dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

329 000 zł81 m² 4 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

*** 4 pokoje *** os. Nowe miasto *** *** blisko politechniki *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku z cegły na os. Nowe Miasto w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania urządzonego w wysokim standardzie na spokojnym, monitorowanym osiedlu. Blok został oddany do użytku w 2015 roku i należy do inwestycji "osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

265 000 zł58 m² 4 568,97 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja. Informacje pod numerem. Na sprzedaż rozkładowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 58 m2 (3 pokoje), znajdujące się przy ulicy Dworcowej, osiedle Kormoran. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3-pokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na os. Mokrym. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, po remoncie, na podłodze ładna mozaika parkietowa, na ścianach gładzie gipsowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż "wykończone pod klucz" 2-pokojowe mieszkanie w Świdnicy na os. Młodych na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykonanym z dobrej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

209 000 zł34 m² 6 190,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, gustowne, wykończone ze smakiem, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,7 m 2. Balkon. Niski czynsz! Idealne pod wynajem! Mieszkanie składa się z :salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł81 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w apartamentowcu Pelikan w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchnia 81m2 składa się z bardzo dużego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

486 648 zł45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Brak prowizji i podatku pcc. Opiekun Oferty Katarzyna Myszko telefon katarzyna.myszko@sdp-nieruchomości.pl Polecam zakup 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

276 100 zł28 m² 9 860,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - tel. oraz podatku 2% pcc! Kawalerka w stanie deweloperskim na Starym Mieście, blisko Rynku. Mieszkanie o powierzchni 28,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pawłowice

Pawłowice,śląskie

143 000 zł49 m² 2 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż M3- pawłowice cena: 143.000 Biuro Komplex Nieruchomości oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 zlokalizowane w Pawłowicach. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Kampinos

Warszawa,mazowieckie

562 000 zł57 m² 9 825,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 57,2 m2 (3 pokojowe) Znajduje się 3 minuty spacerem od metra Słodowiec. Mieści się na 6 piętrze w 10cio piętrowym bloku na ogrodzonym osiedlu. Wjazd na osiedle bramą na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł39 m² 6 116,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie, naprzeciwko Galerii Handlowej Turzyn , wprost idealne dla małej rodziny lub studentów. Na metraż 39,24 m 2 składają się: duży pokój , sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Kielce,świętokrzyskie

200 000 zł40 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane na wysokim parterze w wieżowcu 10 piętrowym przy ul. Ćwiklińskiej w Kielcach , na os Słoneczne Wzgórze Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

260 000 zł116 m² 2 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Duży apartament znajdujący się na pierwszym piętrze kamienicy położonej w centrum Cieszyna. Mieszkanie na powierzchnię 110 mkw i składa się aż z 4 pokoi. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

147 675 zł27 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Skawina- inwestycja niedaleko obwodnicyto idealne miejsce do zamieszkania w południowo-zachodniej części Krakowa - to inwestycja, która została zaprojektowana z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł40 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Starym Mieście w Gdańsku, w otoczeniu pięknych kamienic. Zaledwie 2 minuty pieszo od Fontanny Neptuna przy ul. Długiej, a co za tym idzie - od wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł45 m² 9 111 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty tel.   Trzypokojowe mieszkanie w plombie z windą w okolicy pasażu grunwaldzkiego! Budynek Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł73 m² 11 643,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ekskluzywny apartament z miejscem postojowym! Polecam na sprzedaż przestronny, ekskluzywny apartament dwupokojowy o powierzchni 73 m2, usytuowany na czwartym piętrze ośmiopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł83 m² 8 021,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalne mieszkanie położone na parterze z ogródkiem. Ogródek od strony południowego - zachodu. Z salonu wyjście na taras. W oknach rolety antywłamaniowe zewnętrzne. Kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

313 000 zł28 m² 11 179 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Wysoki Standard Klimatyzacja Recepcja z concierge Klub Fitness Wysokość pomieszczeń 2,9m Doskonała lokalizacja! blisko Centrum przy ul. Kasprzaka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł80 m² 6 238 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie, rzeszów - os. Drabinianka opis mieszkania: - powierzchnia 80m2 - garaż 20m2 - piętro:1/2 - 3 pokoje - zorientowane wschód - zachód - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

226 940 zł32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Polesie

Łódź,łódzkie

215 000 zł31 m² 6 949 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawe mieszkanie na Retkini. Dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze we wieżowcu powstało na sutek zmiany układu pomieszczeń. Właściciel wykonał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

455 779 zł54 m² 8 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji bezpośrednio od dewelopera Zamieszkaj jeszcze w tym roku! Nowoczesne osiedle w otoczeniu parków i terenów zielonych, w okolicy Ronda Wiatraczna- kwadrans od Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

238 000 zł40 m² 5 877 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami i duzym balkonem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Śniadeckich

Kielce,świętokrzyskie

414 176 zł74 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,96 m 2 oferowane w stanie deweloperskim, zlokalizowanym w Kielcach przy ulicy Śniadeckich. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł97 m² 3 593,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny do remontu o powierzchni 97m2 Na Niebuszewie znajdujący się na parterze wyremontowanej kamienicy przy ruchliwej ulicy. Nadaje się do celów mieszkaniowych lub prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bracka

Kraków,małopolskie

699 000 zł38 m² 18 284,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stare Miasto - 38,23 m2 - III piętro - 50 metrów od Rynku Głównego lokalizacja: świetna lokalizacja - 50 metrów od płyty Rynku Głównego. Miejsce dla najbardziej wymagającego klienta. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Iwonickiej na osiedlu Słoneczny Stok. Mieszkanie o powierzchni 49,85 m2 znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnogajska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł91 m² 7 131,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - tel. oraz podatku 2% pcc! Nowoczesne, zamknięte osiedle z ładnie zagospodarowanymi częściami wspólnymi. Budynki wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

336 200 zł57 m² 5 934,69 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,65 m2. Znajduje się ono na nowo powstałym osiedlu przy ulicy Marszałkowskiej. Jest to mieszkanie idealne pod inwestycję ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł51 m² 7 475,35 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Przedstawiam przytulne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

312 000 zł64 m² 4 846,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w Rzeszowie przy ulicy Henryka Wieniawskiego. Inwestycja zlokalizowana jest w odległości 5 km od centrum miasta. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o pięknym , funkcjonalnym rozkładzie. Lokal jasny, dwustronny, czysty - można zamieszkać lub wynająć lub robić remont, żeby podwyższyć standard. Okna salonu, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

901 500 zł72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż apartament na Warszawskiej Woli. Apartament znajduję się w biznesowej części Woli, 300 m od stacji M2 Metro Rondo Daszyńskiego, w cichej części osiedla, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł67 m² 5 895,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje 67 m2 na Nowym Dworze. Ciepłe, przytulne do zamieszkania. Salon 20 m2 z dużym balkonem 4 m2 ,pokój 11,6 m2 i pokój 9 m2. Osobna umeblowana kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

357 000 zł67 m² 5 299,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,36 m2 zlokalizowane na paterze nowoczesnego budynku w trakcie realizacji. Lokal jest częścią II etapu inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

189 240 zł16 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 - pokojowe, 48 m . Świetny rozkład, dwustronne, dwie sypialnie oraz salon połączony z aneksem kuchennym. Kuchnia wyposażona - zmywarka Bosch, piekarnik dual cook Samsung, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Koszalin,zachodniopomorskie

169 000 zł37 m² 4 555,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spokojna okolica blisko centrum miasta w pobliżu terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to na osiedlu Lechitów! Polecamy ładne 2-pokojowe mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij