dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

286 311 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Apartament 2- pokojowy o powierzchni 50,23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Postępu

Warszawa,mazowieckie

745 806 zł85 m² 8 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji i pcc polski deweloper Z ogromym doświadczeniem Oferuję Państwu mieszkania zlokalizowane w Warszawie w biurowo - usługowej części Mokotowa. Doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

393 432 zł76 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 74,74 m 2 , zlokalizowany w centrum Kielc, przy ulicy Okrzei. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mackiewicza

Kraków,małopolskie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Kraków-Krowodrza, os. Prądnik Biały - do sprzedaży rozkładowe, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z osobną jasną kuchnią o pow. 60 m2 położone na 1 piętrze w zadbanym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie świetnie nadaje się pod inwestycję! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjne i bardzo ciekawe mieszkanie 2 pokojowe. Nieruchomość składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

397 161 zł39 m² 10 289,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa promocja. Wybierz mieszkanie i kup je w atrakcyjnym systemie płatności 10/90 (90% wartości nieruchomości płatne dopiero przed odbiorem kluczy). Nie przegap tej okazji. Warunkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

35 000 zł44 m² 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Boguszowie-Gorcach do kapitalnego roemontu. Nieruchomośc składa się z dwóch pokoi, ciemnej kuchni, łazienki z wc. Standard: okna pcv, instalacje miedziane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł20 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam schludną kawalerkę na Krzykach na II piętrze w bloku z nową windą, klatką schodową po rewitalizacji, w okolicy Uniwersytetu Ekonomicznego. Mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żarów

Żarów,dolnośląskie

175 000 zł53 m² 3 327 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dp sprzedania mieszkanie znajdujące się w budynku z cegły w Żarowie; składające się z przedpokoju, kuchni, 2 pokoi, łazienki; do mieszkania przynależy garaż i dwie komórki;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł34 m² 6 656,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie , 2-pokojowe położone na górnym tarasie Osowej Góry o powierzchni 34,4 m2. Lokal na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku z cegły znajdującego się na terenie ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł38 m² 11 640,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,8m w pobliżu stacji metra Kabaty. Mieszkanie na 2 piętrze z pięknym widokiem z balkonu na Aleję Kasztanową. Wystawa pn/wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Siewierz

Siewierz,śląskie

170 825 zł35 m² 4 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 2- pokojowy o powierzchni 34,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł147 m² 8 843,54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

DO sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe W centrum warszawy przy ul. Wilczej. Obecnie mieszkanie jest wynajęte - sprzedaż z najemcą. Mieszkanie składa się z dwu połączonych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpaki

Gdańsk,pomorskie

329 000 zł47 m² 7 060,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z niezależnymi pokojami idealne dla rodziny oraz na wynajem. Lokalizacja Cicha i zielona dzielnica Gdańska, oddalona od Morza o jedynie 2 km. Bardzo dobrze skomunikowana, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

238 000 zł41 m² 5 805 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami i duzym balkonem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł48 m² 7 959,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rozkładowe i jasne mieszkanie na 3 piętrze - bez windy. Pokój dzienny z wyjściem na taras. Pokój można dowolnie aranżować: narożnikiem lub kanapą, wystarczy niewielki stolik kawowy, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Jagiełły

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł62 m² 7 664 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Chcielibyście zamieszkać w nowoczesnym budynku wybudowanym przez jednego z najsolidniejszych poznańskich deweloperów, zlokalizowanym w najbardziej pożądanej części Piątkowa? Marzycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnym miejscu Zalety lokalizacji: - dwa zamknięte parkingi tylko dla mieszkańców bloku; - cicha okolica; - plac zabaw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

349 161 zł31 m² 11 227 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Siemiatycka

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł74 m² 7 986,58 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Przestronne, jasne, ładnie i funkcjonalnie zaaranżowane 5 pokojowe na warszawskim Bemowie. Duże, rodzinne mieszkanie, z dobrym rozkładem, w atrakcyjnej dzielnicy Warszawy, za rozsądna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł25 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Słoneczna kawalerka, świetna pod kątem inwestycyjnym! Opiekun oferty tel. Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe położone na X piętrze (nad mieszkaniem znajduje się strych) w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł56 m² 5 160,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie / Śródmieście do zamieszkania od zaraz Dwupokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

423 000 zł70 m² 6 042,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum miasta.Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim. Pierwsze piętro w nowoczesnym bloku z cegły w okolicy rzeki Brdy. Stan deweloperski. Teren zamknięty, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygnałowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł41 m² 4 634,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Bartodziejach przy ulicy Sygnałowa. Mieszkanie dwupokojowe, do kapitalnego remontu na drugim pietrze z własnym mini ogródkiem. Mieszkanie położone w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

718 348 zł62 m² 11 601,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera 0 % prowizji ** O % podatku pcc Zamieszkaj w najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy już w pierwszym kwartale przyszłego roku! Kameralny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Glazurowa

Szczecin,zachodniopomorskie

203 900 zł35 m² 5 893,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego mieszkania w dzielnicy Dąbie. Lokal znajduje się na III piętrze niskiego bloku. Składa się z salonu, wnęki, a także otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

510 432 zł98 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe mieszkanie oferowane w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Kielcach na osiedlu Baranówek. Lokal składa się z: 4 osobne sypialnie (7,84 m 2 ; 9,20 m 2 ; 10,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Sosnowiec,śląskie

205 000 zł60 m² 3 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pożądana lokalizacja - pożądane 3 pokoje - 60 m2 - 205 000 pln balkon, komórka lokatorska, do wejścia! Sosnowiec, sielec, ul. Kaliska opis mieszkania: 3 niezależne pokoje 60 m2 osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

249 000 zł56 m² 4 484,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość gotowa do wprowadzenia! Mamy przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne i ustawne mieszkanie,zlokalizowane w Śródmieściu,w niskim budynku, na wysokim parterze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł41 m² 10 463,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 0% Prowizji *** 0% pcc *** *** prosto od dewelopera *** Parterowe mieszkanie o wystawie zachodniej. Sypialnia z widokiem na bardzo duży ogródek. Przestronny salon z częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł48 m² 6 771 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji *** Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni. Blok położony w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękny ekskluzywny apartament położony w cichym i spokojnym miejscu na Psim Polu. Apartament o powierzchni 84 m2 plus taras o powierzchni 50 m2. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

214 000 zł40 m² 5 293,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkanie w miejscowości Środa Śląska. Atuty inwestycji: - nowoczesny wygląd; - pięć budynków w zabudowie wielorodzinnej; - usługi na parterze; - winda; - miejsce parkingowe; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie po generalnym remoncie w bezpośredniej bliskości ścisłego centrum. W zasięgu trzech przystanków tramwajem Rondo Daszyńskiego i 2. linia Metra, warsaw Spire i całe nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł42 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeżeli szukasz 2 pokojowego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, to miejsce jest własnie dla ciebie. Nieruchomość położona na Targówku przy ul. Ogińskiego. Znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł32 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Ogłoszenie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rataje

Poznań,wielkopolskie

336 036 zł55 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj na ratajach wokół malty Poznań. Jeżeli szukasz mieszkania dla 3-4 osobowej rodziny.to znalazłeś właśnie mieszkanie dla Ciebie! Mieszkanie 3 pokojowe , o powierzchni 54,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Koszalin,zachodniopomorskie

220 000 zł54 m² 4 065,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 54.12m2, na 1 piętrze, sprzedawane z całym wyposażeniem. Mieszkanie dwustronne, w kamienicy, w sąsiedztwie Sadu Rejonowego ul. Matejki. Idealne również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł58 m² 6 038,06 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży komfortowego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania z balkonem, usytuowanego na 6 piętrze 8-piętrowego wysokiego ocieplonego bloku z lat 80-tych, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

984 512 zł97 m² 10 107,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

/bez prowizji I pcc / ogłoszenie bezpośrednie Doskonała komunikacja, 5 minut pieszo do Metra Wilanowska! najważniejsze zalety: -oddane do użytku, budynek gotowy! -500m do stacji metra -14 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

305 097 zł51 m² 5 967,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera 0 % prowizji ** 0 % podatku pcc ** Odbierz klucze do mieszkania jeszcze w tym roku! Kameralne osiedle na Białołęce, dwa kameralne, 3-kondygnacyjne budynki. Inwestycja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij