dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 198 196 zł56 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

3 195 000 zł217 m² 14 723,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj w sercu zielonego Boernerowa - miejscu, gdzie czas płynie wolniej. Na sprzedaż przepiękny dom o pow. użytkowej 175,45 m2 w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szujskiego

Tarnów,małopolskie

333 642 zł33 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż oferta deweloperska Lokalizacja: tarnów, ul. Józefa Szujskiego Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

549 584 zł49 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru 2027r. Możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie w Rumi zlokalizowane na pograniczu Gdyni - idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł60 m² 14 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

468 000 zł48 m² 9 786,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szukasz mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalizacji, z doskonałym układem i jasną sytuacją prawną? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Katowice,śląskie

650 000 zł104 m² 6 249,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 104 m , położone w samym sercu Katowic - przy ul. Warszawskiej. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

510 120 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2- pok mieszkanie 8 km do centrum z balkonem. ' sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy Alei Jerzego Waszyngtona na warszawskim Kamionku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 780 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

209 000 zł36 m² 5 870,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Super oferta - M-3 do wprowadzenia Wyłącznie w naszym biurze! Rewelacyjna oferta dwupokojowego mieszkania, położonego przy ulicy Szarych Szeregów o powierzchni użytkowej 35,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł65 m² 10 125,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - Szukasz mieszkania, które łączy spokój, nowoczesność i świetną komunikację z centrum Wrocławia? To miejsce stworzone do komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

659 000 zł59 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku w Markach przy ul. Legionowej. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł36 m² 36 850,90 zł/m²

 

Piętro:16/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowy, niegdy nie zamieszkały, apartament w nowoczesnym wieżowcutowarowa Towers położonym tuż przy Rondzie Daszyńskiego-w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Świetny produkt na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Walim,dolnośląskie

150 000 zł39 m² 3 874,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie 38,m2 piwnica 9m2 komórka 4,5m2 dwustronne woda: opomiarowana okna: 1.duży pokój plastikowe 2. kuchnia i mały pokój stare drewniane Ogrzewanie: gazowe (piec dwufuncyjny) Parking:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filtrowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł31 m² 11 305,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w przy ul. Filtrowej w Bydgoszczy na osiedlu Czyżkówko. Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł47 m² 13 021,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 10 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Jana Kowalczyka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

498 814 zł35 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie W bogucicach Z balkonem Mieszkanie znajdujące się na nowoczesnej inwestycji z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. Dachy budynków pokrywają strefy wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szukasz komfortowego mieszkania? Oferuję kawalerkę na sprzedaż, mieszkanie o powierzchni 32 m . Posiada samodzielną kuchnię, przestronny salon Mieszkanie jest po remoncie i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 900 zł31 m² 4 816,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 31,12m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołacińska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł51 m² 15 544,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m z dużym prywatnym ogrodem i tarasem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2019 roku (deweloper Napollo) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

530 000 zł59 m² 8 998,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż czyste, zadbane i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,9 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

718 690 zł78 m² 9 229,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

407 000 zł34 m² 11 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Łaziska Górne,śląskie

197 000 zł37 m² 5 254,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania z dużą kuchnią w Łaziskach Górnych, dzielnica Łaziska Średnie, przy ul. Staszica. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, należy do zasobów Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł40 m² 17 805,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz możliwe rabaty Mieszkanie na start W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł42 m² 12 823,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,72 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku z windą. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 780 000 zł100 m² 27 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Układ apartamentu Poziom 1 zachwyca imponującą strefą dzienną z wysokim sufitem, dużymi przeszkleniami i naturalnym światłem. To idealna przestrzeń do przyjmowania gości i spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

699 883 zł80 m² 8 785,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 967 zł37 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na centrum miasta i dostępu do pełnej infrastruktury ? Potrzebujesz bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł37 m² 19 919,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.1 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 868 210 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe w atrakcyjnej części Wrocławia idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

436 404 zł35 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Największe atuty dla rodziny: salon z aneksem kuchennym daje wygodną, otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

528 303 zł41 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z tarasem Wrocław, ul. Rędzińska | wysoki standard | oddanie X 2026 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,67 m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł24 m² 18 255,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Szaserów. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

620 000 zł49 m² 12 731 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż komfortowe 3 pokoje z widokiem na miasto. Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 48,7 m i znajduje się na 10. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

662 982 zł47 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grottgera

Opole,opolskie

890 000 zł125 m² 7 144,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: wysoki parter domu wolnostojącego Opole, ul. Grotterga Dzielnica Malarzy spokojna lokalizacja z ogrodem, gotowe do zamieszkania Przedstawiamy ofertę sprzedaży wysokiego parteru domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Oleśnica,dolnośląskie

175 000 zł22 m² 8 101,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem w centrum Oleśnicy | idealna pod inwestycję Lokalizacja: oleśnica, ul. 3 maja 22 (róg Wałów Jagiellońskich) Czynsz: 150 zł Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł50 m² 12 749 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferuję przestronne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie ( 50,20 m2), położone w spokojnej i zielonej części Warszawy na Białołęce/ Tarchomin ul. Mehoffera 66. Lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij