dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

327 000 zł64 m² 5 149,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie 63,5 m2 w spokojnej części osiedla Bartodzieje, usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku. Blok ocieplony, zadbany, otoczony zielenią. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krygowskiego

Kraków,małopolskie

416 415 zł82 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji krygowskiego II znajdujące się na krakowskich Klinach. Mieszkanie Przestronne, 3 pokojowe z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

488 000 zł68 m² 7 185,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kompaktowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem skierowanym na wschód. W pełni rozkładowe dwustronne mieszkanie z osobną łazienką i toaletą oraz z oddzielną klasyczną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

255 000 zł115 m² 2 225,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

| biuro Nieruchomości Willa prezentuje. Komfortowe mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 114,6m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł54 m² 9 264,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w popularnej części Woli przy ul. Jana Kazimierza. Nowoczesna inwestycja o wyjątkowym projekcie architektonicznym. Niska, kameralna zabudowa - tylko 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł19 m² 11 227 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł89 m² 13 370,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Chcesz zamieszkać w super apartamencie w nowej, modnej okolicy na warszawskim Żoliborzu? To oferta właśnie dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży trzypokojowy, funkcjonalny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

639 450 zł61 m² 10 491,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowej inwestycji na pograniczu Bielan i Żoliborza. Idealna lokalizacja - blisko parków i stacji metra Słodowiec. Nowy etap w sprzedaży - wyjątkowe układy. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lutniowa

Warszawa,mazowieckie

1 326 000 zł90 m² 14 733,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży luksusowy apartament 90m 3pokoje na Ochocie za 1326 000 pln. Lokal w najwyższym standardzie, oryginalnie zaaranżowany i wykończony najlepszymi materiałami. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Antoniuk

Białystok,podlaskie

255 000 zł59 m² 4 329,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Proponujemy Państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 59m 2 , zlokalizowane na osiedlu Antoniuk. Lokal usytuowany na 3 piętrze, 4-piętrowego bloku płyty z 1974 roku. Na wyżej wymienioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

186 000 zł64 m² 2 906,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - na sprzedaż słoneczne mieszkanie w dzielnicy Pozdamcze. Usytuowanu na ósmym piętrze lokal składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

483 999 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Brak prowizji i podatku pcc. Opiekun Oferty Katarzyna Myszko telefon katarzyna.myszko@sdp-nieruchomości.pl Polecam zakup 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

324 000 zł54 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 54m, usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z: - jasnego salonu z wyjściem na balkon, - aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zakroczymska

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł117 m² 13 675,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny, przestronny apartament położony na warszawskim Nowym Mieście. Dwie sypialnie i bardzo duży salon. Obszerna łazienka. Oddzielna toaleta z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mydlniki

Kraków,małopolskie

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Myczkowskiego w Krakowie Oferujemy Państwu mieszkanie 35,27 m2, na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Sosnowiec,śląskie

144 000 zł36 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*super oferta! super inwestycja* Mieszkanie po generalnym remoncie! - z całym wyposażeniem i sprzętem agd - Sosnowiec Centrum ul. Warszawska powierzchnia 36 mkw 10 piętro w bloku z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Osowiec Śląski

Osowiec Śląski,opolskie

175 000 zł44 m² 3 959,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - wyremontowane mieszkanie 2 pokoje z balkonem, ok. 45 m2., wysoki parter, niski blok, Osowiec ok. 10 km. od Opola. Proponujemy Państwu słoneczne mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

201 344 zł31 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jakubskie przedmieście, 30.46m2, KAWALERKA, PARTER. Ogródek Szukasz mieszkania w rozwojowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Łódź,łódzkie

248 598 zł39 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w rewitalizowanym sercu Łodzi. Szybki termin zakończenia inwestycji i odbioru kluczy do mieszkań. Umów się na spotkanie i uzyskaj wyjątkowy rabat. Ostatnie dni na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł63 m² 8 712 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, po remoncie, w doskonałej lokalizacji. Tuż przy stacji metra Natolin, a jednocześnie w głębi osiedla, co zapewnia ciszę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł100 m² 6 318,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe- wyremontowane i umeblowane! Mieszkanie o powierzchni 99,70m2, idealne dla rodziny, bardzo jasne i o wysokim standardzie. Zlokalizowane w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Oboźnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

252 700 zł35 m² 7 162,70 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 35,28 m2, mieszczące się w nowoczesnym bloku, na nowo powstałym osiedlu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szydłówek

Kielce,świętokrzyskie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości twoje M przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na parterze do wprowadzenia! idealne dla rodziny pod inwestycję na wynajem! Oferowane 2 pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

372 000 zł77 m² 4 823 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość jest w standardzie deweloperskim, do indywidualnego wykończenia. Opis lokalu: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - sypialnia, - sypialnia, - garderoba, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

269 664 zł51 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy w inwestycji ogrody hiszpańskie ostatnie mieszkania o powierzchni 50,88 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dauna

Kraków,małopolskie

440 000 zł79 m² 5 570 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokojowe mieszkanie o pow.79m2 na 3 piętrze w bloku z lat 80tyś. Pokoje samodzielne , kuchnia widna. Stan lokalu do remontu. Doskonała lokalizacja bloku. Ciche małe osiedle bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 000 zł42 m² 5 308,06 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie: o powierzchni 42,2m2 na bydgoskim osiedlu wyżyny mieszkanie zawiera: - 2 pokoje - balkon - kuchnię - łazienkę - piwnicę Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Obozowej w Krakowie Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 57,4 m2. Budynek ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; 2 pokoje/ różanka/ blisko centrum/ do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w bloku 10 piętrowym z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

923 000 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny apartament przy skrzyżowaniu Siedmiogrodzkiej i Karolkowej. Wykończenie w wysokim standardzie, drzwi z litego drewna, podłoga drewniana, kamień naturalny. Jest to III etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

165 000 zł31 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie położone przy ul. Warszawskiej, os. Uroczysko. Mieszkanie składa się z widnej odrębnej kuchni, pokoju oraz łazienki. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł40 m² 8 272,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze (z siedmiu) w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Okna wychodzące na wschód, z widokiem na patio wewnętrzne. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł31 m² 12 206,10 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Doskonała inwestycja. 1 pokojowe, nowe, wykończone "pod klucz" mieszkanie o powierzchni 31 m2 na Przymorzu, mieszczące się na prestiżowym i nowoczesnym osiedlu Cztery Oceany. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

295 000 zł69 m² 4 269,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Makler Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie na Sadach. Atutem mieszkania jest jego funkcjonalny rozkład. Salon b. duży daje poczucie przestrzeni jak w domku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

418 950 zł63 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Jasne przestronne mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę. Bardzo funkcjonalny rozkład ułatwiający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone na parterze trzypiętrowego ocieplonego budynku jednoklatkowego z cegły z 1985 roku zlokalizowanego w Rogowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Miętne

Miętne,mazowieckie

249 000 zł53 m² 4 698,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie w stanie idealnym, bardzo ekonomiczne, o wysokim standardzie wykończenia gotowe do zamieszkania - 3 pokoje tj. duży salon z kuchnią (pełna zabudowa z wyposażeniem), dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolna

Czechowice-Dziedzice,śląskie

185 724 zł44 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Willa Niebieska To nowoczesny wielorodzinny budynek mieszkalny nawiązujący swą architekturą do sąsiedniej nieruchomości ,stylizowana na XIX w neogotycka willę charakteryzuje się wysokimi oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wojskowa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe, rozkładowe mieszkanie w cichej, zielonej okolicy, targówek, zacisze. Doskonała lokalizacja szybka komunikacja autobusowa, planowany przystanek metra Zacisze 650 m, 8 km do Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

200 000 zł43 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie do remontu.Dostępne do obejrzenia od 15 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ziemowita

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł210 m² 3 762 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Antoninek, to dzielnica, która wzbudza coraz większe zainteresowanie na rynku nieruchomości. Dogodny dojazd do centrum Poznania, wiele terenów zielonych, pobliskie zoo oraz Termy Maltańskie czynią tę.