dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

344 185 zł37 m² 9 287,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

779 000 zł64 m² 12 219,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie na Osiedlu Oświecenia, o powierzchni 63,75 m położone na 4 piętrze (z 4) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

525 000 zł69 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 1 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku w Bielsku-Białej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł52 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : Oferta dostępna tylko w biurze prestige Nieruchomości Z przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 52,10 m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Sopot,pomorskie

1 279 000 zł63 m² 20 279,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Sopocie. Okolica charakteryzuje się ciszą i spokojem, otoczona bujną zielenią, co stanowi idealne miejsce do odpoczynku z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

516 999 zł60 m² 8 616,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w dobrej cenie / po remoncie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, świeżo wyremontowanego mieszkania położonego w Miękini spokojnej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

495 000 zł54 m² 9 190,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje | złota podkowa | wyposażenie W cenie | rolety elektryczne | parter Komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w najnowszej części Głogowa. Idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skowronia

Kraków,małopolskie

1 872 096 zł133 m² 14 075,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Apartament 133 m - 6 pokoi Tu nie chodzi tylko o 133 m powierzchni użytkowej, ale o sposób, w jaki ten układ pracuje na co dzień: kilka prywatnych pokoi, osobna kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

440 332 zł42 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 45 | 2 pokoje | 41,58 m 2 gotowe do odbioru natychmiast! Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową, bez dostępu dla osób postronnych , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

629 000 zł56 m² 11 166,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na Osiedlu Sportowa w Brwinowie mieszczące się na pierwszym piętrze w dwu piętrowym bloku wybudowanym w 2012r. Składa się ono z dwóch sypialni, salonu z aneksem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

480 946 zł42 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Lublin,lubelskie

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 położone w Lublinie przy ulicy Lotniczej na Bronowicach. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

480 000 zł34 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Rezerwacja oferta dostępna tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe, zlokalizowane w Podgórzu ( Wola Duchacka ) przy ul. Białoruskiej na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

546 666 zł57 m² 9 626,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł73 m² 15 753,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na 1 piętrze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł36 m² 18 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy wyjątkowo stylowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Dickensa na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł25 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

209 900 zł17 m² 12 203,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 032 000 zł108 m² 46 640,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja | To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 900 zł31 m² 4 795,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 31,26m2) usytuowane na poddaszu kamienicy (oficyna) w Centrum miasta. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 925 zł36 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boya Żeleńskiego

Łódź,łódzkie

249 900 zł40 m² 6 230,37 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ul. Boya-Żeleńskiego w Łodzi. To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł55 m² 18 127,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

The Estate Warsaw przedstawia Szanowni Państwo, przedstawiamy wyjątkowy dwupokojowy lokal w przepięknej powojennej kamienicy w ścisłym centrum miasta zaledwie 400 metrów od Pałacu Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

369 000 zł51 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko tu! Nietuzinkowe mieszkanie z garażem i widokiem na park przy samej Manufakturze w kameralnym budynku z 2001 roku. . wyobraź sobie, że kino, teatr i restauracje masz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

675 000 zł113 m² 5 973,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej!*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż połowę domu z ogrodem w Świeradowie-Zdroju ul. Polna. Rewelacyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

537 682 zł56 m² 9 647,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyrzecka

Skwierzyna,lubuskie

2 499 000 zł1 481 m² 1 687,37 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:51

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, oferuję do nabycia blok w w stanie surowym zamkniętym. Lokalizacja: skwierzyna, ul. Międzyrzecka Świetne miejsce dla stworzenia bazy noclegowej dla pracowników, którzy niebawem będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

659 000 zł47 m² 13 876,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,49 m 2 (całkowita powierzchnia w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodkowica

Słupsk,pomorskie

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej dzielnicy Słupska - przy ul. Włodkowica. W skład oferty wchodzą dwa niezależne mieszkania, garaż, piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł70 m² 11 409,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

70 M , II poziomy, 3 pokoje, duży balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe W hali garażowej, 2000r.,OŁTASZYN Wolne od zaraz! Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne , dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

631 031 zł67 m² 9 439,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

483 516 zł49 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

511 300 zł43 m² 11 999,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z balkonem na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Mieszkanie znajduje się na siódmym, ostatnim piętrze. Budynek z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczytna

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł28 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w sercu Torunia ul. Szczytna, 27,5 m cena do negocjacji! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m , położone w zabytkowej kamienicy przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

749 000 zł66 m² 11 402 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Witam, posiadam w swojej ofercie do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone w Jabłonnie przy ul. Akademijnej. Mieszkanie o powierzchni 65,69m2, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

342 720 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Nowe mieszkanie 40,80 m z balkonem dostępne od ręki! Na sprzedaż oferujemy nowe, gotowe do odbioru mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mielno,zachodniopomorskie

495 000 zł27 m² 18 218,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament studio Z tarasem | I piętro | mielno| blisko morza Apartament inwestycyjny o powierzchni 27,17 m2 składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, elegancko.