dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

335 946 zł35 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedania eleganckie 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły o podwyższonym standardzie położone w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Reda

Reda,pomorskie

319 126 zł72 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis mieszkania: przestronne czteropokojowe mieszkanie z ogrodem na pierwszym piętrze w bloku w świetnej lokalizacji w Redzie. Okna wychodzące na północ, wschód i zachód. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

420 968 zł74 m² 5 667,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 74,28 m2 z antresolą na Oporowie Idealnie połączenie dla osób, które chcą żyć w mieście i jednocześnie cieszyć się naturą. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

209 166 zł45 m² 4 644 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 45,04 m2 + taras 6,09 m2. Lokal znajduje się na parterze, w 2 piętrowej nieruchomości, w której mieści się 9 mieszkań 2-3 pokojowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Atuty nieruchomości: - przestronne 2 pokoje - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - duży taras wśród zieleni - miejsce postojowe w garażu podziemnym - zadbane, zamknięte osiedle - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

115 000 zł32 m² 3 578,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Oferta wstrzymana! Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu mieszkanie w Sobieszowie. Lokal znajduje się na drugim i ostatnim piętrze zadbanej kamienicy. Powierzchnia mieszkalna wynosi 32,14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

317 000 zł46 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

523 280 zł100 m² 5 232,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Termin oddania inwestycji: kwiecień 2020 cena Z wykończeniem pod klucz (bogaty wybór materiałów wykończeniowych) Oferujemy do sprzedania elegancki, dwupoziomowy 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

304 000 zł48 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie 47,50m2 w Rzeszowie ul.Dąbrowskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI: - powierzchnia mieszkania 47,50m2 - piętro 2/3 - niski blok z cegły - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

327 547 zł54 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W promocji ostatnie mieszkania z terminem oddania na koniec tego roku! Wybierz Promocje : - Rabat od cenny - System Smart Home gratis - System Płatności 0 % Prowizji , 0 % Pcc Lokalizacja : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

222 726 zł53 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje wykończone w standardzie deweloperskim, bez podłóg i białego montażu. Dzięki czemu możliwości aranżacyjne są ogromne a każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

1 379 000 zł76 m² 18 144,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament o powierzchni 75 m2 na os. Neptun Park w Gdańsku Jelitkowie. Jedna z najlepszych lokalizacji w Gdańsku - Jelitkowo, idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł42 m² 3 831,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

po kapitalnym remoncie, jasne 2 pokoje, wymienione wszystkie instalacje, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, na podłogach nowe panele, w kuchni terakota, łazienka z wanną, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

195 000 zł76 m² 2 569,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! oferta na wyłączność: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Świdnicy w okolicy Parku Ułanów w zadbanej kamienicy ze wspólnym ogrodzonym ogródkiem dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

285 000 zł72 m² 3 986,01 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Do sprzedania komfortowe trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła, widok z okien na otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

527 340 zł68 m² 7 810,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie Dwupoziomowe! 300m Kolejka Ursus- niedźwiadek , Kameralna segmentowa zabudowa Expander Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Warszawskim Ursusie, zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

502 000 zł61 m² 8 257,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedania eleganckie 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku o podwyższonym standardzie położonym w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu toru wyścigowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ogrody

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł67 m² 6 565,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe apartamenty z ogrodami lub tarasami, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Rusałka. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

277 000 zł56 m² 4 934,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie O pow. 56,14 na os. Górnym blok, 1 piętro, balkon W mieszkaniu pokój połączony z aneksem kuchennym i przedpokojem (19m2), dwa pokoje (19,16m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

280 055 zł49 m² 5 740,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne bardzo jasne apartamenty wchodzące w skład nowo powstającej inwestycji o nazwie platinium - to kompleks trzech ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

189 000 zł51 m² 3 705,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w centrum Lubina. Mieszkanie o pow. użytkowej 51 m2 składa się z 3 pokoi, jasnej kuchni, garderoby, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do mieszkania przynależy piwnica 1,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

265 000 zł31 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul.Hetmańska CENTRUM MIASTA OPIS NIERUCHOMOŚCI - powierzchnia mieszkania 31m2 - piętro: wysoki parter - cena 265 000zł - kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

229 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone na osiedlu "przylesie" Nieruchomość położony na III piętrze V-kondygnacyjnego budynku przy ul. Wańkowicza Na powierzchnię 45,80 m2 składają się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł97 m² 3 522,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego na ulicy Miejskiej w zabudowie szeregowej. W okolicy występuje tylko zabudowa jednorodzinna. Niedaleko mieszkania znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł59 m² 10 678 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Piękny Muranów! Zielony zakątek Śródmieścia! Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie 59m2. po generalnym remoncie łącznie z instalacją elektryczną, gazową, wodnokanalizacyjną, otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Oliwa

Gdańsk,pomorskie

868 713 zł93 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zainspirowana dziełami sztuki inwestycja zlokalizowana na Oliwie składa się z 11 budynków. Fasady budynków będą wykonane ze szlachetnych i energooszczędnych materiałów. Elewacja będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

384 726 zł35 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament 2 pokojowy początek sprzedaży koniec budowy II kw 2020 bezpośredni zakup od biura sprzedaży Oferujemy do sprzedania elegancki 2 pokojowy apartament z balkonem o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

196 044 zł38 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentowane osiedle zlokalizowane jest we wschodniej części miasta przy ulicy Wieniawskiego. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna architektura i najwyższa jakość wykonania. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

298 000 zł50 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojewe mieszkanie o pow.49,7 m2 VIp.ul.Kurczaba, winda, domofon, duża loggia, piwnica. Pokoje oddzielne 16, 9, 6m, jasna kuchnia. Nowe drzwi wejściowe antywłamaniowe. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

361 935 zł57 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57,45 m2 z balkonem Mieszkanie doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi w okolicy znajdują się szkoły i przedszkola Główne zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

314 000 zł39 m² 8 080,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osoby zainteresowane nowym projektem zapraszam do kontaktu. Biuro czynne w godzinach: 10:00 - 20:00 (od poniedziałku do piątku). W związku z dużą ilością zapytań, proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

357 000 zł36 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 36,4 m2 z balkonem Browary Wrocławskie Na mieszkania składa się: -Salon z aneksem kuchennym 19 m2 -pokój 9,7 m2 -łazienka 4,4 m2 -przedpokój 3,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

465 000 zł84 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Piaseczno ul. Młynarska osiedle lech mieszkanie 4 pokojowe ,składa się z 3 sypialni, dużego pokoju otwartego na kuchnię, łazienka z w.c plus osobno w.c, przedpokój łączna powierzchnia 84,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

388 931 zł58 m² 6 753,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gwarancja najniższej ceny Zakup od dewelopera bez prowizji i podatku pcc! Atuty inwestycji: -kameralna inwestycja tylko 95 mieszkań, -pełna własność (brak płat przekształceniowych) -termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Lubocza

Kraków,małopolskie

448 999 zł129 m² 3 486,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Przedsprzedaż dom Z garażem W cenie mieszkania termin oddania IV kwartał 2019 Oferujemy do sprzedania elegancki, 3 kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej położony w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

445 302 zł67 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Inwestycja: powstający Projekt to.