dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokoje z pięknym widokiem os. Bandurskiego. Przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na VIII piętrze. Na powierzchnię użytkową 52 m2 składają się:salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł29 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie dwupokojowe idealne dla singla lub pary. Dwa nieprzechodnie pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Świetna lokalizacja: 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Marysin Wawerski Południowy

Warszawa,mazowieckie

325 190 zł41 m² 7 931,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje świetna lokalizacja Kilka minut obok projektu znajduje się stacja skm Gocławek z której w przeciągu 18 minut dojedziemy na Śródmieście, 24 minut do Dworca Zachodniego a 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł58 m² 6 207 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Ostatnie mieszkania w tej Okolicy gotowe w 2019 r. do odbioru Bezpośrednio od dewelopera Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

819 979 zł82 m² 9 977,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronny apartament z dużymi balkonami w sielskiej części Mokotowa z dostępem do pełnej infrastruktury. Inwestycja zrealizowana z myślą o dążeniu szczęścia. Nie czekaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł60 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - marek pernal opolska ok. / możliwość rozkładu / garaż / balkon oferta wstrzymana Na mieszkanie o powierzchni użytkowej 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

150 000 zł30 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Makler Poleca! Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe. Jeden pokój z kuchnia, drugi oddzielny. Duża piwnica ok. 11m.Mieszkanie po kapitalnym remoncie ,wszystko wymieniane, okna, podłogi, kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młyńska

Rumia,pomorskie

538 633 zł107 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowa i kameralna inwestycja z 2019r. w Rumi! Pozostało już tylko 5 mieszkań! Ceny od 4900zł/m2-5150zł/m2. Kompleks domów o zabudowie bliźniaczej położonych w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł58 m² 39 655,20 zł/m²

 

Piętro:34/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż na 34. Piętrze cosmopolitan apartment for sale at 34th floor in cosmopolitan We speak English, please do not hesitate to contact us. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

646 200 zł72 m² 9 037,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** prosto od dewelopera *** Ekskluzywna inwestycja, która łączy w sobie komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami życia w wielkim mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

410 840 zł52 m² 7 830 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji 0% pcc *szybki dostęp do głównych arterii miejskich: ulicy Modlińskiej, mostu Północnego, wisłostrady, wybrzeża Helskiego, ulicy Jagiellońskiej *dojazd samochodem do stacji Metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

285 824 zł46 m² 6 160 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oddzielna kuchnia, ogród 30m2! - Prosto od Developera - Bez prowizji oraz podatku pcc! Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Kartograficznej na warszawskiej Bliskiej Białołęce - dzielnicy najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

250 000 zł38 m² 6 513,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu strzeżonym z monitoringiem, placem zabaw, boiskiem. Wokół pełna infrastruktura: dwa centra handlowe, sklepy, szkoły i przedszkola, liczne ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł44 m² 7 842,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: śródmieście/ Roosevelta Metraż: na przydziale 44,5 m2. Informacje dodatkowe: mieszkanie po generalnym remoncie i wymianie mebli. Dostępne: od zaraz Mieszkanie 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

583 000 zł64 m² 9 181,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** prosto od dewelopera *** Zamieszkaj jeszcze w tym roku! Idealna lokalizacja, doskonała komunikacja! Termin oddania IV kwartał 2019 roku 3 pokoje z balkone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Dwupokojowe mieszkanie na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliosa

Gdańsk,pomorskie

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam ofertę sprzedaży kawalerki 32 m2 w Gdańskich kowalach przy ulicy Heliosa. Mieszkanie odebrane w styczniu 2019r od dewelopera świeżo wykończone przez nikogo jeszcze niezamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucha

Poznań,wielkopolskie

320 474 zł48 m² 6 620 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do prezentacji futurystycznego, funkcjonalnego mieszkania przy ul. Suchej. Ulica Sucha znajduje się we wschodniej części Poznania, zaledwie 5 km od centrum miasta i łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

576 429 zł59 m² 9 704,19 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% Prowizji 0% pcc Do sprzedaży weszła właśnie nowa inwestycja na Pograniczu Mokotowa i Ursynowa! Nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które powstaje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

275 000 zł81 m² 3 403,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na zamościu, 80,81 m2 balkon, garderoba Mieszkanie pierwotnie 4-pokojowe na II piętrze. Salon o pow. 20m 2 , wystawa okien na dwie strony świata, loggia. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

404 000 zł40 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Wygodna kawalerka na Ochocie. Mieszkanie jednopokojowe, wykończone w wysokim standardzie, zadbane. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, otwartej kuchni, łazienki. Jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

266 900 zł64 m² 4 194,56 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Makler Nieruchomości poleca przestronne mieszkanie M-4 o powierzchni 63,63m2 zlokalizowane na 11 piętrze wieżowca w Fordonie na osiedlu Przylesie. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł42 m² 6 674,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokoje 41.8 m na Brochowie urządzone w modnym stylu hipsterskim. Pokój dzienny 22 m2z aneksem kuchennym i urządzeniami agd. Sypialnia 11m2, okna wychodzą na podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heliotropów

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł62 m² 6 639,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,79 m2, położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym bez windy. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Ten niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

313 075 zł42 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2-pokoje na II piętrze okna wychodzące na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelnicza

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł51 m² 5 530,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie o pow. ok 51m2 na wysokim parterze w trzykondygnacyjnym bloku na spokojnym zielonym osiedlu. Mieszkanie bardzo słoneczne, składające się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

966 000 zł94 m² 10 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** prosto od dewelopera *** Słoneczne, czteropokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z loggią. Przestronny salon z aneksem kuchennym. Trzy sypialnie, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Opole,opolskie

315 000 zł59 m² 5 310,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do nabycia lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 60m2 znajdujący się w świeżo zrealizowanej aktualnie inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Szamotuły,wielkopolskie

178 000 zł47 m² 3 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży 3 popkojowe mieszkanie w Szamotułach, przy ul. Obornickiej na 4 pietrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie nie wymaga nakładów, gotowe do zamieszkania. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Koszalin,zachodniopomorskie

285 000 zł59 m² 4 803,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z loggią przy ulicy Staszica! Nieruchomość na 1 piętrze w 4 - ro piętrowym budynku o metrażu59,33m2. Przedpokój z którego mamy niezależne wejścia do salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł140 m² 10 707,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż mokotów apartment for sale in mokotow Klasyczny 4 pokojowy apartament o powierzchni 140 m usytuowany w budynku z 2000 roku na Mokotowie w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Doskonałe mieszkanie dla rodziny w bezpiecznej zielonej okolicy!nieruchomość złożona z: salon 17,76 m.kw kuchnia zamykana z oknem 9,66 m.kw sypialnia 11,84 m.kw pokój 13,49 m.kw łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie wolne od zaraz* zalasewo* rozchwytywana lokalizacja Zachęcam do obejrzenia wirtualnego spaceru po nieruchomości Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,6 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 011 400 zł97 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

***apartament! 20 Piętro na Woli*** Bez prowizji oraz podatku pcc! Inwestycja przy Bliskiej Woli powstała, aby dać przyszłym mieszkańcom komfort codziennego życia i stworzyć, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Piastów,mazowieckie

388 000 zł60 m² 6 466,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie w Piastowie, o pow. 60 m2, usytuowane na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1981 r. Mieszkanie rozkładowe, w dobrym stanie. W pokojach na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złotniki

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł33 m² 7 036 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty tel. Najbardziej komfortowa inwestycja W fabrycznej! Opis mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

623 000 zł41 m² 15 048,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie sprzedaży posiadamy luksusowe apartementy przeznaczone na wynajem krótkoterminowy, dające zwrot na poziomie 6-7 %. Obiekty będą zarządzane prze firmę zarządzającą, współpracującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

667 330 zł80 m² 8 289,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w świetnej lokalizacji bezpośrednio od dewelopera. Idealne zarówno dla rodziny, jak i pod kątem inwestycyjnym. 0% prowizji! 0% podatku pcc! 5 lat rękojmi! Czynsz nawet dwukrotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament, wykończony w stylu nowoczesnym znajduje się na 2m piętrze budynku 5-piętrowego na osiedlu Żoliborz Artystyczny od Dom Development. Dwupokojowy apartament 59,8 m2, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

640 946 zł63 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Prosto od dewelopera! Świetna lokalizacja: - galeria Mokotów - osir Mokotów - Park Dolina Służewiecka - 35 placówek edukacyjnych w pobliżu - Centrum medyczne lux med.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem w dobrej lokalizacji. Centrum Legionowa. Dobry punkt komunikacyjny. Blok w zeszlym roku ocieplony, pod blokiem plac zabaw dla dzieci. Czynsz 300 zl. Do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij