dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Legnica,dolnośląskie

269 000 zł49 m² 5 534,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z balkonem na Piekarach C? Remont ci niestraszny? Chcesz urządzić mieszkanie "pod siebie"? Mam coś dla Ciebie! ul. Poli Gojawiczyńskiej, os. Piekary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Londyńska

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł47 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Są w Warszawie miejsca, które od lat nie tracą na wartości - zachwycają zielenią, klimatem i prestiżem. Jednym z nich jest Saska Kępa - kultowa, jedna z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł36 m² 14 855,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy historię z europejskim standardem, a przy tym nie wymaga od Ciebie ani minuty remontu? Osiedle Industria to miejsce gdzie historia spotyka się z jutrem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Władysławowo,pomorskie

377 000 zł36 m² 10 472,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Władysławowa - blisko morza i plaży Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze w budynku spółdzielczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Władysławowo,pomorskie

489 000 zł48 m² 10 217,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas! Apartament o powierzchni 47,86 m , położony w samym sercu Władysławowa - najczęściej odwiedzanej części polskiego wybrzeża. Dwa przytulne pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

599 000 zł49 m² 12 120,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Świętojańskiej w Gdyni, w samym sercu Śródmieścia - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podgórska

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł66 m² 10 544,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowa cena! W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu idealne pod wynajem - czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podgórskiej. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Różyckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 516 120 zł107 m² 23 521,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam nieruchomość wyjątkową na tle tego, co wrocławski rynek nieruchomości obecnie proponuje. Najważniejsza jest lokalizacja, która w tym przypadku jest jedyna w swoim rodzaju, samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł58 m² 11 949 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 położone na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze z którego rozpościera się niesamowity widok na panoramę Warszawy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elsnera

Łódź,łódzkie

525 000 zł63 m² 8 283,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,38 m , położonego na 10. piętrze w wieżowcu przy ul. Elsnera, na osiedlu Widzew wschód. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 000 zł48 m² 5 192,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na os. Pułanki w Ostrowcu Św. Widne mieszkanie o powierzchni 47,95m2 mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł66 m² 7 560,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe, słoneczne mieszkanie z garderobą 65,7 m ul. ppor. Danuty Siedzikówny Inki , Osiedle Nad Wisłą Na sprzedaż komfortowe, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

739 000 zł62 m² 11 824 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja 3 pokoje przy samym Parku | 62 m | Witosa 33 | Idealne dla rodziny Są mieszkania, w których po prostu się mieszka. I są takie, w których naprawdę żyje się spokojniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł38 m² 11 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 37,60 m2 po generalnym remoncie z wymianą instalacji elektrycznej, kanalizacji, podłóg (do ewentualnej wymiany jedynie meble w kuchni) w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

639 000 zł43 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament w Villa Mountain View Wyobraź sobie miejsce, które daje Ci pełną swobodę decyzji - zarówno pod kątem stylu, jak i sposobu wykorzystania. W jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konik Polny

Warszawa,mazowieckie

701 845 zł61 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Konik Polny Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Lewandów i Konik Polny. Dostępne są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł39 m² 6 624,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 39,10 m | Os. Manhattan I ul. Popławskiego Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 39,10 m , położone na 5 piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł56 m² 14 816,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie na Jagodnie + 3 miejsca postojowe + komórka lokatorska | 56,02 m | 2 piętro | 2022 r. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł42 m² 13 071,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja - przy ue! idealne pod inwestyje jak I na potrzeby własne Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Dwu-stronne | Rozkładowe. Gorąco polecam mieszkanie położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł35 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, które przeszło gruntowny remont od podstaw, wymieniona elektryka, nowa hydraulika, świeżo położona podłoga, na ścianach gładzie, nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł40 m² 12 872 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w nowym bloku na popularnym Osiedlu Avia w Bydgoszczy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 200 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Bielsko-Biała,śląskie

410 000 zł49 m² 8 284,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Piastowskiej w Bielsku-Białej To mieszkanie ma swoją historię ale dziś pisze zupełnie nowy rozdział. Mieszkanie przeszło remont w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

305 000 zł25 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rataje - os. Powstań Narodowych doskonała lokalizacja pełna infrastruktura na sprzedaż kawalerka o pow. 25 m2 III piętro z X , piwnica , winda stan : do remontu / odświeżenia wolne : od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł58 m² 13 534,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

479 000 zł44 m² 10 812,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie z ogródkiem. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na strzeżonym osiedlu Rumia Park w Rumi - w pobliżu sklepów, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Rumia,pomorskie

580 000 zł57 m² 10 122,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej i urokliwej części Rumi, przy ul. Gałczyńskiego 9, w sąsiedztwie ogródków działkowych rod. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

555 000 zł42 m² 13 334,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie z antresolą i balkonem. Mieszkanie na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2022 roku. Warszewo, ul. Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

748 369 zł52 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 975 000 zł86 m² 22 914,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszamy na Dzień Otwarty: 18 kwietnia 2026 Niepowtarzalny, filmowy apartament położony na Starej Pradze przy ulicy Jagiellońskiej 32, w zrewitalizowanej kamienicy z 1904 roku. To wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

464 000 zł31 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjna kawalerka po generalnym remoncie w Legionowie. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Jana III Sobieskiego w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

397 000 zł28 m² 14 128,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 28,10 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na pograniczu Śródmieścia i Woli, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł73 m² 19 127,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Royal residence nowoczesna inwestycja W miasteczku wilanów Stan deweloperski | 3 pokoje | Dwustronne | Panoramiczne okna | Loggia | Garaż | Sauna | Fitness | mini Club | Ładowarka do samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości mamy do zaprezentowania mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Krakowskiej w o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł39 m² 15 021,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

890 000 zł49 m² 18 163,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, podgórze, ul. Rydlówka Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Warszawa,mazowieckie

955 000 zł64 m² 15 039,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty tel. Jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 63,50 m2 gotowe do wprowadzenia Podstawowe informacje: jasne i ciche mieszkanie w spokojnej części Ursusa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

759 000 zł62 m² 12 241,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje, osobna jasna kuchnia I balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kordiana, dzielnica Podgórze Duchacke. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

709 429 zł59 m² 12 001,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Serdecznie polecamy przytulne, pięknie wykończone mieszkanie położone na osiedlu Przydworcowe Mieszkanie ma powierzchnię 39,00 m2 i składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe! dwu stronne! duży balkon! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Bacciarellego. Mieszkanie o pow 59,91 mkw położone na wysokim parterze składa się z:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij