dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

365 735 zł53 m² 6 959,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***bezpośrednio od dewelopera*** Bez podatku pcc! Bez prowizji! Nowa inwestycja w niezwykle kameralnej części Gdańska, w której znajdziemy mieszkania w najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł63 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedaży w pełni rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie w atrakcyjnej części Podzamcza. Lokal o powierzchni 63 m składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

405 666 zł65 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie apartamentowe o powierzchni 65,43 m2. Lokal położony jest w pięknej okolicy gdzie występuje dużo zieleni miejsc do rekreacji i wypoczynku dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

891 000 zł133 m² 6 699,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Chcesz zamieszkać obok plaży i móc chodzić codziennie na spacery plażą? Sprawdź naszą najnowszą ofertę. Mieszkanie oddane do użytku! Dwupoziomowe! Miejsce naziemne dodatkowo płatne 10 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa

Nowa,dolnośląskie

130 000 zł200 m² 650 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 200 m2 ,działka z przyszłościową zabudową ,2 budynki gospodarcze -okazja- na sprzedaż duże mieszkanie w przedwojennej kamienicy 4 rodzinnej w miejscowości Nowa ( koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe Powierzchnia 60m2 Piętro 3 Pełna własność. Blok z cegły po termoizolacji. Pełna własność mieszkanie w wspólnocie. Czynsz w wysokości: 350zł Parking wydzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

234 517 zł42 m² 5 627,96 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie w nowoczesnym ośmiopiętrowym bloku wyposażonym w cichobieżne windy o powierzchni użytkowej 41,67 m2. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glebowa

Warszawa,mazowieckie

578 400 zł70 m² 8 259,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera 0 % prowizji ** brak podatku pcc ** Ekskluzywna inwestycja na granicy Zawad i Wilanowa, która łączy komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

311 000 zł45 m² 6 973,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

*** 2 pokoje *** osiedle nowe miasto*** 2011 r. *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły na os. Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

157 000 zł46 m² 3 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest, przestronne mieszkanie położone w pomiędzy miejscowościami Pyrzyce a Stargard Szczeciński. Mieszkanie o powierzchni 46 m, usytuowane jest na II piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

457 040 zł39 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe kameralne osiedle na wielkiej wyspie - iq 2020 R. *** bez prowizji *** bez podatku pcc 2% *** Ponad 70% powierzchni działki, tworzy unikatowa, niezabudowana strefa wspólnej rekreacji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży 3-pokoje z aneksem kuchennym. 51m mieszkanie + mega duża piwnica - 12m Pierwsze piętro. Dwupiętrowy blok z cegły - lata 60-te po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł54 m² 1 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam ciekawą nieruchomość do remontu w spokojnej dzielnicy Białego Kamienia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

259 000 zł49 m² 5 282,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na os.Leśna Dolina przy ul. Boboli. Mieszkanie o pow. 49,03 m2 usytuowany jest na I piętrze w niskim bloku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

492 187 zł44 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

297 999 zł51 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 50,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W nordhaus.Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie na os. Górzyskowo. Lokal o pow. 63m2 położony na drugim pietrze w bloku z nowej cegły.Dwa niezależne pokoje o pow. 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 788 500 zł73 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w budynku apartamentowym, w centrum Warszawy, z oknami wychodzącymi na dziedziniec.Składa się z blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

113 000 zł39 m² 2 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż dwupokojowe, środkowe mieszkanie na Podzamczu usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Lokal w stanie do remontu: okna drewniane pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

476 037 zł48 m² 9 896,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w idealnym układzie. Mieszkanie znajduje się na nowo-powstającym osiedlu w popularnej części Woli przy ul. Jana Kazimierza. Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł71 m² 6 171 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam komfortowe mieszkanie w spokojnej części poznańskich Rataj. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

84 900 zł25 m² 3 359,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Makler Nieruchomości: poleca na sprzedaż piekną kawalerkę idealną zarówno dla kawalera, małżeństwa, jak i inwestora z myślą o najmie. Wnętrze mieszkania po kapitalnym remoncie tzn:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

185 000 zł30 m² 6 167 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka w nowym budownictwie Zielony Bulwar na ul. Zagnańskiej 10 minut do centrum, tuż przy Dolinie Silnicy, 5 minut do zalewu kieleckiego. Blisko galerii Echo i Korona oraz marketu obi. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

132 000 zł39 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pasja Nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39 m2. W skład lokalu wchodzą dwa oddzielne pokoje, widna kuchnia, przedpokój, łazienka, wc i balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł38 m² 9 245 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Oferta idealna pod inwestycję. Opiekun Oferty telefon   budynek Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Józefowiec

Katowice,śląskie

236 691 zł38 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 37,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

162 144 zł51 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizja tylko od sprzedającego Polecamy Państwu do kupna mieszkanie trzy pokojowe na poddaszu o powierzchni 50,67 m2, znajdujące się na drugim piętrze w nowo odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piława Górna

Piława Górna,dolnośląskie

75 000 zł38 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 37,5 m2, położone na III piętrze w bloku! Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz zabudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

142 200 zł25 m² 5 589,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta prywatna! rynek pierwotny. NA sprzedaż kawalerka dostępna od września 2019! Oferuję Państwu do sprzedania atrakcyjne mieszkanie usytuowane na parterze nowego bloku wraz z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 253 137 zł111 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

135 000 zł41 m² 3 292,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania mieszczącego się kamienicy o powierzchni 41 m2 w Bielawie! Mieszkanie położone na parterze. Najważniejsze cechy mieszkania: salon z otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

169 000 zł34 m² 4 971 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34 m2 zlokalizowana na 1 piętrze 4 - piętrowego bloku przy ul. Tektonicznej na os. Ślichowice w Kielcach. Nieruchomość składa się z pokoju, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

313 260 zł52 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 3- pokojowy o powierzchni 52 ,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluchny-Emelianow

Słupsk,pomorskie

255 000 zł50 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta zarezerwowana Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem. Osiedle Hubalczyków Westerplatte. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,5m2 składające się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

342 200 zł59 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

235 000 zł24 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kawalerka na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku w Krakowie na ul.Sosnowieckiej : Bronowice, na nowym, zamkniętym osiedlu, blisko Centrum Handlowego Bronowice. Mieszkanie umeblowane: aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

115 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania rezerwacja. Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na drugim piętrze w kamienicy. I poziom 35m2 składa się salonu, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł56 m² 8 407,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odbierz mieszkanie już W lipcu! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Inwestycja: winda w każdej klatce schodowej (poza klatką schodową ewakuacyjną), teren zagospodarowany w zakresie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł72 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości negrin ma zaszczyt zaprezentować przepiękny apartament. Wspaniale położona kamienica - bardzo ciche i spokojne miejsce. Marmurowa klatka schodowa. Bardzo grube mury, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

477 930 zł54 m² 8 881,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przyjdź do biura sprzedaży, wybierz najciekawszy układ mieszkania i otrzymaj wysoki rabat. Ostatnie dni niższych cen. Zadzwoń i umów się na spotkanie: opis inwestycji: kameralny budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łagiewniki

Łagiewniki,dolnośląskie

115 000 zł64 m² 1 796,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie przegap tej oferty to oferta idealna dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 64 m2 znajdujące się na parterze w kamienicy z własnym wejściem! Lokal składa się.