dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Bytom,śląskie

119 000 zł38 m² 3 131,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne dwupokojowe, słoneczne, ciche i ustawne mieszkanie o pow. 38 m2 w trzypiętrowym bloku po termoizolacji w Bytomiu przy ulicy Sokoła 11 w cenie 119 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł104 m² 8 024,99 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** nowoczesne mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji *** *bezpośrednio od dewelopera! *bez pcc! *bez prowizji! 450m! od powstającej stacji metra górce - Potencjał wzrostu ceny! odbiór II kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kombatantów

Kraków,małopolskie

282 000 zł47 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na parterze budynku w os. Kombatantów w Krakowie. Na powierzchni 47 mkw znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

334 248 zł59 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jar, 58.64m2, 4 POKOJE, Parter, Ogródek 2020 ROK Szukasz mieszkania w rozwojowej dzielnicy Jar ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł60 m² 5 667 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje z trasem 12m Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

145 000 zł38 m² 3 816 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkladowe o łącznej powierzchni 38m2, w skład mieszkania wchodzi kuchnia lazienka osobne wc pokój balkon oraz piwnica. Kawalerka znajduje się na 4tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

281 060 zł47 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe, wykończone mieszkanie w centrum Góry Kalwarii. Bardzo atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie znajduje się na parterze bloku w centrum miasta. Do mieszkania przynależy ogródek do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; eliza wieczorkowska rozkładowe 2 pokoje / do zamieszkania / ogródek działkowy W cenie Lokal o pow. 44 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojskowa

Biedrusko,wielkopolskie

320 246 zł65 m² 4 926,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa już oddana inwestycja w Biedrusku w bezpośredniej bliskości zespołu pałacowo-parkowego obejmującego neorenesansowy Pałac oraz otaczający go malowniczy park. Zawiera elementy tzw. muru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

544 000 zł39 m² 13 948,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu unikatową i premierową inwestycję w bezpośrednim sąsiedztwie Wyspy Sobieszewskiej. Wyjątkowość tego projektu cechujeprywatna marina dla jachtów i łodzi,a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

128 119 zł25 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Prezentowane osiedle zlokalizowane jest we wschodniej części miasta przy ulicy Wieniawskiego. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna architektura i najwyższa jakość wykonania. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Adama Asnyka

Wieliczka,małopolskie

359 182 zł62 m² 5 812,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wieliczki. Teren osiedla ogrodzony z własnym miejscem postojowym. Idealna lokalizacja: doskonała oferta dla klientów ceniących sobie prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

499 000 zł78 m² 6 356,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne, komfortowe - mieszkanie dwupoziomowe Z tarasem, z pięknym widokiem na klasztor W mogilanach - Z miejscem parkingowym - na osiedlu, na terenie zamkniętym - na podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pszenna

Gdańsk,pomorskie

739 370 zł43 m² 17 356 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament o powierzchni 42,60 m2 zlokalizowany w samym sercu miasta na Wyspie Spichrzów, w obrębie ulic Pszennej i Żytniej. Doskonałe miejsce do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barbary

Kraków,małopolskie

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bieżanów nowy/ul.BARBARY 1-POKOJOWE,ŁADNE Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy Bieżanowa ul.Barbary. Nieruchomość położona na czwartym i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockich

Warszawa,mazowieckie

372 000 zł47 m² 7 914,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na Marysinie Wawerskim, o pow. 47 m2, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie w dobrym stanie, do wprowadzenia. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świetna oferta! Piękne M3 na Leśnym. Do sprzedaży komfortowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku z cegły. Powierzchnia - 50 mkw. Salon z wyjściem na balkon , sypialnia, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

299 449 zł45 m² 6 654,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rata kredytu hipotecznego już od 1067zł gratis ubezpieczenie mieszkania na rok! Wygodne apartamenty w centrum Poznania w bezpośrednim otoczeniu takich atrakcji jak jezioro maltańskie, termy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górczyn

Poznań,wielkopolskie

236 083 zł31 m² 7 672,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Rata kredytu hipotecznego już od 840zł gratis ubezpieczenie mieszkania na rok! kupując nasze mieszkanie otrzymujesz: instalację wodno-kanalizacyjną W pełni rozprowadzoną W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na znanym i lubianym osiedlu Antoniuk. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Antoniukowskiej. Usytuowane jest na parterze w niskim bloku ze starej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł54 m² 12 660,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest niepowtarzalne, trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Apartament funkcjonalnie rozmieszczony, wykończony w wysokim standardzie z niezwykłą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł91 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; marek pernal duża przestrzeń/ dwa poziomy/ wysoki standard Oferuję Państwu lokal o pow. 90,90 m2 składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł31 m² 5 138,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Makler Nieruchomości poleca Państwu kawalerkę w Fordonie o powierzchni 30,94m2. Lokal mieszkalny mieści się na czwartym piętrze w wieżowcu z windą.W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

385 000 zł47 m² 8 188,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

DO wprowadzenia - słoneczne, zadbane, przytulne I miłe - ustawne 2 pokojowe mieszkanie Z dużą piwnicą na terenie zamkniętym Z parkingiem - dębniki/kobierzyn. Lokal usytuowany dwustronnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

359 000 zł42 m² 8 545,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, zadbane, przyjemne, do wprowadzenia - 2 pokojowe mieszkanie Z komórką lokatorską W nowym budownictwie na prądniku białym. Mieszkanie usytuowane jednostronnie /pd.-zach./ - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

359 900 zł40 m² 8 997,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kręta

Białystok,podlaskie

510 000 zł120 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości "oferta" poleca Tylko u nas - zapraszamy do współpracy! Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 120 m2 (powierzchnia liczona bez skosu 111 m2) z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

523 000 zł67 m² 7 824,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w zielonej dzielnicy Warszawy - Ursynowie. Budynek Yellow planowany do odbioru w terminie do 30/06/2020 będzie kameralnym 4 kondygnacyjnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący łukasz skowron tel. Świetna lokalizacja / niska cena / 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w okolicach Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kośnego

Opole,opolskie

397 000 zł82 m² 4 841,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa atrkcyjniejsza cena! Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie ( na obecnym etapie w trakcie modernizacji ) 3 pokojowe rozkładowe o powierzchni 82,14 m2 położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł73 m² 4 941,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,85 m2 położone bezpośrednio przy Parku Kasprowicza z widokiem na Rusałkę. Pokoje rozkładowe o powierzchniach ok. 24,5 / 21,5 / 10,5 m2, do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rata kredytu hipotecznego już od 1300zł gratis ubezpieczenie mieszkania na rok! Nasze osiedle zostało zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą zamieszkać w Poznaniu i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Strzelce Opolskie,opolskie

135 000 zł34 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym plus 2 przynależne piwnice wpisane w księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie czeka na nowych właścicieli. Biała Posesja Nieruchomości poleca M3 w Fordonie. Osiedle zapewnia łatwy dojazd do centrum miasta poprzez dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

158 000 zł31 m² 5 106,66 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 30,94 m2 w Fordonie na os.Bohaterów. Lokal mieści się na 4 piętrze wieżowca. Mieszkanie składa się z pokoju ok.20 m2 z balkonem ,kuchni ok.5 m2,łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

718 186 zł84 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp-bez prowizji i pcc Opiekun Oferty Katarzyna Myszko telefon katarzyna.myszko@sdp-nieruchomości.pl Wyjątkowe, prestiżowe osiedle.Bliskość rzeki, piękny widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł66 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - tel. oraz podatku 2% pcc! Nowoczesne, zamknięte osiedle z ładnie zagospodarowanymi częściami wspólnymi. Budynki wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Strachocin

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł39 m² 6 522 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam przytulne mieszkanie dwupokojowe z otwartą kuchnią, istnieje możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Mieszkanie położone jest na parterze w dwupiętrowym nowym budynku. Oferta idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, 4 kondygnacyjnego bloku na osiedlu Błonie. Po remoncie, w dwóch pokojach i przedpokoju zabudowa typu komandor. Kuchnia umeblowana.