dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł64 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 64,50 m2, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowej plombie z 1986 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł102 m² 448,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Kameralna inwestycja mieści się zaledwie 10 min samochodem od centrum Rzeszowa. Bezczynszowe, oszczędne mieszkania powstają w dwóch nowoczesnych budynkach trzykondygnacyjnych w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fantazego

Pruszcz Gdański,pomorskie

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super okazja! nowa niższa cena! Prezentujemy ofertę sprzedaży trzypokojowego, dwupoziomowego mieszkania o pow. 60 m2 zlokalizowanego w Pruszczu Gd. przy ul.Fantazego. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

237 000 zł41 m² 5 780,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie świetne dla inwestora, rodziny Ilość rozwiązań do aranżacji mówi o możliwościach mieszkania: -dla rodziny -pod wynajem jako 2pokojowe "m" -pod wynajem na 3pokoje z aneksem -mikro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł46 m² 4 875,41 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość położona na osiedlu Pomorzany w wieżowcu na 10 piętrze. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych 47,55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

288 187 zł36 m² 8 005,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! W spokojnej i otoczonej zielenią części Wrocławia-Klecinie powstanie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Malinka

Opole,opolskie

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem, położone na osiedlu Malinka. Mieszkanie posiada odrębna kuchnię z oknem, ładną dużą łazienkę z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

530 458 zł77 m² 6 910,60 zł/m²

 

Piętro:3/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji I pcc podana cena netto mieszkania - vat 23% Oferuję na sprzedaż mieszkania w jednym z najwyższych i najbardziej spektakularnych obiektów na warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

300 000 zł42 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Toruń, osiedle Sztuk Pięknych, 42m2, 2 pokoje, II piętro, apartamentowiec 2011, umk Szukasz mieszkania na Osiedlu Sztuk Pięknych? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

254 000 zł57 m² 4 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy słoneczne w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie z dużym przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł63 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 3- pokojowe Z garderobą I Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

160 000 zł42 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania 42-metrowe mieszkanie na parterze w bloku przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie po remoncie z nowymi drzwiami wejściowymi wygłuszającymi (32 decybele) oraz wymienionym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

457 910 zł79 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj tu! twoje miejsce do życia I klucz do własnych czterech kątów! Prezentujemy Państwu planowaną nową inwestycję mieszkaniową ( której budowa ruszy w kwietniu tego roku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przyjdz i zaproponuj swoją cene! 2 pokoje w najlepszej lokalizacji! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej porządanych dzielnic Trójmiasta- przymorze. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

368 000 zł60 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - marek pernal zemska ok. / niezależne pokoje / media miejskie Mieszkanie o pow. około 60,5 m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

405 000 zł55 m² 7 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły z lat 60-tych w centrum z widokiem na katedrę, położone przy ul. Wyszyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecam: do sprzedania mieszkanie 2-pok., w pełni rozkładowe, o pow. 48 mkw., na osiedlu Kozanów (ul. Dokerska). Mieszkanie mieści się na 7 piętrze w budynku z 1981. Składa się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy pod Monte Cassino

Tarnów,małopolskie

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od Kupującego! Do sprzedaży mieszkanie o pow. 60 m2, położone na 10-piętrze przy ul. Bitwy pod Monte Cassino. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł88 m² 5 867,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

Oferuję duże mieszkanie własnościowe po kapitalnym remoncie w centrum Szczecina. Przygotowane pod wynajem (np. dla studentów). Bardzo dobra lokalizacja, ścisłe centrum, w okolicy wbia, zut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

99 000 zł45 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości Willa prezentuje Mieszkanie w Boguszowie Gorcach o powierzchni 45m2 usytuowane na parterze. Mieszkanie w rozkładzie,w skład którego wchodzą dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł56 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Górczewskiej, dzielnica Wola. Mieszkanie znajduje się na 2-gim piętrze 9-cio kondygnacyjnego budynku. Składa się z: pokoju dziennego (16m2) z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

767 251 zł70 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową, położonym na zamkniętym osiedlu nad samą rzeką 3 pokoje na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

364 000 zł58 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przeprowadź się już latem 2019r. Na nowe rodzinne osiedle na Białołęce. Do mieszkania 4 pokojowego z tarasem i ogródkiem. Mieszkania w tej inwestycji posiadają rozwiązania systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Białystok,podlaskie

305 000 zł52 m² 5 842,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy Państwu 3 -pokojowe mieszkanie z balkonem. Na powierzchnię 52,20 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

886 972 zł97 m² 9 140,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

=ogłoszenie dewelopera= gotowa inwestycja! odbierz klucze! Ostatnie gotowe mieszkania w inwestycji na Mokotowie! 10 minut od Łazienek Królewskich! atuty inwestycji: -dwupiętrowa kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

295 616 zł56 m² 5 293,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli marzysz o własnym, dużym mieszkaniu, w którym będziesz mógł odpocząć po ciężkim dniu pracy, lub jesteś inwestorem, który prężnie działa na rynku nieruchomości - to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

258 366 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy państwu mieszkanie przestronne, o nowoczesnym rozkładzie z dużym ogródkiem, stan deweloperski, 7km od centrum Osiedle znajduje się w bardzo szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

270 338 zł40 m² 6 750,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie gotowe za 4 miesiące Prosto od Developera! Osiedle które powstaje w rejonie ulicy Kąty Grodziskie, blisko rezerwatu przyrody a zarazem tylko 25 minut od Śródmieścia. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Sosnowiec,śląskie

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń! zobacz! warto! cena - lokalizacja - układ - piętro - po remoncie! to atuty tego mieszkania nie szukasz ekipy remontowej tylko aranżujesz wnętrze, robisz to co jest najprzyjemniejsze!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

235 000 zł54 m² 4 339,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 54,15m 2 w Lubinie na oś. Świerczewskiego w bloku na 3 piętrze. Mieszkanie wykończone - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim z własnym ogródkiem! Niewielki lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, otwartej sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

866 250 zł82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości! Bez prowizji i podatku pcc! Opiekun oferty: julia Andrulewicz telefon Zamieszkaj imponująco w luksusowym lofcie przy rzece! Loft do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

408 000 zł55 m² 7 418,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dla osób chcących mieszkać w centrum miasta. 3 pokojowe rozkładowe słoneczne mieszkanie położone z widokiem na Katedrę przy Bramie Portowej 10 minut spacerem od Wałów Chrobrego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wleń

Wleń,dolnośląskie

30 000 zł45 m² 665,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa! Oferuję do sprzedania mieszkanie w miejscowości Wleń. Lokal o powierzchni 45,1 m2 składający się z 2 pokoi, kuchni oraz przynależności. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

598 000 zł61 m² 9 867,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3 -pokojowe na 1 piętrze o powierzchni 60,6m2, położone w budynku z 2009 roku, ul. Poznańska, osiedle "kamienice Herbowe". Lokalizacja idealna zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łąkowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

101 000 zł25 m² 4 040 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe o pow. 25 m2 przy ul. Łąkowej w Polanicy-Zdroju. Mieszkanie położone jest na osiedlu mieszkaniowym niedaleko centrum miasta. Okolica spokojna, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

438 000 zł66 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Trzypokojowe w pełnym rozkładzie , (66,00 m2)na otoczonym zielenią osiedlu Karłowice. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 kondygnacyjnej, zadbanej kamienicy, wybudowanej w 1945 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filtrowa

Radom,mazowieckie

219 000 zł66 m² 3 318,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mam do zaproponowania Państwu mieszkanie na osiedlu "nad Potokiem". Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości świetnie sprawdzi się przy zakupie tego mieszkania dla swojej rodziny lub pod inwestycję. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chrzanów,małopolskie

169 000 zł40 m² 4 194,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Chrzanowie o powierzchni 41 m2 na osiedlu Północ. Dorze położone, dwupokojowe przy ul Broniewskiego. -opis: - jasne mieszkanie o powierzchni 40,23 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Warszawa,mazowieckie

1 670 000 zł115 m² 14 521,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic starej Saskiej Kępy. W okolicy same domy jednorodzinne i rezydencje. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

581 468 zł91 m² 6 357,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ostatnie mieszkania w inwestycji! Termin realizacji - sierpień 2019 r. Unikatowe mieszkanie czteropokojowe podzielone na strefę dzienną i prywatną. Do salonu z otwarta kuchnią przylega.