2 pokoje i ciemna kuchnia. Ogrzewanie miejskie, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

575 919 zł65 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 3 pokoje na parterze z tarasem i dużym ogródkiem atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miłosza

Ełk,warmińsko-mazurskie

405 000 zł70 m² 5 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie w Ełku Osiedle Tuwima, mieszkanie o powierzchni 69,12 m2 użytkowych usytuowane jest na 3 piętrze. Składa się z: - 2 sypialni - kuchni z aneksem - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przymiarki

Kraków,małopolskie

370 000 zł41 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe 2 pokojowe, wykończone i wyposażone mieszkanie przy ul. Przemiarki (ruczaj, bobrzyńskiego, raciborska) Do sprzedaży w nowym apartamentowcu 2 pokojowe mieszkanie, z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

313 242 zł50 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na piętrze okna wychodzące na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

379 000 zł52 m² 7 274,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Postanowiłeś znaleźć swoje wyjątkowe cztery kąty? Dobry dostęp do komunikacji miejskiej oraz cicha i zielona okolica to dla Ciebie kluczowe wymagania? Poszukujesz wysokiego standardu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

391 559 zł64 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze okna wychodzące na zachód i północ mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

271 115 zł42 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na I piętrze okna wychodzące na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł74 m² 6 337,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyżyny M4 Biała Posesja prezentuje 74

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

250 567 zł41 m² 6 052 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na parterze ogórdek mieszkanie z ekspozycją okien na wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

414 983 zł68 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze, z garderobą i osobną toaletą okna wychodzące na południe i północ mieszkanie w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

414 983 zł68 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze okna wychodzące na północ i południe osobne wc garderoba mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł102 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wspaniale umiejscowiony blok mieszkalny. Dojazd wszystkimi środkami komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz koleją podmiejską. Samochodem dojazd od Al. Krakowskiej lub Żwirki i Wigury, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Niepodległości

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł64 m² 5 963,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedaży dwustronne mieszkanie o powierzchni 63.55m2 usytuowane na drugim piętrze 8 piętrowego bloku zlokalizowanego w Rzeszowie, na osiedlu Mieszka I przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Warszawa,mazowieckie

827 000 zł61 m² 13 557,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z widokiem na warszawskie city. Mam do sprzedania ładne trzypokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, do zamieszkania natychmiast. Dziesięciopiętrowy budynek jest usytuowany na granicy Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

700 850 zł37 m² 18 890,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową apartament na VI piętrze z widokiem na Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

472 500 zł56 m² 8 475,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parametry mieszkania: komfortowe trzypokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem okna wychodzące na północ i wschód mieszkanie w budynku z windami cichobieżnymi i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

321 000 zł58 m² 5 517,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na parterze z ogródkiem mieszkanie z ekspozycją okien na wschód i południe w trzypiętrowym budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

532 917 zł76 m² 7 038 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament. Nowe mieszkanie 4-pokojowe (75,72m2), w doskonale ustawnym metrażu. Wysoki standard użytych materiałów, niska zabudowa to jedne z licznych zalet tego mieszkania. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł53 m² 5 035,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Halo Nieruchomości ;-) Nie pobieramy prowizji od sprzedającego, ponieważ nie chcemy sztucznie zawyżać cen nieruchomości. Atuty: duża łazienka, mieszkanie jasne i słoneczne, balkon, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł62 m² 9 642,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowe mieszkanie 5 min na stare miasto*** rezerwacja Mieszkanie w stanie deweloperskim, świetne do zamieszkania lub na wynajem krótko i długoterminowy Apartament o powierzchni 62,12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

241 836 zł33 m² 7 328,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne miejsce do zamieszkania wraz z rodziną. Możemy przyjąć twoje mieszkanie W rozliczeniu - nie czekaj, zadzwoń Deweloper celowo zachował tereny zielone i wkomponował budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

607 225 zł36 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową duży apartament na II piętrze, z możliwością podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

649 000 zł83 m² 7 849,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

My Place Home poleca do sprzedaży piękne, słoneczne mieszkanie z dostępem do ogrodu wraz z miejscem parkingowym na terenie posesji. Lokalizacja: prezentowany apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Zabierzów,małopolskie

370 000 zł162 m² 2 283,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w dwu piętrowym, dwurodzinny budynku mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej z garażem o powierzchni całkowitej 162m2. ( z garażem i strychem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł59 m² 5 847 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie 3 pokoje o pow.59 m2 z dużym tarasem i ogrodem Rozkład mieszkania narożny = bardzo ustawne.