dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

308 831 zł49 m² 6 334,99 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ani pcc 2%. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Deweloper. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,75 m 2 w nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

233 324 zł45 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowny kliencie, uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 44,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

606 047 zł79 m² 7 671,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0 % prowizji bezpośrednio od dewelopera Zamieszkaj jeszcze w tym roku! Nowoczesne osiedle w otoczeniu parków i terenów zielonych, w okolicy Ronda Wiatraczna- kwadrans od Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 522,31 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Witam Najserdeczniej, przedmiotem sprzedaży jest piękny w pełni umeblowany i wyposażony Apartament o powierzchni 82.02 m2, zlokalizowany na Kepie Mieszczańskiej .Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 358,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie wraz z piwnicą na Warszawskiej Woli,wieżowiec przy Alei Prymasa Tysiąclecia. W pobliżu Park Szymańskiego, sowińskiego i Moczydło. Komunikacja bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

268 000 zł30 m² 8 821,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje | 30,38 m2 | ul. Władysława Grabskiego | osiedle Drabinianka | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 30,38 m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

289 239 zł43 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słoneczne mieszkanie nad rzeką o bardzo funkcjonalnym rozkładzie ułatwiającym umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnomorska

Warszawa,mazowieckie

626 000 zł62 m² 10 178,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie od dewelopera. Nie płać 2% pcc ani prowizji. Zainwestuj oszczędzone pieniądze w jeden z najbardziej pożądanych adresów na rynku nieruchomości. To mądra propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

839 300 zł77 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu nowoczesną Inwestycję obejmującą apartamenty na pograniczu Bielan i Żoliborza. Sam budynek zachowuje bardzo wysoki standard wykończenia, a dodatkowo: *w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł61 m² 5 229,51 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25/12/8m), oddzielnej kuchni, łazienki,wc,przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

240 000 zł48 m² 5 031,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ciekawe, słoneczne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na Koloni Gosławickiej. Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Teklin

Żyrardów,mazowieckie

255 000 zł52 m² 4 913,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Numer oferty w biurze 5114 Jeśli szukacie Państwo mieszkania do własnej aranżacji w nowym budownictwie ta oferta jest idealna. Do sprzedania mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

333 000 zł61 m² 5 495,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

+ podgrodzie - 2 pokoje - 60M2 - do wprowadzenia + Biuro Nieruchomości Property przedstawia do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60,6 m 2 położone na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Białystok,podlaskie

349 000 zł65 m² 5 344,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Szerokiej os. Wysoki Stoczek. Położone na II piętrze w kameralnym bloku z cegły. Osiedle zamknięte, z zagospodarowanymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Kielce,świętokrzyskie

217 000 zł39 m² 5 564 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 m2, które mieści się w Kielcach przy ulicy Generała Józefa Bema. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stara Praga

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł53 m² 8 787,08 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Termin realizacji: i kw. 2021 r. Opis Inwestycji: osiedle zlokalizowane na Nowej Pradze w odległości 500m do Dworca Wileńskiego. W kompleksie 3 budynków o zróżnicowanej wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

381 500 zł69 m² 5 509 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

453 752 zł42 m² 10 737,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowej inwestycji na pograniczu Bielan i Żoliborza. Idealna lokalizacja - blisko parków i stacji metra Słodowiec. Nowy etap w sprzedaży - wyjątkowe układy. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blok z windą. Mieszkanie 51m2., piętro 1, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon. Wykończenie - gładź, kamień ozdobny, kafle - żadnych paneli podłogowych. Materiał budynku - cegła, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

504 000 zł63 m² 8 016,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska, bez pcc, bez prowizji pośrednika. W rozbudowującej się intensywnie części Warszawy, na granicy Mokotowa i Ursynowa powstaje nowe, rodzinne osiedle. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Kielce,świętokrzyskie

135 000 zł34 m² 3 970,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedane Witam, sprzedam mieszkanie 34 m2 usytuowane na III piętrze budynku mieszkalnego położonego przy ul. Bukowej. Nieruchomość zlokalizowana jest w niedalekiej odległości zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Małe

Wrocław,dolnośląskie

390 471 zł60 m² 6 555 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Brak prowizji i pcc. Opiekun Oferty Karolina Bugajska tel.   termin zakończenia budowy I Q 2019! Inwestycja to osiedle stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,87 m2 na 5 piętrze w zielonym 10-piętrowym wieżowcu. Rozkładowy układ pomieszczeń. Kuchnia oddzielna.Mieszkanie znajduje się 3 min od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

366 908 zł64 m² 5 750,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***ogłoszenie deweloperskie*** Kameralne osiedle, niska zabudowa, duże odległości między budynkami. Mieszkania o funkcjonalnych układach, każde posiada duży balkon bądź ogródek. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gaj

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł36 m² 8 028 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun Oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie 36m2 znakomite jako: * inwestycja pod wynajem * do zamieszkania dla siebie największe atuty: * Wszystko nowe * Widok na zieleń * Bliska Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fort Piłsudskiego

Warszawa,mazowieckie

797 339 zł73 m² 10 925,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od szwedzkiego dewelopera bez prowizji I pcc Wyjątkowe apartamenty zatopione w zieleni, na osiedlu przylegającym do parku! Mieszkanie gotowe, oddane do użytkowania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł33 m² 10 241,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mówimy po angielsku/ we speak english Po remoncie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 33m2 położone na Popowicach- okolice ul. Legnickiej. Nieruchomość składa się z umeblowanego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełm

Gdańsk,pomorskie

358 000 zł61 m² 5 869,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle powstaje na Chełmie, zdala od miejskiego zgiełku a jednocześnie jest dobrze skomunikowane dzięki połączeniom autobusowym oraz tramwajowym. Obok powstanie duży zbiornik retencyjny. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Konstytucji 3-go Maja

Białystok,podlaskie

279 000 zł43 m² 6 473,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości "oferta nieruchomośći" poleca: mieszkanie położone na osiedlu Wysoki Stoczek przy ul. Konstytucji 3 maja. Niski blok z roku 2002. Elewacja z białej cegły klinkierowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 64 m2, położone na 3 piętrze w niskim budynku z lat 80-tych. W skład mieszkania wchodzą pokój dzienny z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Warszawska

Toruń,kujawsko-pomorskie

200 000 zł34 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 34 m2 usytuowanego na parterze w Kamienicy. Mieszkanie w bliskiej odległości starówki Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

435 851 zł70 m² 6 230 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupujący apartament na tej inwestycji nie płaci prowizji oraz podatek od czynności cywilno-prawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni 69,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ursus

Warszawa,mazowieckie

496 000 zł69 m² 7 214,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią, którą ma własne okno z ekspozycją na wschód. Poranna kawa przy słonecznych promieniach skutecznie pobudzi Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł46 m² 5 195,65 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na IX piętrze na Skrzetusku. Mieszkanie składa się z korytarza, dwóch pokoi (mniejszy osobny, większy połączony z aneksem kuchennym, co pozwoliło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 400 zł41 m² 4 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Makler poleca! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,25 m2 znajdujące się na parterze w kamienicy W mieszkaniu zostały wymienione okna, wymienione instalacje. Mieszkanie jest ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

286 056 zł49 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***kup od dewelopera*** bez prowizji i pcc atuty lokalizacji I inwestycji: -5 minut do autobusu 345,145 -15 minut do II linii metra na Zacisze -27 minut do Dworca Wileńskiego -w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

242 480 zł43 m² 5 600 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

205 000 zł59 m² 3 474,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta 3 pokoje po generalnym remoncie. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra, lokal składa się z 3 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc, oraz dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Józefowiec

Katowice,śląskie

248 598 zł39 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 39,46.