dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwaśna

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł65 m² 7 170,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. 3-pokojowe mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

289 902 zł38 m² 7 604,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2-pokoje na parterze z ogródkiem okna wychodzące na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

319 788 zł57 m² 5 601,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 57,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

570 223 zł65 m² 8 745,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Rabat tygodnia ponad 56 000 pln! Mieszkanie 4-pokojowe z widną kuchnią, łazienką i osobną toaletą oraz garderobą. Do mieszkania przynależy ogródek. Osiedle częściowo odgrodzone wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł36 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu gotowe mieszkania zlokalizowane w samym sercu woli, zaledwie 2,5km od centrum warszawy budynek I mieszkania *najwyższy, nowoczesny standard technologii budowy mieszkań *na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

395 000 zł47 m² 8 404 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,48 metrów kwadratowych ul. Okulickiego (blok z 2012 r.). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku, są 2 klatki schodowe (2x winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Bytom,śląskie

135 000 zł95 m² 1 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Bytom centrum. Zapraszam do sprzedaży przestronnego mieszkania (95m2) w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (jeden przechodni), dużej widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł42 m² 9 950,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne, zielone osiedle na pograniczu Bielan i Żoliborza. Nowy etap w sprzedaży. - świetna lokalizacja - 5 minut do metra Marymont - 5 minut do linii tramwajowych i autobusowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł47 m² 9 183,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Produkcyjna

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł65 m² 3 807,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam 3-pokojowe mieszkanie położone w budynku sześciorodzinnym w Załomiu. Budynek zadbany - zrobiony dach i elewacja. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przydworcowe

Białystok,podlaskie

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Przydworcowe. Lokal mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serocka

Warszawa,mazowieckie

261 000 zł51 m² 5 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do zakupienia w drodze przetargu. Mieszkanie 2-pokojowe, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój, pow. 50,5 mkw., bez balkonu, jest komórka lokatorska, piętro 0/4 w bloku z 2015 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Robakowo

Robakowo,wielkopolskie

299 000 zł69 m² 4 305,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 69,44 m2 znajdujące się w Robakowie koło Poznania. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

370 240 zł76 m² 4 899,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowy, funkcjonalny 4- pokojowy dwupoziomowy apartament, 75,56 m2, ul. Braci Czeczów (prokocim Bieżanów) bezpośrednia sprzedaż od dewelopera. Cena : 370 240 zł kupujący nie płaci prowizji, bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

228 000 zł29 m² 7 972,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania idealnego pod inwestycje lub dla pary w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze wysokiego bloku na ul. Dąbrowskiego, jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł47 m² 6 334,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler Nieruchomości gorąco poleca na sprzedaż mieszkanie na Bartodziejach, nad Balatonem. Czynsz na 1 osobę ok. 400 zł. Pomierników brak. Do mieszkania przynależy piwnica. Blisko szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

210 000 zł38 m² 5 526 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokojowe mieszkanie o pow.38m2 na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym. Pokoje samodzielne , kuchnia osobna z oknem. Stan do remontu. Zapraszam do oglądania oferty kontakt tel. kom.biuro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł64 m² 5 938 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie na ul Krakowskiej opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 64m2 - piętro 11 - 3 pokoje - dwustronne mieszkanie - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Józefowiec

Katowice,śląskie

314 940 zł52 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 52,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie położone w spokojnej i cichej dzielnicy Bielan Wrzeciono, przepełnionej zielenią i miejscami do spacerów. W okolicy znajduje się las bielański, park dający mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

196 640 zł61 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizja tylko od sprzedającego Polecamy Państwu do kupna mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 61,45 m2, znajdujące się na parterze w nowo odremontowanej kamienicy w Gryficach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

473 183 zł59 m² 7 953,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do 20 lipca 2019 cena obniżona o 23 tys. Oferta deweloperska, bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc. Do mieszkania można dokupić miejsce parkingowe w hali garażowej w cenie 42 tys.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

332 000 zł55 m² 6 036,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Uwaga wszystkie meble i sprzęt agd widoczny na zdjęciach pozostają w cenie nieruchomości. Nowe jeszcze przez nikogo nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie o po 55m2 zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

238 991 zł37 m² 6 450,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja obowiązuje do 20.07.2019! Najbardziej aktualna oferta! Inwestycja: Teren zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych, parkingów i chodników, Dużo terenów zielonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

278 000 zł35 m² 7 844,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jednostronne, usytuowane na wschód. Składa się z salonu z przejściem do jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Baranówka

Rzeszów,podkarpackie

323 000 zł49 m² 6 592 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Raginisa opis mieszkania: - powierzchnia mieszkania 49m2 - piętro 1/3 - czynsz 340zl/2 osoby - ogrzewanie miejskie - w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

584 000 zł63 m² 9 329,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rbata do 66tyś bezpośrednio od dewelopera 0 % prowizji Odbierz klucze jeszcze w tym roku i zamieszkaj w centrum biznesowym Mokotowa Miejsce postojowe w garażu podziemnym od 42 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

275 184 zł49 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Winorośli

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł37 m² 8 423,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 36,8 m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą z 2014 r. Mieszkanie jednostronne, w dobrym stanie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

739 281 zł84 m² 8 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 4-pokojowe z widną kuchnią, łazienką i osobną toaletą oraz garderobą. Do mieszkania przynależy ogródek. Osiedle częściowo odgrodzone wraz z przestrzenią wspólną (patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł48 m² 11 020,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Słoneczne 3 pokoje przy metrze Wawrzyszew. Mieszkanie dwustronne z balkonem w zielonej i cichej okolicy przy Lasku Lindego. Lokal po generalnym remoncie , bez nakładów finansowych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

230 832 zł29 m² 7 899,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

W zielonym zakątku wrocławskich Sołtysowic powstaje drugi etap osiedla , zaprojektowanego w odpowiedzi na potrzeby młodych i aktywnych Wrocławian. Trzypiętrowy, kameralny budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł120 m² 11 658,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na pradze-północ oddanie już W iq 2020 Oferuję mieszkania w eleganckiej, pięciopiętrowej plombie w stylu kamienicy, która powstaje nieopodal ulicy Stalowej, kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Akademickie

Kraków,małopolskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Akademickim w Krakowie Do sprzedania mieszkanie 49m2 na zlokalizowane w bloku nr 5 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Józefowiec

Katowice,śląskie

253 890 zł40 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 40,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

339 500 zł53 m² 6 393,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł54 m² 5 722 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

557 218 zł63 m² 8 904,09 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rodzinne mieszkanie z ogródkiem w pobliżu Galerii Mokotów. Bardzo dobre rozwiązania komunikacyjne. Osiedle częściowo odgrodzone wraz z przestrzenią wspólną (patio, plac zabaw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

180 000 zł49 m² 3 643,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji położone na 4 piętrze w niskim bloku z cegły. - układ pomieszczeń: duży pokój z balkonem skierowanym na zachód, dwie małe sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leżajska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł84 m² 7 938,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania: ładne rozkładowe i bardzo ciche mieszkanie 4-pokojowe: 84,40 m2 na parterze na pograniczu Ochoty, rakowca i Włoch - ul. Leżajska / 1-Sierpnia - wyjątkowa cicha i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

337 868 zł64 m² 5 306,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 63,67.