dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł74 m² 4 932,43 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Makler nieruchomości gorąco poleca lokal w 2016 roku został gruntownie przebudowany i zaaranżowany pod naszą 4 osobową rodzinę. Mamy otwarty salon z wyznaczoną strefą jadalnianą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

284 000 zł41 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działkowa

Kraków,małopolskie

376 551 zł54 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera - Apartamenty Działkowa - Bieżanów- prokocim ul. Działkowa tuż obok ulicy Bieżanowskiej opis inwestycji: inwestycja "apartamenty Działkowa" - inwestycja obejmuje budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł61 m² 5 852 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Rejtana opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 61,35m2, - piętro:4/4 - miejsce parkingowe przy bloku - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

512 160 zł58 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedania eleganckie 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły o podwyższonym standardzie położone w cichej i spokojnej okolicy. 4 pokojowe kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Olkusz,małopolskie

225 000 zł58 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - ścisłe centrum miasta, bliskość trasy Kraków - Katowice. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie: wymienione okna, drzwi wejściowe, instalacje, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; eliza wieczorkowska kawalerka / super lokalizacja / możliwość rozkładu na 2 pokoje Lokal o pow. 34,6 m2 składa się pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł100 m² 7 979,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny, dwupoziomowy, apartament na Warszawskim, zielonym Tarchominie. Nieruchomość wyjątkowa, dająca poczucie wolności i przestrzeni. Złożona z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł47 m² 8 244,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do generalnego remontugłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeńnieruchomość złożona z: pokój 18 m.kw pokój 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w wieżowcu na pograniczu Niebuszewa i Osiedla Książąt Pomorskich. Mieszkanie po generalnym remoncie. Składa się z dwóch rozkładowych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł19 m² 11 227 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

643 095 zł93 m² 6 947,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich - Bez prowizji, bez podatku pcc! Mieszkanie 4 pokojowe z funkcjonalnym układem w spokojnej i cichej okolicy w dzielnicy Wawer- marysin Wawerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł36 m² 16 016,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie sprzedaży mamy luksusowy apartament o powierzchni 35,9 m2 w sześcio-kondygnacyjnym budynku, łącznie lokali będzie 287. W lokalach można zarówno zamieszkać jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

279 734 zł48 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dzielnica parkowa to zespół budynków o zróżnicowanej wysokości z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania na terenie osiedla znajdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł68 m² 8 955,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** bezpośrednio od dewelopera *** Najpopularniejsza Inwestycja na Warszawskim Mokotowie. Kameralny 7 kondygnacyjny budynek, który idealnie dopełnia resztę osiedla. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł72 m² 6 137,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe apartamenty z ogrodami lub tarasami, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Rusałka. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kalinowa

Zabrze,śląskie

119 000 zł32 m² 3 668,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładna kawalerka o powierzchni 34,20 mkw położona na idealnym I pietrze przy ul. Kalinowej w Zabrzu Zaborze. Mieszkanie po remoncie 2 lata temu okna pcv, ładnie wykafelkowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł41 m² 7 935,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Ursusie 700m od Stacji skm Ursus Zakup bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc czy prowizji agencji. *Dostępne także inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł47 m² 5 888,65 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 46,7 m2, 3 pokoje na osiedlu Błonie. Piękne widoki na panoramę miasta. Słoneczne ciche mieszkanie na X piętrze, 4 windy z cudnym widokiem o powierzchni 46,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

366 907 zł64 m² 5 749,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zakup Bezpośrednio od dewelopera! 0% Prowizji 0% pcc Główne atuty inwestycji: - niska kameralna zabudowa (inwestycja zakłada 7 kameralnych 3 piętrowych budynków z winda w każdym 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Gdynia,pomorskie

374 865 zł67 m² 5 589,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w ekspozycji południowej, 3 pokoje na 67 metrach. Lokal znajduje się na I piętrze w budynku 3piętrowym. Termin odbioru : IV kwartał 2019r. Nowoczesne osiedle powstające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

330 412 zł49 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta prosto od developera. Bez dodatkowych kosztów! Polecam 3-pokojowe mieszkanie na poznańskich Naramowicach. W skład powierzchni mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym 20 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Kraków,małopolskie

599 000 zł43 m² 14 034,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 42,68 m2 znajdujące się w prestiżowym budynku Angel Plaza przy ul. Zwierzynieckiej w Krakowie. W budynku do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lema

Kraków,małopolskie

574 280 zł59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, doskonała lokalizacja, idealne pod inwestycje, 3 pokojowe, ul. Lema Bezpośrednio od dewelopera. Cena : 574 280 zł kupujący nie płaci prowizji,bez podatku pcc 2% zapewniamy wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł58 m² 6 982,76 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowe M-4 W ofercie biura posiadamy na sprzedaż bardzo ustawne mieszkanie na Bartodziejach. Powierzchnia 58m + loggia. Lokal jest rozmieszczony w układzie szczecińskim, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

633 000 zł77 m² 8 201,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedania eleganckie 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku o podwyższonym standardzie położonym w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu toru wyścigowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

443 331 zł64 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedania eleganckie mieszkanie, 3 pokojowe zlokalizowane w budynku o podwyższonym standardzie położone w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Gdańsk,pomorskie

710 000 zł56 m² 12 678,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja: mariacka samo centrum Gdańskiej starówki. Dookoła mnóstwo restauracji, barów, świetne miejsce pod najem krótkoterminowy. Do fontanny Neptuna 200 metrów. Zakochaj się w uroku starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołacz

Poznań,wielkopolskie

325 494 zł42 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Doskonałe mieszkanie na cele inwestycyjne. Oferta prosto od developera. Bez dodatkowych kosztów! Polecam 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Sołaczu. Przystanek tramwajowy obok inwestycji. Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Beyzyma

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

~~~dzień dobry~~~ Sprzedam jedyne w swoim rodzaju, w pełni wyposażone i wyremontowane z największą dbałością o szczegóły dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Rzeszów,podkarpackie

399 999 zł61 m² 6 510 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul.Cegielniana OPIS NIERUCHOMOŚCI: - powierzchnia mieszkania 61,44m2 - mieszkanie dwustronne - piętro 3 /3 - niski blok z cegły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

165 408 zł34 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy Błogosławionej Karoliny. Prezentujemy ofertę 2 pokojowego mieszkania na nowym osiedlu w zachodniej części Rzeszowa przy ul. Bł Karoliny. -nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

185 000 zł80 m² 2 301 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania mieszkalnie położone w centrum miasta. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, 2 spiżarni, przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

343 100 zł69 m² 5 000,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Bella Dolina zlokalizowana jest w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

358 920 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Steam Park to niezwykłe połączenie doskonałej lokalizacji Starego Miasta z dbałością o naturalny mikroklimat. W zielonym otoczeniu starodrzewu parkowego, tworzymy miejsce wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w ocieplonym wieżowcu na 8 piętrze z pięknym widokiem na panoramę Szczecina. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winna

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

231 000 zł58 m² 4 004,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie 57,69 m2 + ponad 100 m2 ogrodu w Grodzisku Wielkopolskim Trzypokojowe w promocyjnej cenie 231 000 zł Tylko jeden wyjątkowy lokal w całym budynku! brak podatku pcc 2%,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł134 m² 9 354,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Pięknie zaaranżowane, wykończone w najwyższej jakości, nieprzeciętnie wyjątkowe tak można opisać mieszkanie przy ulicy Borzymowskiej na Targówku Mieszkaniowym. Z własną garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rząska

Rząska,małopolskie

680 700 zł121 m² 5 623,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Termin oddania III kw 2020 Oferujemy do sprzedania elegancki, 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121,04 m2 położony na dużej działce (ponad 5 arów) na przedmieściach Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

386 607 zł51 m² 7 568,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Proponujemy Państwu do sprzedania mieszkanie przy ulicy pachońskiego ( Prądnik Biały ) z terminem oddania na I kwartał 2020 roku. Bez podatku pcc bez prowizji bezpośrednio Z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł68 m² 6 330 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta prosto od developera. Bez dodatkowych kosztów. Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Wartę. Mieszkanie 4-pokojowe na Starołęce. W sąsiedztwie niska zabudowa. Dobrze rozwinięta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij