dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

176 000 zł27 m² 6 519 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga wstrzymane! Nowa oferta mieszkanie z jasną kuchnią przy Paderewskiego! Tylko u nas. Klucze w biurze. Do sprzedania kawalerka o powierzchni 26,30 m2 położona w na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

252 400 zł59 m² 4 300,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na Osiedlu Uroczym. Jest to spokojna okolica domów jednorodzinnych, na prywatnym ogrodzonym osiedlu z prywatną drogą z kostki brukowej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

310 000 zł60 m² 5 159 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,09 m2 zlokalizowane na 2 piętrze 10 - piętrowego wieżowca, znajdującego się na os. Barwinek w Kielcach. Nieruchomość składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł42 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z windą i z miejscem na parkingu naziemnym. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - 2 niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

190 000 zł66 m² 2 878,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Podzamczu w cichej spokojnej okolicy. 3 pokoje, kuchnia, osobno łazienka z wc, duży balkon i przedpokój. mieszkanie do niewielkiego remontu. do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

4 299 000 zł140 m² 30 707,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Cudowny Apartament z widokiem na park. Gdańsk-Jelitkowo! lokalizacja: *osiedle usytuowane w pięknym parku im. Ronalda Reagana, *nieruchomość znajduje się w promieniu 100 metrow od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 36 m2, III piętro, na osiedlu Polko. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 15 m2, sypialni o pow. 10 m2, kuchni o pow. 5 m2, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Białystok,podlaskie

228 000 zł48 m² 4 701,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam sensowne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,50m2 na osiedlu Piasta. Lokal wymaga lekkiego odświeżenia. Atutem tego mieszkania jest z pewnością lokalizacja, dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; kontakt : Monika Zakrzewska-Cichoń Tel. Aleja kromera / toruńska / Mieszkanie o powierzchni 71 m2 na który składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Cieplewo

Cieplewo,pomorskie

350 000 zł68 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Atuty nieruchomości: - 25 min od Centrum Gdańska (16 km ) - 3 min od przystanku autobusowego - 5 min do obwodnicy - garaż pod mieszkaniem - 10 min od kolei - ogródek dom : Szereg o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 000 zł46 m² 5 391,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gotowe do wprowadzenia W cichej okolicy! Dla osób poszukujących swojego wymarzonego mieszkania na osiedlu Fordon, mamy do zaoferowania piękne M-3, które nie wymaga większych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

344 250 zł76 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kameralna inwestycja mieści się zaledwie 10 min samochodem od centrum Rzeszowa. Bezczynszowe, oszczędne mieszkania powstają w dwóch nowoczesnych budynkach trzykondygnacyjnych w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł58 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego / art 66 i następne K.C. /

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

391 704 zł69 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie gotowe do odbioru! Bez prowizji! Bez podatku pcc! * Kameralna zabudowa * Zielona okolica * Niskie koszty utrzymania mieszkań * Wydzielona i ogrodzona przestrzeń * Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Na wstępie uprzejmie informuję że Kupujący nie płaci nawet złotówki prowizji dla agencji. Szukasz prestiżowego, komfortowego apartamentu, który spełni wszystkie Twoje najśmielsze oczekiwania?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Słoneczne, ustawne trzypokojowe mieszkanie! lokalizacja: nieruchomość znajduję sie na w bardzo spokojnej okolicy Gdyni z dobrym dojazdem do centrum miasta. Jest to dzielnica z pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

265 000 zł62 m² 4 273,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Polecamy Państwu 4 -pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Na powierzchnię 62,01 m2 składają się: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Raków

Warszawa,mazowieckie

433 570 zł51 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na obszarze ponad 8 hektarów, powstaje nowa przestrzeń mieszkalna wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Osiedle to kolejna inwestycja mieszkaniowa, znajdująca się w szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

283 726 zł39 m² 7 304,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

*** świetna lokalizacja - wysoki standard budynków *** Dwupokojowe mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy - Jasień. Nieruchomość jest w standardzie deweloperskim, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł82 m² 1 344,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość o powierzchni 81,80m2 zlokalizowana jest na 2-piętrze kamienicy i składa się z 3 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

407 765 zł56 m² 7 305 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł83 m² 7 681 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam! 4 pokojowe mieszkanie na starym mieście! bez podatku pcc I prowizji! Termin oddania: oddane do użytku! dział deweloperski sdp nieruchomości: szymon Mazur tel. Nr licencji pfrn 23518.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

320 000 zł38 m² 8 421 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie położone na pierwszym piętrze, 4-ro piętrowego bloku wybudowane w technologii mieszanej (rama H). Mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, z oknem na pokój. Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Słupsk,pomorskie

165 000 zł46 m² 3 618,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, na 1 piętrze o powierzchni 45,60 m2 w Słupsku przy ul Górnej. Wejście z klatki schodowej. Lokal w pełni rozkładowy okna na dwie strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nubijska

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie sklepy, bazarek, przedszkola oraz szkoły. Doskonały punkt komunikacyjny, przystanki autobusowe w kierunku centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

255 812 zł41 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

*** świetna lokalizacja - wysoki standard budynków *** Dwupokojowe mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy w kameralnym osiedlu składającym się z 3 budynków. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł55 m² 8 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na Targówku. Mieszkanie do odświeżenia. Mieszkanie jest spółdzielczo-własnościowe z założoną kw i uregulowanym gruntem. 100 m od Urzędu Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zastalowskie

Zielona Góra,lubuskie

269 000 zł69 m² 3 921,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu zastalowskim Mieszkanie o pow. 68,6 mkw znajduje się na III piętrze w bloku. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Wejście do klatki podwójnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

330 000 zł68 m² 4 831,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam na sprzedaż trzypokojowe, przestronne i słoneczne mieszkanie w Luboniu o powierzchni 68,3m2 z dwoma balkonami i dużym strychem. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

638 000 zł60 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 60m2, dwa pokoje z oddzielną kuchnią z oknem, łazienką i holem. Usytuowane z dobrze utrzymanej kamienicy w samym centrum Warszawy przy ul. Emilii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małomicka

Lubin,dolnośląskie

237 187 zł53 m² 4 470,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni użytkowej 53,06 m2, z ogródkiem, na parterze budynku trzykondygnacyjnego, zlokalizowanego w Lubinie (ul. Małomicka). Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

169 000 zł47 m² 3,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam, sprzedaję śliczne, bardzo ciepłe mieszkanie w Darłowie położone na 3,5 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym przy ulicy Wyspiańskiego. Umeblowane lub nie do uzgodnienia.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoluchowskiego

Gdańsk,pomorskie

5 900 000 zł612 m² 9 640,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Świetna nieruchomość inwestycyjna W centrum wrzeszcza zaproponuj swoją cenę Pragniemy Państwa zainteresować przedwojenną kamienicą z 1935 r. położoną w Gdańsku Wrzeszczu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł46 m² 16 413 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowy, cichy apartament przy parku pole mokotowskie - miejsce parkingowe - blisko metro i park Budynek apartamentowy z 2008 roku, wysoki standard wykończenia, teren zamknięty z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

745 440 zł62 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

***nowe mieszkanie 5 min na stare miasto*** Faktura vat 8% - brak pcc Mieszkanie wykończone, świetne do zamieszkania lub na wynajem krótko i długoterminowy Apartament o powierzchni 62,12 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

346 616 zł42 m² 8 241 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 100 M do plaży! Apartament nr 1.B.5 SPRZEDANY! Cena apartamentu wynosi: 346 616,00 zł brutto (stan deweloperski) Cena miejsca postojowego wraz z udziałem w działce: 28 290,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

368 000 zł94 m² 3 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 94m2 na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy w centrum w pobliżu Pl. Kościuszki. Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia lub remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

179 100 zł28 m² 6 321,92 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie o pow. 28,33 m2, mieszczące się w nowoczesnym bloku, na nowo powstałym osiedlu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

236 000 zł38 m² 6 146 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

273 300 zł56 m² 4 905,76 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Rzeszowskie nieruchomości mieszkanie o powierzchni 55,71m2 na nowoczesnym osiedlu w atrakcyjnej lokalizacji 7 min od centrum miasta! Dobrze dobrana lokalizacja zapewnia swobodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł62 m² 4 317,82 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Przyjaźni Mieszkanie znajduje się na Vp. wieżowca u zbiegu ulic Santockiej i Witkiewicza. Na powierzchnię 62,3m2.